Widok

365 dni

Filmy Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: 365 dni.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

365 dni

Opinie do filmu: 365 dni.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Autorka

Autorka książki która tak reklamowała film i wręcz sama sobie dała Oskara niestety zablokowała na ig możliwość pytań i komentarzy wiec spodziewała się raczej takich opinii . Film dno i nie pomaga Włoch
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Lol

Co?
Co ty gadasz za bzdury xD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Książka to nieporozumienie. Film rowniez
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetną recenzję tego filmu na swoim kanale you tube dał Tomasz Raczek- polecam wysłuchać każdemu!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Co to ma być?

Co to za badziewie jakiejś niedopieszczonej kobiety???
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Xxx

Dno i pięć metrów mułu. Prawdziwe g*wno. Szkoda czasu
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

Eeextra

Opinia jakby to był co najmniej jakiś ambitny film. Historia dzianego lalusia ktory kupuje sobie dziewczynke do seksu i ja molestuje. Czad. A autorka tego wszystkiego jest jakas nabotoksowana prostytutka.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Vinci" był ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jak Metallica skończyła się zdaniem prawdziwych metali na Kill'em All

Tak Machulski skończył się na Kingsajzie albo Deja Vu. Killer albo Killerów dwóch obejrzałem raz i byłem potworni znudzony. Nie rozumiem jak w 90-tych latach wszyscy się tym zachwycali???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dramat - dno i brak slow

Bylismy, przez przypadek, na tym filmie w piatek- dawno nie widzielismy nic tak slabego - dretwe dialogi, wrecz smieszne, slabe sceny erotyczne (bez emocji), caly scenariusz nieprzemyslany, aktorzy niestety tez bez polotu. Darujcie sobie!
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 7

Aż strach się bać jaki w Twoim mniemaniu jest zły film.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

serio?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zostańcie w domu !

To powinno być w kategorii dramat i żenada roku .
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 6

a jednak to nie jest film typu Grey. Kompletnie inny, choć podobnie jak w Greyu ma realistyczne sceny erotyczne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

zgadzam się ze wszystkim. Film bardzo przyjemny w odbiorze, sceny erotyczne 1-sza klasa no i niesamowita ścieżka dźwiękowa. A poza tym to jednak historia miłości, choć jej początki są kontrowersyjne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16

Film trafia w marzenia niespełnionych księżniczek,

które też chciałyby, żeby komuś na nich do tego stopnia zależało, żeby przez rok starał się je w sobie rozkochać. Sorry girls, nie jesteście tego warte, żadna osoba nie jest.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 11

Ciężko napisać coś pozytywnego, bardzo ciężko. Nie marnujcie czasu.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 6

To fakt nie da się go zapomnieć, niestety....
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Podobał mi się

Bardzo ładne obrazki, super muzyka, mega gorące sceny , dobrze dobrani aktorzy. Całość spójna, łatwo i dobrze się ogląda. Film nie daje o sobie zapomnieć ....
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 23

365 dni

Opinie do filmu: 365 dni.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
do góry