Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Daniel - opinia wątek zamknięty Opłaciłem miesiąc diety dla dwóch osób i nie zobaczyłem ani jednego dania....
~Daniel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 stycznia 2022

A - opinia wątek zamknięty Firma nie wywiązuje się z umów. Diety nie są dostarczane od końcówki...
~A
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 grudnia 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Nie polecam! Omijajcie tą firmę szerokim łukiem! Zamówiłam posiłki na dwa dni...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 grudnia 2021

niepolecam - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Obsługa fatalna. Posiłki też nie zaciekawe.
~niepolecam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 listopada 2021

Dominika - opinia wątek zamknięty Dobre rozwiązanie dla osób zapracowanych. Dzięki temu że są 3 boksy to można...
~Dominika
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2021

EK - opinia wątek zamknięty (...) Od tygodnia brak dostaw zamówionych posiłków. Skrajna niekompetencja...
~EK
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 listopada 2021

EK - opinia wątek zamknięty Posiłki nie docierają. Brak jakiegokolwiek kontaktu. Omijać szerokim łukiem
~EK
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

Maciek - opinia wątek zamknięty Omijać szerokim łukiem carteringi tej firmy. Ja skorzystałem z kodu...
~Maciek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Kamil - opinia wątek zamknięty Dania zazwyczaj pomylone, o ile je w ogóle dostaniecie. Brak możliwości...
~Kamil
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 listopada 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Nie jestem w stanie ocenić jakości posiłków, ponieważ ich nie dostarczają....
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 listopada 2021

Ola - opinia wątek zamknięty Mrożona marchewka z groszkiem i brokuł występuje w prawie każdym posiłku i...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 listopada 2021

Zly - opinia wątek zamknięty z 10 dniowej diety przyjechali 4 razy odradzam
~Zly
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty zamówiłam catering, nie dostałam uslugi - nikt nie odbiera telefonu, po 8 h...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

ValdemaR - opinia wątek zamknięty Brak dostawy posiłków. Nie można skontaktować się z firmą. Nie działają oba...
~ValdemaR
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 października 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Klopsy codziennie są klopsy a na kolacje zupa nie polecam katering tragiczny....
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

Jasiek W - opinia wątek zamknięty Jestem na tym cateringu dopiero od 3 tygodni i póki co jest naprawdę dobrze....
~Jasiek W
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 października 2021

Luiza - opinia wątek zamknięty Polecam. To smak, którego się nie zapomina, szczególnie tych obiadków :-) Po...
~Luiza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 września 2021

Klara - opinia wątek zamknięty Jestem na diecie bezmięsnej i jest ok :) Jakoś nie brakuje mi mięsa, potrafią...
~Klara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 września 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Kontakt z firma utrudniony, albo nawet i brak. Brak dostarczonego zamówienia....
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 września 2021

Bożena - opinia wątek zamknięty Bardzo ciekawa opcja na polskim rynku, szczególnie że to smaczna alternatywa...
~Bożena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 września 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry