Widok

11.10.11r. -- zdane za pierwszym razem :)

Pozytywne opinie znajomych, duża ilość dobrych komentarzy, czy chociażby samo hasło "....my uczymy z pasją" zachęciły mnie do podjęcia nauki w tej szkole.
Nigdy nie sądziłam, że jakakolwiek "elka" będzie aż tak solidna i rzetelna. Przystępne ceny, wykłady prowadzone bardzo sumiennie i ciekawie. Dużym plusem jest ukończenie kursu w krótkim czasie(elastyczny grafik prowadzonej teorii , można uczęszczać nawet codziennie) - a bardzo mi na tym zależało.
Jeżeli chodzi o jazdy, to chciałabym polecić Pana Andrzeja. Jak dla mnie jest to instruktor z prawdziwego zdarzenia, wręcz z powołania :) Spokojny i opanowany, potrafił wszystko wytłumaczyć bardzo logicznie i dokładnie. Właśnie dzięki nauce z Panem Andrzejem zdałam za pierwszym razem bez najmniejszych problemów i nerwów ( heh a nie należę do osób spokojnych :P). Na egzaminie państwowym nic nie było dla mnie zaskoczeniem - no chyba tylko tyle, że naprawdę nie jest aż tak trudno zdać :)
Podsumowując , kategorię B udało mi się w całości ukończyć w przeciągu dwóch miesięcy z pozytywnym wynikiem( za pierwszym razem), za co serdecznie dziękuję Elka School i z czystym sumieniem polecam wszystkim tę szkołę :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry