Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra - opinia nowy temat Bardzo przyjazna szkółka, wszystko zdane za pierwszym razem. Pan Piotr,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 17 stycznia 2021

Natalia - opinia nowy temat Polecam !! Wybierając szkołę jazdy kierowałam się opiniami jednak...
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 30 grudnia 2020

Max - opinia nowy temat Pierwszy manewr zawracania na egzaminie B+E w terenie bym oblał!! gdyby nie...
~Max
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 26 grudnia 2020

Kursantka - opinia nowy temat Jestem bardzo zadowolona z jazd - polecam z całego serca Pana Bolesława K!...
~Kursantka
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 23 grudnia 2020

Dominika - opinia nowy temat Polecam. Robiłam kurs na kat. b+e. Jazdy szły bardzo sprawnie, nie było...
~Dominika
1

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 20 grudnia 2020

Natalia - opinia nowy temat Polecam bardzo serdecznie. Bardzo mili, kompetentni ludzie. Super...
~Natalia
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 grudnia 2020

Kuba - opinia nowy temat Robiłem w szkole kurs prawa jazdy kat. C oraz C+E. Panowie podchodzą bardzo...
~Kuba
-

dodano: 14 grudnia 2020

Łukasz - opinia Bardzo polecam tą szkołę! Egzamin jeden i drugi zdany za pierwszym razem!
~Łukasz
1

dodano: 30 listopada 2020

Paweł K. - opinia Kat. C, C+E, Witam, Nadszedł dzień w którym postanowiłem zapisać się na...
~Paweł K.
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 19 listopada 2020

Karolina - opinia Kurs przebiegł sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Na zajęciach...
~Karolina
1

dodano: 6 listopada 2020

Filip - opinia Wybrałem tą szkołę jazdy, gdyż przy wyborze kat.c, c+e i kwalifikacji...
~Filip
1

dodano: 5 listopada 2020

Kamila - opinia Bardzo polecam! Poszłam do Elki na dodatkowe jazdy przed egzaminem i Pan...
~Kamila
1

dodano: 4 listopada 2020

Patryk Kat.C - opinia Polecam każdemu z czystym sumieniem kto planuje zapisać się na kurs, w moim...
~Patryk Kat.C
1

dodano: 4 listopada 2020

Wiktoria - opinia Bardzo polecam, egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem. W...
~Wiktoria
1

dodano: 30 października 2020

Aleksandra - opinia Dziękuję bardzo Elka School za pełne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy...
~Aleksandra
1

dodano: 29 października 2020

Grzegorz S. - opinia Moi drodzy, nie uwierzycie. Prawko C+E w 2 miesiące? Jest to możliwe tylko w...
~Grzegorz S.
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 września 2020

Monika B. - opinia Jak najbardziej polecam. W biurze sprawna obsługa i miła Pani, wszystko...
~Monika B.
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 21 sierpnia 2020

O - opinia Trafiłam na Elke po 3 nieudanych próbach. I jedyne czego żałuję to, że nie...
~O
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 lipca 2020

Agusia - opinia Witam z czystym sumieniem polecam szkole jak i Pana Piotra bardzo cierpliwy...
~Agusia
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 13 lipca 2020

Paweł - opinia Z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy nie tylko chcą zdać egzamin,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 9 lipca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1228

780

wątków

do góry