Widok

20 minut z Aniołem

20 minut z Aniołem Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: 20 minut z Aniołem.
Reżyseria: Szymon JachimekSztuka jednego z bardziej znanych rosyjskich dramaturgów Aleksandra Wampiłowa. Autor zamknął swoich bohaterów w jednym z podrzędnych hoteli, gdzieś w socjalistycznej Rosji. Dostawcę sedesów i kierowcę poznajemy po trzech dnia bezustannego picia, kiedy właśnie kończą im się ostatnie pieniądze. Na wszystkie sposoby usiłują zdobyć nawet kilka kopiejek by pozbyć się ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anioł ?

Spektakl zorganizowany całkiem całkiem bym powiedział że jeszcze nawet bardziej całkiem przyzwoicie. Rzeczywiście doskonale pokazuje dzisiejszy brak zaufania do innych ludzi. Spektakl był by idealny gdyby nie ten Okulicz :D ciekawe czy ususzył różyczke :] Nie no główna rola w końcu mu się dostała i się spisał chłopak dobrze. POLECAM aby uświadomić sobie niebespieczeństwo niesione z brakiem jakiegokolwiek zaufania do kogoś obcego, kogoś obcego niosącego nam pomoc, to nie zawsze musi być złodziej czy morderca, czasem taki ktoś naprawde chce pomóc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

HeHe Jak splunąć i rozetrzć

No niezle wam to wyjszło!!!! podobalo mi sie choc jak ja bylem to bylo malo ludu na widowni ale beka byla. Choc widac bylo kilka lekkich wpadek ale udalo wam sie mnie rozsmieszyc.GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klaski ! :-)

POLECAM! szczególnie dorosłym, o kórych owa histroria jest. Nie jeden widz zobaczył swoje odbicie,
albo przypomniał sobie, że widzi to codzień wokół siebie...niestety.
Dla młodzieży, których moment śmiechu nie zawsze pokrywa się z tym wydawanym przez starych 30-40 latków:) sztuka jest także wpaniałym dowodem na to, że należy brać odpowiedzialność za swoje słowa, że życzenia się spełniają :) no i oczywiście ufać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetne!

Świetne przygotowanie młodych aktorów! Dobrze wyreżyserowana sztuka z puentą; polecam gorąco. Do tego doskonała zabawa, rozczarowanie pojawia się w momencie ukłonów aktorów..., że to już koniec:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla Marcina Borchardta

NIECH NAM ŻYJE, W AKTORSTWIE WZRASTA I BĘDZIE CHLUBĄ NASZEGO TRÓJMIASTA !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sie wie

podobało mi sie jak chłopaki i dziewczyny grali, fajnie wyszło. śmieszne było aczkolwiek momentami nudnawe ale wiadomo są gusta i guściki. może było za krutkie a może i dobrze że tyle trwało, mam mieszane uczucia, ale moge polecić na rozluźnienie. pozdrowienia dla znajomych na scenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Przypływ (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Przypływ . "Przypływ" reżyseria: Alicja Morawska-Rubczak scenografia:...

Zdrada Pablo Amadora (13 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Zdrada Pablo Amadora . Zdrada Pablo Amadora Romain Włodkowski Spektakl...

Dziewczyny z kalendarza (12 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Dziewczyny z kalendarza . DZIEWCZYNY Z KALENDARZA Musical na podstawie...

do góry