First Lady

Salony mody ślubnej

Pruszcz Gdański, Adama Mickiewicza 22

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
SERDECZNIE POLECAM wątek zamknięty Salon godny polecenia. Wszystko na najwyższym poziomie ☆ Pełen profesjonalizm...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2017

Najprzyjemniejszy salon w jakim kiedykolwiek byłam! wątek zamknięty Gorąco polecam ten salon :) Kiedy wybierałam suknie ślubną odwiedziłam wiele...
~Zadowolona mężatka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 marca 2015

Polecam, duży wybór wątek zamknięty Pozwoliłam sobie tu zajrzeć i polecić wszystkim pannom młody ten salon. Prze...
~ilona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lipca 2014

Świetna jakość i obsługa! wątek zamknięty Na ślub kupuje się się zazwyczaj jedną suknię. W moim przypadku były 2....
~Ania_Gdańsk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 czerwca 2014

Polecam! wątek zamknięty Pani Patrycja jest przemiła. Sukienka była taka jak chciałam. nie było...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

bardzo mocno tak wątek zamknięty wybór sukienek na każdą kobietkę, na każdy rozmiar i gust. Zawsze jak jest...
~w.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lipca 2012

TTTTTTAAAAAAKKKKKKK!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Pani Patrycja jest cudowna. Doradziła mi krój, model idealny do mojej figury...
~Ania W.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 maja 2012

100% na TAK !!! wątek zamknięty Tak jak każdy, zaczynałam poszukiwania w internecie. Po zwiedzeniu setek...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2012

Justyna - opinia wątek zamknięty Ja jestem bardzo zadowolona z usług salonu. Nie było żadnych problemów z...
~Justyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 marca 2012

POLECAM ! ! ! SALON BEZKONKURENCYJNY ! ! ! wątek zamknięty Salon First Lady jest bezkonkurencyjny, suknie ślubne są przepiękne i modne...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

Polecam pod każdym względem:) wątek zamknięty Jak najbardziej polecam salon First Lady:) Jak tylko weszłam do salonu...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 października 2011

Poledcam wątek zamknięty Ja się nie zgadzam z negatywnymi opiniami, Pani bardzo miła zarówno przez...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2011

Bezkonkurencyjni !!! wątek zamknięty Do salonu trafiłam we wrześniu chociaż ślub dopiero za rok..... Jest to...
~ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 listopada 2010

rewelacja od A do Z :) wątek zamknięty Obsługa na bardzo wysokim poziomie, pełen profesjonalizm!!! Dograny każdy...
~Ola J.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 września 2010

Kamila - opinia wątek zamknięty Polecam. Bardzo miłe Panie, które szukają idealnej sukienki, dopasowują do...
~Kamila
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 stycznia 2010

Polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obsługi i asortymentu w tym salonie. Sukienki są...
~Madzia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 stycznia 2010

rewelacja wątek zamknięty Panie bardzo miłe, świetnie obsługują i doradzają. Jak dla mnie...
~karola24
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

17

wątków

do góry