3 City Ink

Studia tatuaży

Gdynia, 10 Lutego 30

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam polecam polecam rewelacja wątek zamknięty polecam polecam polecam rewelacja Pan Karol swietny fachowiec tatuaż wyszedł...
~anka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

Wioletta - opinia wątek zamknięty Polecam Karol jest z****i.... Mój pierwszy ale mysle że nie ostatni tatuaż.
~Wioletta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 września 2015

Kasia - opinia wątek zamknięty z*******e tatuaże Kasi, polecam ! :-)
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 lipca 2014

makijaż permanentny wątek zamknięty wykonanie makijażu pod względem kształtu jak i koloru pozostawia wiele do...
~T.M
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

polecam:) wątek zamknięty Szybko sprawnie i bezbolesnie:)wszystkie tatoo od karola sa super!:)
~paryzanka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 czerwca 2014

Polecam! wątek zamknięty Studio poleciła mi kumpela, która sama posiada kilka tatuaży stworzonych...
~asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2014

Jak tatuaż to tylko!!!!!! wątek zamknięty Od wielu lat myślałam o tatuażu. Koleżanka poleciła mi Karola z 3 City Ink...
~Meduza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 maja 2014

Jestem uzależniona wątek zamknięty Świetna atmosfera, świetni ludzie, profesjonalnie wykonane usługi. Mam...
~Dominika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 maja 2014

Polecam wątek zamknięty Wykonałam u Karola 3 tatuaże z wszystkich jestem bardzo zadowolona!!!
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 maja 2014

Najgorszy tatuaż- oszpecenie !! wątek zamknięty Mój chłopak robił tam 1,5 roku temu cover swojego tatuażu na ramieniu. Nie...
~Asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2014

MISTRZOWIE!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Boże....jak czytam co tu niektórzy wypisują, to mnie szlag trafia! Rafał to...
~Kasia :)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

Zdecydowanie godne polecenia! wątek zamknięty Robiłam cover starego tatuażu i wyszło super :) Jestem bardzo zadowolona....
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 października 2013

makijaż permanentny wątek zamknięty Byłam wczoraj choć obaw miałam co nie miara, ale jestem zadowolona. Pani...
~Marlena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2013

Profesjonaliści, w każdym calu! wątek zamknięty 4 tatuaże, każdy precyzyjny, żadnych problemów, żadnych komplikacji, tylko...
~Gdynianka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lipca 2013

Natalia z wczoraj wątek zamknięty Napisze krotko mam juz 7 tatuazy.Wczoraj pierwszy raz byłam u pana...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 maja 2013

Gorąco polecam.... wątek zamknięty Fantastyczna atmosfera w studiu. Świetna obsługa. A tatuaż w wykonaniu...
~Madzia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

Pani "szefowa" wątek zamknięty Nie mogę się powstrzymać,aby podzielić się z Wami moimi...
~fanka chłopaków :)
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 grudnia 2012

u Rafała wątek zamknięty Ja równiez robiłam trybale z cienkimi liniami u Rafała...obsługa i klimat...
~Cafe
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lutego 2013

Polecam :) wątek zamknięty Tatuaż robiony przez Karola na stopie, pomoc przy wyborze i zmodyfikowaniu...
~Aśka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 stycznia 2013

Kermit wątek zamknięty Genialny klimat i profesjonalizm !!! Dziarał mnie Karol i w sumie nie mogłem...
~Thony
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry