Widok

15-16 lat??

Odwołam sie do wczesniejszej wypowiedzi...dziecko drogie majac 15-16 lat mysle ze powinienes siedziec przy ksiazkach. Klub pełna PATOLA skoro takie dzieci maja tam swoj AZYL!! Gratulacje, bylam na 7 min i tak:
obsługa jako tako, ochroniarze częstują pro.....!
Masz 14 lat? ZAPRASZAMY taka nazwa powinna widniec na wejsciu!
Pozdrawiam Sopot
Moja ocena
Klub Dobry Dźwięk kategoria: Kluby, dyskoteki
obsługa: 2
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 15
moge być od pani młodsza ale odnosze się z należytym szacunkiem do osób wypowiadających się na tym forum. Nazywanie mnie dzieckiem jest dla mnie poniżające, (mimo, że nie jestem jeszcze dorosła) odnosi się bowiem pani z wyższością w stosunku do mnie. Ponadto uważam że mówienie mi, co mam robić nie należy do pani obowiązków.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 6
uważam ze każdy ma prawo do odrobiny zabawy, nawet 15-16 latek. ja od 13 roku życia chodzę na imprezy i jeszcze nie zdażyło mi się żebym przez to czegoś nie zdała. i byłoby milo gdyby Pani nie odnosiła się z taka pogarda dla ludzi młodszych
pozdrawiam.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja nie mam 15-16 lat ale również zgadzam się z tym że Pani stosunek do tego tematu jest co najmniej żałosny, równie dobrze można by nazwać Panią emerytem skoro kogoś w wieku 16 lat uważa Pani za dziecko... Pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
W pewnym sensie 14 latkek to jest dziecko. tylko nie wiem czy bardziej mentalnie czy fizycznie..

Ja rozumiem że każdy wiek potrzebuje się wyszumieć..
Ale na litość boską 14 latka wracająca koło północy do domu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry