Widok

1989 Rapowany Musical

1989 Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: 1989 Rapowany Musical.
1989 - krakowsko-gdańska koprodukcja - premiera już w listopadzie!

Nowa koprodukcja we współpracy z Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, już w listopadzie na scenie GTS!

1989 to spektakl w reżyserii Katarzyny Szyngiery formą nawiązujący do amerykańskiego "Hamiltona". Rewolucyjny musical Lin-Manuela Mirandy wprowadził rap na Broadway, proponując świeży język opowiadania o historii ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cudo

Piękny, uczta dla oka i ucha
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3

Słabe to szkoda, że dostałam zaproszenie

nic ciekawego , musicalowo z niskiego poziomu i o niczym...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 17

Słaby???

Slaby to Twój komentarz. Widać na kogo głosowałeś. Wystarczy spojrzeć na oceny. To jest Sztuka przez duze S. Tu nie ma Cichopków, Mroczków i innych pseudoaktorów.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bardzo fajny, tekstowo i muzycznie naprawdę dobre, szczególnie druga cześć. Chociaż sztuka nie jest na pewno dla każdego, mało postępowi, nielubiący hiphopu raczej słabo się tam odnajdą.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

dazwno się tak dobrze nie bawiłem

Oj dawno, dawno nie było tak świetnego Musicalu. Wspaniały, przejrzysty, przyjemny, mega emocjonalny. uczta dla oka i ucha w wydaniu RAP. Cudownie ukazana i obnażona komuna, kostiumy, klimat epoki perfekcyjne. Przeprowadzenie przez historię wzorowowe. aktorzy po prostu bajka. Każdy miał swoje 5 minut. i mi ucieli...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

cd opinii

Frasyniuk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy tylko ja to zauważyłam? W spektaklu wykorzystano

utwór Young Leosi 'szklanki' świetnie przerobiony na potrzeby musicalu:)) Uwielbiam takie smaczki:)) Brawo ekipa grająca!! Świetne aranżacje, bardzo dobry spektakl!! Jestem zachwycona!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

cuuudowny

Petarda! śmiałam się i płakałam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Po prostu genialny!

Wielkie gratulacje dla całej ekipy. Fantastyczne aranżację, super wokal i ruch. Dużo smaczków, nawiązań do współczesności. Piękna wzruszająca historia
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Musical Kosmos (14 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Musical Kosmos . Musical Kosmos Niepowtarzalna opowieść Wszechświata,...

Kora. Boska (8 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kora. Boska . Kora. Boska O Matki Boskie, które u boku Kory (Katarzyna...

Eduś i Polka na tropie muzyki (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Eduś i Polka na tropie muzyki . EDUŚ I POLKA NA TROPIE MUZYKI "Eduś i...

do góry