3posiłki

Catering

Gdańsk, Mazowiecka 24

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola - opinia nowy temat to mi smakuje dlatego z przyjemnością zrezygnowałam z gotowania szczególnie...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 13 września 2021

Kajtek - opinia nowy temat Bardzo smaczny catering, innowacja na polskim rynku pudełkowym
~Kajtek
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 12 września 2021

Beatka - opinia nowy temat Polecam. Doskonały kontakt na linii firma klient, zawsze kompletna dostawa na...
~Beatka
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 11 września 2021

krystek - opinia nowy temat Tutaj jest i dobre jedzenie i normalna cena. A przy tym naprawdę podoba mi...
~krystek
-

dodano: 10 września 2021

salomea - opinia nowy temat Mój pierwszy ale trafiony w 10 catering. Po pierwsze nie ma monotonni...
~salomea
-

dodano: 9 września 2021

Ula - opinia nowy temat Takie jedzenie to prawdziwa przyjemność. Cenię sobie smaczną kuchnię, dlatego...
~Ula
-

dodano: 7 września 2021

majeczka - opinia nowy temat Kuchnia magiczna... pyszne jedzenie, urozmaicone a dla takiego łasucha jak ja...
~majeczka
-

hania - opinia nowy temat Same pozytywne odczucia. Mega zróżnicowana dieta, jestem z nimi od ok 3 mc i...
~hania
-

Edward - opinia nowy temat rewelacyjne pasty kanapkowe, które aspirują do bycia moim ulubionym daniem,...
~Edward
-

dodano: 5 września 2021

Wanda - opinia nowy temat Smacznie i w dobrej cenie. Podoba mi się to, jakie menu jest tutaj oferowane....
~Wanda
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 4 września 2021

Kinga - opinia nowy temat Z mężem przestaliśmy gotować miesiąc temu, kiedy odkryliśmy catering 3...
~Kinga
-

dodano: 3 września 2021

Monika - opinia nowy temat Przepysznie przygotowane mięsa, rewelacyjne makarony, bardzo dobre śniadania....
~Monika
-

dodano: 2 września 2021

Asia - opinia nowy temat Jest pysznie i przede wszystkim bardzo różnorodne, a na tym najbardziej mi...
~Asia
-

dodano: 1 września 2021

Seba K - opinia nowy temat Ostatnie gulasz wieprzowy i buraczki były naprawdę pyszne. Proszę o więcej...
~Seba K
-

dodano: 1 września 2021

Matylda - opinia Polecam, bardzo ciekawa formuła 3 posiłków, które są bardzo sycące i bardzo...
~Matylda
-

dodano: 30 sierpnia 2021

Patrycja - opinia Najgorszy catering z jakiego korzystałam. Posiłki monotonne przygotowane ze...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 sierpnia 2021

Paulina - opinia Owszem tanio ale jakość potraw pozostawia wiele do życzenia. Jedzenie kupione...
~Paulina
-

dodano: 13 sierpnia 2021

Iga - opinia Cieszę się, że zdecydowałam się na 3 posiłki. Jest taniej i nie generuje się...
~Iga
-

dodano: 8 sierpnia 2021

Olka - opinia Jestem z wami na diecie bezmięsnej już 2 miesiące i czuje że odżyłam....
~Olka
-

dodano: 8 sierpnia 2021

Magister - opinia Jestem niecały miesiąc na 3 posiłkach, ale do tej pory zdają egzamin....
~Magister
-

dodano: 6 sierpnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry