Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nikita - opinia Cały proces nauki przebiegł sprawnie, szybko i rewelacyjnie! Dzięki...
~Nikita
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 kwietnia 2021

Mateusz - opinia Polecam tę szkołę jazdy bardzo mili instruktorzy z dużą wiedzą i...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 kwietnia 2021

Klaudia - opinia Polecam serdecznie, jestem zadowolona ze wszystkich kryteriów.
~Klaudia
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 marca 2021

Nadiia - opinia Jestem bardzo zadowolona z szkoleniem w tą szkołę. polecam z całego serca...
~Nadiia
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 lutego 2021

Michał - opinia Polecam bardzo Pana Piotra, pomimo że umiałem jeździć samochodem to P. Piotr...
~Michał
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 5 lutego 2021

Agnieszka - opinia Bardzo polecam całą szkołę a w szczególności Pana Piotra! Przemiła atmosfera,...
~Agnieszka
-

dodano: 2 lutego 2021

Maciej - opinia Kat. C Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić szkołę nauki jazdy...
~Maciej
1

dodano: 28 stycznia 2021

Aleksandra - opinia Bardzo przyjazna szkółka, wszystko zdane za pierwszym razem. Pan Piotr,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 17 stycznia 2021

Natalia - opinia Polecam !! Wybierając szkołę jazdy kierowałam się opiniami jednak...
~Natalia
-

dodano: 30 grudnia 2020

Max - opinia Pierwszy manewr zawracania na egzaminie B+E w terenie bym oblał!! gdyby nie...
~Max
-

dodano: 26 grudnia 2020

Kursantka - opinia Jestem bardzo zadowolona z jazd - polecam z całego serca Pana Bolesława K!...
~Kursantka
-

dodano: 23 grudnia 2020

Dominika - opinia Polecam. Robiłam kurs na kat. b+e. Jazdy szły bardzo sprawnie, nie było...
~Dominika
1

dodano: 20 grudnia 2020

Natalia - opinia Polecam bardzo serdecznie. Bardzo mili, kompetentni ludzie. Super...
~Natalia
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 17 grudnia 2020

Kuba - opinia Robiłem w szkole kurs prawa jazdy kat. C oraz C+E. Panowie podchodzą bardzo...
~Kuba
-

dodano: 14 grudnia 2020

Łukasz - opinia Bardzo polecam tą szkołę! Egzamin jeden i drugi zdany za pierwszym razem!
~Łukasz
1

dodano: 30 listopada 2020

Paweł K. - opinia Kat. C, C+E, Witam, Nadszedł dzień w którym postanowiłem zapisać się na...
~Paweł K.
1

dodano: 19 listopada 2020

Karolina - opinia Kurs przebiegł sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Na zajęciach...
~Karolina
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 listopada 2020

Filip - opinia Wybrałem tą szkołę jazdy, gdyż przy wyborze kat.c, c+e i kwalifikacji...
~Filip
1

dodano: 5 listopada 2020

Kamila - opinia Bardzo polecam! Poszłam do Elki na dodatkowe jazdy przed egzaminem i Pan...
~Kamila
1

dodano: 4 listopada 2020

Patryk Kat.C - opinia Polecam każdemu z czystym sumieniem kto planuje zapisać się na kurs, w moim...
~Patryk Kat.C
1

dodano: 4 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1238

786

wątków

do góry