Widok

14 luty:(((

14 luty zwany inaczej dniem zakochanych..............
No wlasnie a jak sie nie jest zakochanym, a jak sie nie ma drugiej polowki i idzie sie przez miasto i patrzy na te zakochane Twarze, te szczesliwe oczeta te czerwone seruszka, aniolki, amorki, slucha sie tej romantycznej muzyki bo nic innego nie graja to serce sciska........
Jako niestety samotna osobka bardzo mnie to doluje i nie lubie tego dnia a Wy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lilly dzięki że mi o tym przypomniałaś:((
A przy okazji ciekawy nick, czy my się aby nie znamy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
watpie, jestem swiezynka na forum.........
Ja tez nie lubie pamietac o tym dniu ale jak mi non top ktos o tym przypomina..................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po poznaniu Twego imienia na czacie wiem że się nie znamy:))...i nie miałem na myśli forum tylko realka;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może warto się zastanowić, czy nie zaangażować się w jakiś ciekawy związek...? wystarczy tylko się rozejrzeć...nie jesteś jedyną samotną osóbką na świecie - prawda ?

Dario G
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Walentynki to bardzo mily dzien... dla zakochanych.
Dla pozostalych jest obojetny natomiast dla samotnych to katorga. To tak jak pokazywc psu pachnaca kielbaske a jednoczesnie walic go po pysku gdy chce ja powachac (a juz nie mowie o zjedzeniu).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja myslę ze to fajny dzień i tak b.dawno nie byłam zakochana ,że baaardzo chciałabym zakochać się w te walentynki ale tak mocno,na zbój ,do utraty tchu, aż świat zatrzęsie się w posadacha ,a ja będę cała zakręcona i pozytywnie szalona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gamrep!!! piszesz, że ten dzień jest miły dla zakochanych, katorgą dla samotnych, a dla pozostałych jest obojętny. Mam pytanie: kto to są co pozostali? Pół-zakochani, czy zakochani-niedokońca? Wydaje mi się, że albo się z kimś jest (a wtedy się go kocha) albo jest się samotnym. Chyba nie ma innej opcji!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pozostali to ci pozostajacy w stalych zwiazkach pomimo tego ze pierwszy czar juz prysl to np malzenstwa z dziesiecioletnim stazem ktorzy juz dawno zapomnieli o dawnym uniesieniu na sama mysl o kontakcie z parttnerem to ci dla ktorych zwizek pozostal czysta formalnoscia elementem szarej codziennosci z ktorego mimo wszystko nie maja zamiaru rezygnowac tak bynajmniej mi sie wydaje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> pozostali to ci pozostajacy w stalych zwiazkach pomimo tego ze
> pierwszy czar juz prysl
Mniwj wiecej to mialem na mysli. Do tego doliczyl bym tez takich dla ktorych milosc jest pojeciem obojetnym i tych, ktorzy chca byc sami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gamrep napisał(a):

> Walentynki to bardzo mily dzien... dla zakochanych.
> Dla pozostalych jest obojetny natomiast dla samotnych to
> katorga. To tak jak pokazywc psu pachnaca kielbaske a
> jednoczesnie walic go po pysku gdy chce ja powachac (a juz nie
> mowie o zjedzeniu).
To jest smutne co piszesz, kto powiedział że to tylko dzień dla zakochanych,zakochani mają taki dzień przez cały rok, wiem to już od 18 lat.Ale może być wspaniałym dniem aby komuś okazać sympatię, jest wiele osób, które tylko lubimy a w tem dzień szczególnie możemy im to okazać miłym gestem ,drobiazgiem bo nie zawsze jest okazja.Wierz mi i spróbuj a zobaczysz że to nie tylko dzień dla zakochanych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gamrep napisał(a):

> Walentynki to bardzo mily dzien... dla zakochanych.
> Dla pozostalych jest obojetny natomiast dla samotnych to
> katorga. To tak jak pokazywc psu pachnaca kielbaske a
> jednoczesnie walic go po pysku gdy chce ja powachac (a juz nie
> mowie o zjedzeniu).

To jest smutne co piszesz, kto powiedział że to tylko dzień dla zakochanych,zakochani mają taki dzień przez cały rok, wiem to już od 18 lat.Ale może być wspaniałym dniem aby komuś okazać sympatię, jest wiele osób, które tylko lubimy a w tem dzień szczególnie możemy im to okazać miłym gestem ,drobiazgiem bo nie zawsze jest okazja.Wierz mi i spróbuj a zobaczysz że to nie tylko dzień dla zakochanych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj Lilly, zgadzam się z Tobą w pełni:((( Fatalny dzień, kiedy nie jest się zakochanym, chociaż szczerze mówiąc mój były mąż, nawet w czasach, kiedy jeszcze byliśmy w sobie zakochani też potrafił mnie bardzo rozczarować w Walentynki, twierdząc np, że przecież on mnie kocha przez cały rok, a nie tylko 14 lutego.
Apel do wszystkich Panów, którzy kochają przez cały rok!!!!!!
Panowie, my bardzo chcemy ( a przynajmniej zdecydowana większość z nas) aby 14 lutego Kochać nas szczególnie:)))) I nie pomijać tego dnia w kalendarzu, jako nic nie znaczącego.
Lilly, tego dnia też będę ze smutkiem spoglądać w stronę trzymających się za ręce, a reklamy wszelkiego rodzaju serduszek, wspólnych telefonów, kwiatów wysyłanych przez kuriera, czekoladek w czerwonym kolorze itp gadżetów już dzisiaj doprowadzają mnie do...
pozdrowienia dla wszystkich, którzy 14 lutego będą smutni. Jedno jest pewne , w przyszłych latach też będą Walentynki, więc nic straconego:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pełnią szczęścia nie jest kochać lecz być kochanym.
Fajnie jest jak się czuje, że ta druga połowa odwzajemnia uczucie
Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lilly wiesz co puki nie byłam sama też się tak czułam ale próbowałam się ni wyróżniać i szukałam powodu do poznawania wiem że to trudne chodzić tak pośród tylu zakochanych par i wogóle.Czujesz się pszytłoczona/ny i wogóle ale trzeba to kiedyś pokonać.Mi sie akurat udało i teraz nie jestem sama w a 14 luteko będę miała rocznice chodzenia z chłopakiem z którym zapoznałam się o wiele lepiej niż z innymi.On też był sam i też chciał się wyłamać sprubuj raz w życiu popełniamy błędy których nie da się odwrucić tak więć raz się żyje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz racje rzeczywiście Walentynki to dzień smutny dla osób, które nie maja partnera ale takze dla wielu panów dla których kupiuenie prezentu dla dziewczyny to problem finansowy albo wydatek. Mam znajomego, który zawsze przed Walentynkami kłóci sie ze swoja dziewczyną aby nie popaśc w koszty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
X,
bardzo dziwną rzecz napisałeś - Walentynki to problem finansowy dla facetów??? Kolega, o którym piszesz ma chyba problem ze swoją dziewczyną, skoro kłóci się z nią, aby "zejść z kosztów". Przecież nam nie chodzi o kolie z brylantami w dniu 14 lutego, tylko o liścik miłośny, różyczkę, czekoladkę w kształcie serca...
Ludzie, przecież nie chodzi o to, żeby wydać więcej niż się ma, tylko, żeby miłym gestem dać znać, że się pamięta!!!
Może Twój kolega mógłby np przygotować kolację dla swojej dziewczyny (oczywiście, jeśli ma taką możliwość i jeśli nie robi tego na co dzień:))

Panowie!! Nie traktujcie Walentynek tylko jako kolejnego dnia, w którym Wasza kobieta chce wyciągnąć ciężko zarobione pieniądze z Waszej kieszeni. Jeśli chce tak właśnie zrobić, to zastanówcie się, czy warto:)))
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niech on się z tą dziewczyną już nie godzi, bo nie są siebie warci jak takie sprawy ich kłucą. Miłość jest ponad wszystko i bzdurą jest pokłucić się o 3 zł na zdechły kwiatek.
Ewa

szaka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie smuc sie.....masz zawsze mnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W walentynki nie chodzi o prezenty w Walentynki chodzi o poczucie milosci prawdziwa bliskosc drugiej osoby, ja majac 24 lata na karku i zadnych perpsektyw na zwiazek robi mi sie smutno, nie chce prezentow chcialabym prawdziwego uczucucia doswiadczyc..............
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak bym czytal siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lilly to popatrz na to realnie. Walentynki tak jak większość tych sztucznych "świąt", to takie święto handlowców, którzy chcą poprawic swoją koniunktórę sprzedaży i aż zacierają ręce, gdy jakiś naiwniak kupuje nikomu niepotrzebny upominek.
I co juz Ci lepiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lilly, dlaczego piszesz, ze nie masz żadnych perspektyw na związek? Każdy ma szansę. I trzeba czekać. Wmawiam to sobie i staram się w to wierzyć. Ja też zaraz skończę 24 lata, a samotność mnie wykańcza. Czasami już nic mi się nie chce :-((((((
Ale wierzę, że jest jeszcze gdzieś jakaś wartościowa, sympatyczna dziewczyna...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Lilly !!
sorki że tak prosto z mostu :) 24lata ?? ja mam 26 :) i również jestem BARDZO samotny (pod tym względem; znajomych mi nie brakuje). Hemm, jakbyś miała chęć napisać mi jakiegoś miłego maila ... Nie pogniewałbym się (a zrobiłbym to pierwszy, gdybym znał Twój adres e-mail) ...

Gorące Pozdrowki,
Krzychu_25
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O rany!!!!
Ja mam lat 28 i rozwód za plecami. Co ja mam powiedzieć??? Mam wrażenie, że na tym forum bardzo stara jestem i trochę mi żal, bo całkiem fajni ludzie tutaj piszą (przynajmniej niektórzy). Lilly - nie martw się, jak nie tego roku to może w przyszłym:)))
pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alexia, gdyby bylo to mozliwe, chcialbym z Tobą porozmawiac.
Jestem przed problemem, ktorego ty juz doswiadczylas, jesli masz ochote o tym porozmawiac , daj znac, podaj e-maila, badz dam ci swojego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
P.s. nie chodzi tu o Walentynki, choc tez dołaczam do grona smutnych niezakochanych...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ka,
Bardzo dawno poprosiłeś o rozmowę, ale ja niestety nie wróciłam do tego wątku. Jeśli problem nadal aktualny - napisz e-maila alexia28x@yahoo.co.uk
pozdrawiam:))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lilly, ja mam 26 lat i jestem sam, ale wole okreslenie 'single' bo nie czuje sie samotny. mam duzo znajomych, kochana rodzine i mam ciekawa prace, lubie to co robie a przyznam ze wolnosc mi bardzo 'smakuje'. Jestem panem siebie, robie to co chce.
Fakt, czasami pomysle, ze fajnie byloby byc z ta druga osoba, doswiadczyc prawdziwej, szalonej milosci, ale stwierdzam, ze to przyjdzie w swoim czasie, w koncu mam dopiero 26 lat!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lilly, niestety masz rację. Już od paru tygodni widać reklamy, słychać muzyczkę, a więc wszystko się już kręci wokół Walentynek. A swoją drogą - niektórzy robią na tym niezły interes. Ja w poprzednie Walentynki spędzałem czas ze swoją dziewczyną i był to dla nas bardzo radosny dzień. Teraz będę sam. !4.02 nawet chyba nie wyjdę z domu, nie włączę radia, ani TV, żeby się nie dołować. Pozdrawiam wszystkich samotnych i życzę, żeby coś się pod tym względem zmieniło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak. Ja mam "baśniową" sytuację. Moje dziewcze przestało odwzajemniać uczucie, więc mnie zostawiło. Ja nadal czuję i to dużo...tak więc Dzień Św. Walentego bedzie bekowym dniem....Pewno wezme jakąś gałąź i walne się w głowę, żeby przespać i się nie dołować :) Pozdrawiam Cezar
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ładnie powiedziane z ta gałęzią, tez o tym myslałam, tylko ze to w piątek więc nie da rady zostac w domu...;) masz jakąs alternatywe?? hehe moj piekny tez mi zafundowal walentynki bo mu sie odwidziało i zmienil obiekt uczuc:) moze wiec lepiej wziac badyla i mu "odpowiednio" podziekowac??;))p.s na szczescie to tylko raz w roku, pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie!!!
ŚWIAT OSZALAŁ!!! Założę się, że wielu z Was to fantastyczni ludzie - więc jak to jest? Dlaczego wśród nas jest aż tylu samotnych?!?!?!
Obawiam się, że to kolejna choroba cywilizacyjna...
Pozdrawiam, Malutka25
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie Malutka, dlaczego tak jest? Czasem jest tak, że się z kimś wiążesz, a potem okazuje się, że nic z tego nie wychodzi. Wielu wrażliwych ludzi po nieudanym związku boi się zaangażować w coś nowego, bo boją się, że znowu coś się nie uda i znowu będzie ból. Przestają dostrzegać szanse, które daje im życie. Z kolei inni szukają jakichś wymarzonych ideałów, które tak naprawdę nie istnieją. A może gdzieś w bloku obok mieszka prawdziwy skarb, a Ty go nie dostrzegasz? W dniu 14.02 ci, którzy są sami, będą zdołowani i zazdrośni. Masz rację Malutka, tu na forum wypowiada się wiele fajnych osób. Dlatego życzę Wam (i sobie też), żebyście jak najszybciej znaleźli swoje drugie połówki.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz, gdybym wiedziała jak to jest, to pewnie wywaliłabym Wam elaborat na dwie strony...Problem w tym, że nie wiem :( Niestety... A o zranionych uczuciach raczej wolę nie pisać - bo kto ich nie miał (nie ma)? Wszyscy wiedzą o co chodzi. Tyle, że człowiek to taki dziwny stwór, który szybko zapomina....:)))
Pozdrawiam, Malutka25
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Dlatego życzę Wam (i sobie też), żebyście jak najszybciej
> znaleźli swoje drugie połówki.
Zaczynam tracic w to wiare... zostana mi jeszcze zludzenia.. ale i one tez mnie pewnie opuszcza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drodzy forumowicze!!!
To fakt, że jesteście wspaniali o czym świadczą Wasze wypowiedzi.
Tylko, że nie potraficie się spotkać - jak to chciał chociażby zorganizowac Buli. Dlatego wiem, że to biadolenie będzie w nieskończoność. I zgadzam sie z malutką wyżej, że to choroba cywilizacyjna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

pan szuka pana (10 odpowiedzi)

poznam faceta bi dzis

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

80-te urodziny babci (19 odpowiedzi)

Jaki prezent na 80-te urodziny dla babci? Czekoladki, kwiatki........... proszę o podpowiedzi.

do góry