III Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdańsk, Topolowa 7 (Wrzeszcz)

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nie znam po tej szkole żadnych fajnych osób wątek zamknięty nie polecam, zbyt przereklamowana, a jak dla mnie liczy się klimat i dobra...
~opiniotwórczy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lipca 2019

28 lat temu skonczylem ta szkole wątek zamknięty kiedys to byla bardzo dobra szkola,nauczanie na wysokim poziomie.chodzilem do...
~absolwent
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 lutego 2019

Stracony czas wątek zamknięty Szkoła przereklamowana, jeśli nie pójdziesz do klasy o profilu IB, nie masz...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2018

Najlepsze LO w Gdańsku wątek zamknięty Doskonala kadra, wysoki poziom, nie tylko przygotowanie do matury, ale i...
~Lly
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2018

Mieszane uczucia wątek zamknięty Szkoła z historią i fantastycznym klimatem, ale poziom nauczania pozostawia...
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 listopada 2017

procenty wątek zamknięty Mam pytanie od ilu procent w tej szkole jest ocena dopuszczająca, dostateczna...
~ciekawski
6

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 czerwca 2011

Nie polecam!!! wątek zamknięty Jedynym sposobem na 100% zdawalność matury w tej szkole to niedopuszczanie do...
~Goya
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

świetna szkoła, polecam też klasę hiszpańską! wątek zamknięty Jestem w klasie hiszpańskiej i muszę powiedzieć, że bardzo mnie dziwią...
~p.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 czerwca 2014

ja - opinia wątek zamknięty Szczerze mówiąc poszłam do Topolówki, a dokładnie do klasy hiszpańskiej, bo...
~ja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2012

Pytanie w zwiazku z jedna z klas wątek zamknięty Jestem zainteresowana jednym z profili w III,a mianowicie klasa A dwujezyczna...
~Zainteresowana
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2011

POLECAM ! wątek zamknięty Bardzo polecam tę szkołę wszystkim ludziom, którzy chcą spędzić 3 bardzo...
~gda.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 lutego 2011

Nie jest źle wątek zamknięty Nie było źle, czasem śmiesznie, czasem beznadziejnie, ale szło przeżyć. Za...
~Zgadnijcie :D
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 lutego 2011

Fakty i mity. wątek zamknięty Przez trzy lata nauki w tej placówce praktycznie nie skalałem się jakąkolwiek...
~Filip
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 września 2010

Wspaniała szkoła! wątek zamknięty To wspaniała szkoła dla wszystkich młodych ludzi, którzy chcą się rozwijać....
~uczeń
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 maja 2010

3 zmarnowane lata wątek zamknięty Kto w wieku 15 - 18 lat ma psychike nastolatka, niech trzyma sie od tej...
~Kamil
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2009

JaJaJa - opinia wątek zamknięty Ogólnie szkoła jest przyjazna. Z nauczycielami da się załatwić dużo spraw,...
~JaJaJa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 maja 2010

Na tak wątek zamknięty Kiedy rok temu wybierałam szkołę, nie byłam przekonana co do topolowki....
~nouri
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2010

Polecam ;) wątek zamknięty Kompletnie nie zgadzam się z poniższym komentarzem. Może topolówka zmieniła...
~anonim
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 marca 2010

przereklamowana wątek zamknięty jak w temacie
~kali
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 października 2008

Super szkoła! wątek zamknięty Nie wiem o co chodzi przedmówcom, którzy najwyraźniej mają przerost ambicji...
~Ivo 1h
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
36

postów

27

wątków

do góry