Widok

4 sierpień 2007 :)))

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam wszystkie forumki :) Dokładnie wczoraj zarezerwowaliśmy termin w Rodizio na Kamiennej Górze. Dużo się najeździliśmy, bo zdania w rodzinie były podzielone.... Niestety, wszystkim się nie dogodzi. To była nasza pierwsza myśl i mamy nadzieję, że okaże się najlepsza. Kościół na Świętojańskiej niestety odpada, bo rzeczywiście pierwsza msza jest dopiero na 19 :( Teraz czekam na kasetę ze ślubu mojego kolegi, żeby zobaczyć jak się sprawdził DJ Jagiełło, chociaż wstępnie już zrobiliśmy rezerwację. Alkohol okazuje się, że można tanio załatwić :) - namiary również od kolegi. Za Maxiumusa 0,5l wychodzi ok. 17zł - moim zdaniem to niezła cena:)))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oo, czy moge poprosic o namiary na czlowieczka, ktory zalatwia tak tanio alk. ?? to faktycznie dooobra cena :) my jak narazie mamy zamiar brac alk. z makro na fakture sklepowa, to powinno tez byc tanio, ale jeszcze nie wiem, ile. Moze Twoja propozycja okaze sie atrakcyjniejsza ;)

Ps. ten alk. ma banderole mam nadzieje, hmm?? I czy zalatwia inne rodzaje? Tzn. interesowalby nas absolut (wiem, ciut drozsza, ale podobno lepsza - ja nie pije wodki ,wiec sie kompletnie nie znam, ale tak twierdza wszyscy moi znajomi "smakosze" ;p)

:):):)

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PS. 2.
my mamy slub i wesele tydzien po was, tzn. 11.08.2007 :) ale lokalu wciaz brak :(

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze namiarów nie wzięłam, ale jak tylko będę miała to dam znać :) Dla mnie Maxiumus jest lepsza ;) ale każdy lubi co innego. U mojego narzeczonego w rodzinie wszyscy preferują tą wódeczką. Poza tym wiem, że jest produkowana przez tą samą co Finlandia :) Alkohol ma banderolę jak najbardziej, nie jest to jakaś mieszanina ;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to gratuluje rezerwacji:)))
mozna wiedziec skad dj??? jakies namiary czy cos:))) bylabym bardzo wdzieczna. Szukam teraz dja i narazie nieciekawie:((

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nasza data
my mamy orkiestre ale lokalu brak..........czarne chmury nad nami
ale milo poznac przyszle sierpnioweczki;)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój narzeczony dzwonił kilka dni temu do DJ Sławka Jagiełło (mieliśmy okazje go poznać na weselu naszych znajomych, gdzie mój narzeczony był świadkiem i trochę z nim rozmawiał) Nie tak dawno, bo 3.06.2006 mój kolega z pracy miał ślub i okazało się, że miał tego DJ - bardzo go zachwalał. Teraz czekam na kasetę :) Kurcze, miałam jego kontakt na mailu, ale widzę, że przez przypadek skasowałam. Ale mój narzeczony ma do niego nr :) Podam, tylko proszę się przypomnieć - jutro. Pozdrawiam!

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj, Madziulka. Jeszcze sali nie macie? Kurczę, na pewno coś znajdziecie! Musi się udać! Ja już się pogodziałam z tą salą, co mamy, bo ostatnio znajomi mieli tam wesele i mówili, że jedzenie było pyszne, obsługa super, jedynie słabe nagłośnienie na sali jadalnej, ale to już rozpracujemy. A ostatnio dowiadywałam się o salę w operze leśnej w Sopocie (nie wiem czy znalazłaś ten wątek?). Sala jest piękna, koszt to 110zł od osoby+500zł za wynajęcie sali. Jedyny problem to koncerty w okresie letnim, więc miesiące czerwiec-sierpień odpadają:( Chociaż może jakby dobrze tam zagadać??
Jak chcesz obejrzyj sobie zdjęcia:
http://www.bart.sopot.pl/galeria.html#nagl_sala_koncertowa_pfk

I jeszcze kontakt:
Kierownik gastronomii
Anna Krzyżanowska
tel. (0 58) 555 84 02

Życzę wytrwałości w szukaniu:))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry