2 Style

Zakłady fotograficzne

Gdańsk, Świętokrzyska 60

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam!!! Szybko i sprawnie.zdjecia bardzo ładne.
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 października 2018

Całkiem spoko Szybko i sprawnie.Mogę szczerze polecić
~LokpiDj
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 21 sierpnia 2018

Bardzo polecam Miła, profesjonalna obsługa, zdjęcia bardzo profesjonalne. Polecam
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 15 marca 2018

Serdecznie polecam każdemu kto chce zrobić sobie ładne fotki wątek zamknięty Serdecznie polecam każdemu kto chce zrobić sobie ładne fotki szybko,...
~Izabela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 listopada 2015

gamonica - opinia wątek zamknięty jakość wykonanych zdjęć jak najbardziej na najwyższym poziomie. Do czego się...
~gamonica
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lutego 2015

POLECAM wątek zamknięty Przestronne i profesjonalnie wyposażone studio w dobrej lokalizacji.Zdjęcia...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 lipca 2013

Polecam wątek zamknięty Profesjonalizm, kreatywność, pomysłowość i super atmosfera podczas sesji....
~Kolkwicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2013

Szybko i profesjonalnie wątek zamknięty Zdjęcia paszportowe, polecam. 20pln/4szt. Czas 5min.
~Arczi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

Polecam serdecznie!!! wątek zamknięty Super,ekstra to za mało, by ocenić tę parę wspaniałą, która na zespół 2...
~Edyta G.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2012

polecam w 100% wątek zamknięty Kolejny raz miałam przyjemność skorzystać z usług tej firmy. Polecam - osoby...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2012

Rodzinna sesja zdjęciowa wątek zamknięty Polecam wszystkim.Zdjęcia super,szybka realizacja i dużo więcej zdjęć niż się...
~Karolina
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 maja 2012

Gorąco polecam wątek zamknięty Wszystkim gorąco polecam. Niedawno skorzystałam z Ich usług i jestem bardzo...
~anysia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 maja 2012

nie za bardzo polecam wątek zamknięty Firma na początku sprawia bardzo dobre wrażenie(bardzo kreatywne pomysły)...
~s
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2012

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Mogę z czystym sumieniem polecić sesję w studio. Zdjęcia bardzo różnorodne i...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2012

bardzo ładne zdjęcia wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt z klientem. Zdjecia bardzo ladne. Studio godne polecenia
~Basienka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2011

sesja rodzinna - plener wątek zamknięty PROFESJONALIZM to coś, co charakteryzuje tę parę :) Podczas zdjęć panowała...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2011

sejsa w studio wątek zamknięty właśnie odebrałam zdjęcia z sesji w studio, chwilę trzeba było na nie...
~marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 października 2011

sesja w plenerze wątek zamknięty Bardzo ładne zdjęcia, które będą super pamiątką. Bardzo duża cierpliwość przy...
~klientka 2 Style
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 października 2011

SUPER SESJA-SUPER ZDJĘCIA wątek zamknięty Mieliśmy przeprowadzoną super sesję w plenerze naszej całej rodziny.Jesteśmy...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 października 2011

Przepiękna sesja zdjęciowa moich córeczek!!! wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem wspópracę z firmą 2 STYLE, pełen profesjonalizm,...
~Iza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
62

58

wątków

do góry