Widok

3 zmarnowane lata

Kto w wieku 15 - 18 lat ma psychike nastolatka, niech trzyma sie od tej szkoly z daleka.
Jezeli zas 40 - 50 latka, to szkola dla Ciebie.
To zalosne miejsce dla mlodziezy ktora na sile udaje doroslych, dojrzalych ludzi, w rezultacie czego cale miejsce sprawia ze lezka kreci Ci sie w oku z zalu nad ich straconym dziecinstwem.
Sprobuj jednak nie interesowac sie polityka, ogladac kreskowki zamiast poglebiac wiedze na temat calek i niedaj Boze spozywac alkohol, zniszcza Cie bo nie dorosles do poziomu tej fantastycznej szkoly.
Ta szkola zniszczyla we mnie wszystko co w sobie lubilem, pogode ducha i bezroskosc.
Ludzie, trzymajcie sie z daleka, jezeli chcecie oprocz dobrych wynikow z matury miec jakiekolwiek wspomnienia
Moja ocena
poziom nauczania: 1
 
wyposażenie: 1
 
zajęcia dodatkowe: -
 
bezpieczeństwo: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 10
Nie mogłabym tego lepiej ująć (no, może oprócz tego alkoholu, nie wiedziałam, że 3 jest jakoś szczególnie abstynencka). A myślałam, że to tylko ja mam takie odczucia związane z tą szkołą. Wchodząc do niej pierwszy raz byłam człowiekiem pogodnym, ambitnym. Teraz jest coraz gorzej, nie mam już zapału do nauki, nie nawiązałam jeszcze żadnych szczególnych znajomości, co prawda jestem dopiero w 1 klasie, ale zawsze byłam dość towarzyska. I wiecie co- jeżeli macie plany związane z Topolówką tylko ze względu na dobre opinie o niej i wysoki poziom, to proszę, zastanówcie się, czy wyniki matur są najważniejsze? Teraz wiem, że nie. Chciałabym spędzić te lata licealne z fajnymi ludźmi, tymczasem czuję się wyizolowana.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7
100 % moge sie pod tym podpisac. Dlaczego w Topolowce tak strasznie robi sie nacisk na doroslosc i powaznosc? Ludzie, Wy jestescie nastolatkami, bawcie sie i zachowujcie jak nastolatkowie poki jeszcze mozecie! Przed Wami 50 nastepnych lat doroslosci i powaznosci, politykowania i rozwazania o przyszlosci, czemu marnowac ostatnie trzy lata mlodosci na to? Ja do konca zycia niestety bede miala bardzo ale to bardzo zle wspomnienia zwiazane z ta szkola a decyzje ktore podejmuje do dzis sa efektem mojej niecheci do "renomowanych" placowek o wysokim poziomie. Zrezygnowalam ze studiow po niespelna pierwszym roku nie mogac po prostu przejsc kolejnych miesiecy wsrod ludzi a'la Topolowka
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10
do góry