Widok

28 czerwca 2008- kto jeszcze?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Slub bierzemy w kosciele sw. Jana w Gd Chyloni, a wesele w Rozy Wiatrow. Na razie na tym stanelo. Wszystko zalatwiamy z poza Polski, wiec staram sie sledzic forum na bierzaco, liczac ze Wasze doswiadczenia i wskazowki moga nam sie przydac!
A ha! Myslalm o zamowieniu ciast i tortu w Delicjach, moze ktoras z Was jest zorientowana w temacie. Jesli nie, jakie cukiernie w Gd polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukaj watku ktory ja założylam


http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=425550&t=404269

image
image [/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej my też będziemy mieć tort z delicji, ale jest to już wliczone w cenę menu. Jednak dowiadywaliśmy się ile kosztuje normalnie i jest to 42 zl/kg, a przy oblanym marcepanem 60 zl/kg bez róznicy za smak. Na około 40-50 osób wystarczy tort 6 kg. My mamy w Antracycie wesele. Jesteście z Gdyni?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj narzeczony jest z Gdyni. dziekuje za info nt tortu. Uwielbiam Delicje :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też ta data:) tylko ze w Malborku:):):)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz mi jakos razniej. Zaczynalam miec obawy, czy z wszystkim sie wyrobimy (mieszkamy za granica i nielatwo cos zalatwiac telef lub przez inter).
Ostatnio nawet mi sie snilo, ze jechalismu do slubu skm, bo zapomnielismy na czas znalesc samochod...... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chylonia

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

do góry