Widok

2 Potoki

Jasień Temat dostępny też na forum:
2 Potoki powstały w południowej części Gdańska, w otoczeniu wzgórz oraz terenów zielonych. Stwarza to warunki do odpoczynku podczas pieszych wycieczek, przejażdżek rowerowych oraz obcowania z naturą (w pobliżu inwestycji znajdują się stawy i potoki). Kompleks położony jest w blisko trójmiejskiej obwodnicy, co ułatwia poruszanie się po Trójmieście oraz wyjazd na autostradę A1 czy dojazd do lotniska. Skomunikowanie osiedla z centrum al. Armii Krajowej zapewnia szybki dojazd do Śródmieścia ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale

ohyda!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 60

Zobaczymy jak wyjdą z ziemi
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

jakoś strasznie śmierdzi na Szadółkach ostatnio !!!!!!!!
Ponoć mają jakieś problemy techniczne a za 3 tygodnie smród ma zniknąć całkowicie. Wtedy to miejsce może być całkiem fajne do mieszkania
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 8
oferta calkiem sympatyczna ,tylko te szadolki,czy ktos cos wie co z nimi bedzie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

ok

a mi się podoba!
Blisko do rożnych sklepów więc nie musisz robić wycieczek na zakupy, blisko przystanek autobusowy, blisko zbiornik wodny wokół którego można pobiegać czy pospacerować a budowa idzie bardzo szybko.
A zapach to pól Gdańsk czuje i co musi gdzieś mieszkać a kilkanaście metrów dalej budują wiele innych mieszkań i osiedli tyle że droższych a czy zapach będzie tam inny?
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 2

ładne
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 3

efekt komina

Te budynki są na wysokości ponad 50 m poniżej samego wysypiska. Efekt jest taki że przy obwodnicy czy na Kowalach śmierdzi, a na obecnej budowie smrodu nie ma. Także nie ma hałasu z obwodowej.
Tak czy owak to bardzo tanie mieszkania i jak na razie szybko budują.
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie jest źle, wolę to niż obecną spalarnie szpitalną na Zaspie + zapach KFC
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 3
Po ile są tam mieszkania? kupił ktoś? komunikacji miejskiej tam żadnej nie ma, ale jak z dojazdem do centrum samochodem? korki?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
po ile mieszkania to musisz napisać do polnordu - szybko odpisują
Mogę tylko napisać że ceny naprawdę atrakcyjne.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdyby były atrakcyjne to by były pokazane na ich stronie internetowej. Oczywiście trzeba jeszcze dodać obowiazkową piwnicę i obowiązkowy parking pod chmurką. Wychodzi drożej niż gdzie indziej. oczywiście jeszcze trzeba wiedzieć że nie ma tam żadnej komunikacji oraz że to bliziutko szadółek...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

kiepsko to wygląda z lokalizacją i partery prawie jak piwnice
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 29

jest ok

pomagaja ludziom młodym :) ceny nie sa wygorowane :)) polecam
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 4
W czym niby pomagają ludziom młodym?? Ceny niewygórowane tzn ile za metr i ile pokoi? Lokalizacja tragiczna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15

jest ok

ceny sa przystepne...
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czyli jakie? ile za metr i za co sie dodatkowo płąci?
Deweloper ukrywa te info, każdemu może mówić co inego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

anionim

przyzwyczailam sie do zapachu z szadolek bo mieszkam tu 2 lata wiec daje rade ale od dluzszego czasu juz tak nie smierdzi ludzi tu nie dlugo bedzie centrum lepiej niz centrum gdanska , a tylko kiepski dojazd jest :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

mieszkania przystępne

miłe kameralne osiedle ceny niewygórowane developer Polnord
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 2

2 Potoki

2 Potoki powstały w południowej części Gdańska, w otoczeniu wzgórz oraz terenów zielonych. Stwarza to warunki do odpoczynku podczas pieszych wycieczek, przejażdżek rowerowych oraz obcowania z naturą (w pobliżu inwestycji znajdują się stawy i potoki). Kompleks położony jest w blisko trójmiejskiej obwodnicy, co ułatwia poruszanie się po Trójmieście oraz wyjazd na autostradę A1 czy dojazd do lotniska. Skomunikowanie osiedla z centrum al. Armii Krajowej zapewnia szybki dojazd do Śródmieścia ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum 2 Potoki

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (419 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry