2 Style

Zakłady fotograficzne

Gdańsk, Świętokrzyska 60

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Serdecznie polecam każdemu kto chce zrobić sobie ładne fotki wątek zamknięty Serdecznie polecam każdemu kto chce zrobić sobie ładne fotki szybko,...
~Izabela
0

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 listopada 2015

gamonica - opinia wątek zamknięty jakość wykonanych zdjęć jak najbardziej na najwyższym poziomie. Do czego się...
~gamonica
0

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lutego 2015

POLECAM wątek zamknięty Przestronne i profesjonalnie wyposażone studio w dobrej lokalizacji.Zdjęcia...
~Aleksandra
0

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 lipca 2013

Polecam wątek zamknięty Profesjonalizm, kreatywność, pomysłowość i super atmosfera podczas sesji....
~Kolkwicja
0

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2013

Szybko i profesjonalnie wątek zamknięty Zdjęcia paszportowe, polecam. 20pln/4szt. Czas 5min.
~Arczi
0

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

Polecam serdecznie!!! wątek zamknięty Super,ekstra to za mało, by ocenić tę parę wspaniałą, która na zespół 2...
~Edyta G.
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2012

polecam w 100% wątek zamknięty Kolejny raz miałam przyjemność skorzystać z usług tej firmy. Polecam - osoby...
~Joanna
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2012

Rodzinna sesja zdjęciowa wątek zamknięty Polecam wszystkim.Zdjęcia super,szybka realizacja i dużo więcej zdjęć niż się...
~Karolina
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 maja 2012

Gorąco polecam wątek zamknięty Wszystkim gorąco polecam. Niedawno skorzystałam z Ich usług i jestem bardzo...
~anysia
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 maja 2012

nie za bardzo polecam wątek zamknięty Firma na początku sprawia bardzo dobre wrażenie(bardzo kreatywne pomysły)...
~s
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2012

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Mogę z czystym sumieniem polecić sesję w studio. Zdjęcia bardzo różnorodne i...
~Ania
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2012

bardzo ładne zdjęcia wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt z klientem. Zdjecia bardzo ladne. Studio godne polecenia
~Basienka
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 grudnia 2011

sesja rodzinna - plener wątek zamknięty PROFESJONALIZM to coś, co charakteryzuje tę parę :) Podczas zdjęć panowała...
~Katarzyna
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2011

sejsa w studio wątek zamknięty właśnie odebrałam zdjęcia z sesji w studio, chwilę trzeba było na nie...
~marta
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 października 2011

sesja w plenerze wątek zamknięty Bardzo ładne zdjęcia, które będą super pamiątką. Bardzo duża cierpliwość przy...
~klientka 2 Style
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 października 2011

SUPER SESJA-SUPER ZDJĘCIA wątek zamknięty Mieliśmy przeprowadzoną super sesję w plenerze naszej całej rodziny.Jesteśmy...
~Gosia
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2011

Przepiękna sesja zdjęciowa moich córeczek!!! wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem wspópracę z firmą 2 STYLE, pełen profesjonalizm,...
~Iza
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 października 2011

gorąco polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa. Śliczne zdjęcia. Na pewno w przyszłości również...
~Magda
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2011

Rodzinna sesja zdjęciowa wątek zamknięty Autorzy zdjęć wykazali się sporą pomysłowością aby zainteresować najmłodszych...
~Piotr
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 września 2011

Super! Polecam wszystkim! wątek zamknięty Bardzo elastyczni, jeśli chodzi o terminy. Cierpliwość podczas sesji (przy...
~FC Wojtul
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
59

55

wątków

do góry