2 Style

Zakłady fotograficzne

Gdańsk, Świętokrzyska 60

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Serdecznie polecam każdemu kto chce zrobić sobie ładne fotki Serdecznie polecam każdemu kto chce zrobić sobie ładne fotki szybko,...
~Izabela
0

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 listopada 2015

gamonica - opinia jakość wykonanych zdjęć jak najbardziej na najwyższym poziomie. Do czego się...
~gamonica
0

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lutego 2015

POLECAM Przestronne i profesjonalnie wyposażone studio w dobrej lokalizacji.Zdjęcia...
~Aleksandra
0

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 lipca 2013

Polecam Profesjonalizm, kreatywność, pomysłowość i super atmosfera podczas sesji....
~Kolkwicja
0

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 czerwca 2013

Szybko i profesjonalnie Zdjęcia paszportowe, polecam. 20pln/4szt. Czas 5min.
~Arczi
0

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

Polecam serdecznie!!! Super,ekstra to za mało, by ocenić tę parę wspaniałą, która na zespół 2...
~Edyta G.
0

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2012

polecam w 100% Kolejny raz miałam przyjemność skorzystać z usług tej firmy. Polecam - osoby...
~Joanna
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2012

Rodzinna sesja zdjęciowa Polecam wszystkim.Zdjęcia super,szybka realizacja i dużo więcej zdjęć niż się...
~Karolina
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 maja 2012

Gorąco polecam Wszystkim gorąco polecam. Niedawno skorzystałam z Ich usług i jestem bardzo...
~anysia
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 maja 2012

nie za bardzo polecam Firma na początku sprawia bardzo dobre wrażenie(bardzo kreatywne pomysły)...
~s
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2012

Pełen profesjonalizm! Mogę z czystym sumieniem polecić sesję w studio. Zdjęcia bardzo różnorodne i...
~Ania
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2012

bardzo ładne zdjęcia Bardzo dobry kontakt z klientem. Zdjecia bardzo ladne. Studio godne polecenia
~Basienka
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 grudnia 2011

sesja rodzinna - plener PROFESJONALIZM to coś, co charakteryzuje tę parę :) Podczas zdjęć panowała...
~Katarzyna
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2011

sejsa w studio właśnie odebrałam zdjęcia z sesji w studio, chwilę trzeba było na nie...
~marta
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 października 2011

sesja w plenerze Bardzo ładne zdjęcia, które będą super pamiątką. Bardzo duża cierpliwość przy...
~klientka 2 Style
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 października 2011

SUPER SESJA-SUPER ZDJĘCIA Mieliśmy przeprowadzoną super sesję w plenerze naszej całej rodziny.Jesteśmy...
~Gosia
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2011

Przepiękna sesja zdjęciowa moich córeczek!!! Polecam z czystym sumieniem wspópracę z firmą 2 STYLE, pełen profesjonalizm,...
~Iza
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 października 2011

gorąco polecam Bardzo profesjonalna obsługa. Śliczne zdjęcia. Na pewno w przyszłości również...
~Magda
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2011

Rodzinna sesja zdjęciowa Autorzy zdjęć wykazali się sporą pomysłowością aby zainteresować najmłodszych...
~Piotr
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 września 2011

Super! Polecam wszystkim! Bardzo elastyczni, jeśli chodzi o terminy. Cierpliwość podczas sesji (przy...
~FC Wojtul
0

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
59

55

wątków

do góry