Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Patibel - ocena nowy temat Korzystam z usług zakładu kolejny raz- jestem zadowolona, zdjęcia ładne, miła...
~Patibel
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 25 marca 2024

mk - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z usług Pani fotograf ze 3 lata temu. Pełen profesjonalizm!...
~mk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2020

Szybko i sprawnie oraz fachowo wątek zamknięty Na zdjęcia do dowodu 5 min czekania. Szybko i sprawnie. Polecam.
~jaca600
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2019

Hanna - opinia wątek zamknięty Drukowałam CV na papierze zwykłym i fotograficznym. Ładny wydruk. Dobry...
~Hanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 maja 2019

Szybko, sprawnie i w dobrej cenie! wątek zamknięty Polecam! Zdjęcia w formacie 30x40 wykonane szybko, w dobrej cenie. Miła i...
~Marzena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 maja 2019

polecam wątek zamknięty Polecam w 100% szybka obsługa, ładna i konkretna Pani fotograf. Zdjęcia po...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2019

Polecam wątek zamknięty Jak zawsze zadowolona. Zawsze tam wracam. Miło i profesjonalnie wykonana usługa
~Karolina
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Profesjonalnie wątek zamknięty Serdecznie polecam ten zakład, nie zawsze jestem zadowolona ze zdjęć do...
~Olga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 marca 2019

Przyjazne miejsce wątek zamknięty Zdjęcie Dziecka do paszportu, szybko i sprawnie. Miła obsługa.
~M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 marca 2019

Sesje zdjęciowe jak marzenie!!! wątek zamknięty Dzięki 2Style nasze strony internetowe jak i prezentacje na portalach...
~Aleksandra Giece
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Szybko, sprawnie i na temat. Zdjęcia przesłane na maila w południe, a po...
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 stycznia 2019

2 style wątek zamknięty Ciepła i miła atmosfera w stosunku do klienta, szybka realizacja zleceń,...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

Zadowolona klientka wątek zamknięty Swietna obsluga, korzystam z uslug od lat. Nigdy sie nie zawiodlam. Mialam...
~Czarna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

odbitki i wydruki wątek zamknięty Nie przesadzę, jak powiem, że to najlepszy foto lab w Gdańsku. Zawsze dobrze...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

Piękne zdjęcia, super obsługa wątek zamknięty Korzystam z pomocy 2 Style od lat w branży nieruchomości, nie wyobrażam sobie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Czas realizacji szybki. Zdjęcia naprawdę profesjonalne! Pan fotograf to...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 stycznia 2019

rewelacyjnie wątek zamknięty korzystam z Waszych uslug od kilku lat i zawsze jestem w 100%...
~kobieta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 stycznia 2019

wielkie dzięki:) wątek zamknięty wykonanie na wysokim poziomie, obsługa rewelacja, dziękuję za wywoływanie...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 grudnia 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Szybko i sprawnie.zdjecia bardzo ładne.
~Alicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

Całkiem spoko wątek zamknięty Szybko i sprawnie.Mogę szczerze polecić
~LokpiDj
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
82

postów

76

wątków

do góry