3City GSM

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 39

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo sprawnie. Telefon naprawiony w ok. 2 h - byl glosnik do wymiany. Teraz wszystko dziala....
~Ula
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 4 sierpnia 2019

Naprawa wyświetlacza nokia5 Trafiłam na nich w sieci podpytalam na FB o ceny czas realizacji . Miło się...
~Syla
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 czerwca 2018

w końcu porządny serwis na Chełmie zbita szybka wymieniona w 20 min. i jeszcze szkło ochronne, żeby sytuacja się...
~Bart
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lutego 2018

Trafna Diagnoza, Szybka i Tania Naprawa Dostarczyłem do Serwisu nieszczęśliwie zalany telefon, po godzinie czasu...
~Tomasz p.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lutego 2018

samsung galaxy j5 2017 Brak jakichkolwiek uwag. Świetny kontakt z klientem. Paczka doszła na drugi...
~Paula
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lutego 2018

3city jest ok Miła obsługa, konkretna ocena uszkodzenia telefonu, cena rynkowa, szybka...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lutego 2018

Ogromny pozytyw :) Serwis wykazał się profesjonalnym podejściem do klienta. Szybko sprawnie i...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Najlepszy serwis w trójmieście! Naprawa przebiegła szybko, sprawnie oraz przede wszystkim tanio!!!...
~Jakub
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Godni polecenia Korzystałem z usług wielu serwisów i muszę przyznać że nigdzie nie zostałem...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Uczciwe podejście do klienta Opinia na ogromny plus . Oddałem telefon po zalaniu . Za wyczyszczenie...
~Marek G.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry