Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super! Polecam wszystkim! wątek zamknięty Bardzo elastyczni, jeśli chodzi o terminy. Cierpliwość podczas sesji (przy...
~FC Wojtul
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 września 2011

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Zdjęcia przecudowne! Profesjonalna sesja fotograficzna, piękne ujęcia ,...
~jola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 września 2011

Polecamy! wątek zamknięty Sesja zdjęciowa przeprowadzona profesjonalnie i w miłej atmosferze. Zdjęcia...
~Agata i Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 września 2011

Polecam! wątek zamknięty Bardzo fajna atmosfera podczas sesji zdjęciowej, zdjęcia wyszły super, są...
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 września 2011

Mimo słabej pogody i humorów córeczki... wątek zamknięty ... otrzymaliśmy bardzo ładne ujęcia. Kilkadziesiąt udanych ujęć, ładnie...
~Jarek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 września 2011

na pewno tam wrócimy wątek zamknięty wybraliśmy się na sesję z naszą trzymiesięczną córeczką.. właściwie mogę...
~ewelina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

Bardzo mila i profesjonalna obsluga wątek zamknięty Korzystalismy z uslug firmy 2Style w ramach groupona i jestesmy BARDZO...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2011

sesja rodzinna wątek zamknięty Profesjonaliści godni polecenia :) Sesja wykonana w sympatycznej atmosferze,...
~Iwona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lipca 2011

Sesja rodzinna wątek zamknięty Szczerze Polecamy!! Zdjecia sa przepiekne:) Szybki kontakt. Nie ma minusow:)...
~ssabinka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

CHRZEST wątek zamknięty Bardzo miła współpraca, profesjonalizm i kreatywność. Będzie nam bardzo...
~Dorota i Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lipca 2011

Naprawde warto, niepowtarzalne zdjęcia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z sesji zdjęciowej mojego synka (rok i 3 m-ce),...
~Milena Bronk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lipca 2011

Sesja ciążowa wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera, kameralne studio. Skorzystałam z sesji ciążowej i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lipca 2011

SESJA PLENEROWA DZIECIACZKÓW wątek zamknięty Sesja rewelacyjna. Pełen profesjonalizm i super podejście do dzieci:) Zdjęcia...
~Ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 lipca 2011

Bardzo ładne i ciekawe zdjęcia wątek zamknięty Jesteśmy zadowoleni ze zdjęć. Są ciekawe i ładne. Mili ludzie, luźna...
~Anna Sawicka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lipca 2011

Doskonały fotograf wątek zamknięty Robi przepiękne zdjęcia w bardzo miłej, spokojnej atmosferze. Korzystałam z...
~O.K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lipca 2011

Sesja indywidualna wątek zamknięty Profesjonalne zdjęcia oraz obróbka, sympatyczna obsługa. Polecam wszystkim!!!...
~Patryk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lipca 2011

sesja rodzinna wątek zamknięty zdjęcia bardzo ładne, mamy super pamiątkę , cena bardzo przystępna , miła...
~Alicja L.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 czerwca 2011

sesja plenerowa Chrzest wątek zamknięty Zdjęcia bardzo dobrej jakości, profesjonalne i różnorodne ujęcia, Pomimo iż...
~Joanna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 czerwca 2011

Tak trzymać !!:-) wątek zamknięty Wczoraj firma 2style wykonała sesję zdjęciową mojemu rocznemu synkowi w Parku...
~Natalia i Oskarek:)
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 maja 2011

sesja slubna - plener wątek zamknięty Za nami sesja slubna-plener i jestesmy 3xna TAK TAK- za indywidualne...
~Iza
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
82

postów

76

wątków

do góry