Widok

400 dni do ślubu:)

Wesele Temat dostępny też na forum:
Dziś właśnie zostaje nam 400 dni do ślubu. Niby dużo czasu, ale boję się że wszystkiego nie uda mi się załatwić tak jak bym chciała. Jak na razie mamy zespół i restaurację. Czym najlepiej się teraz zająć ? Pozdrawiam!

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz ponad rok - zdazysz ze wszystkim na pewno :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie przesadzaj kobieto!ja mam ślub za 2,5 miesiąca i nie mam jeszcze bardzo wielu rzeczy, a Ty masz ponad rok i się martwisz...bez jej:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czemu tak na mnie naskakujesz? 400 dni to dużo na załatwienie spraw związanych z organizacją ślubu, ale poza takimi problemami są również problemy rodzinne, zdrowotne, sprawy które chciałoby się załatwić do tego dnia. To miałam na myśli. Uwierz, że są rzeczy , które mogą być nie do zrealizowania w ciągu tych 400 dni. Pozdrawiam.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
young nurse mi dzis 9 miesiecy strzelilo ;))) ale ten czas leci....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz jeszcze bardzo dużo czasu............

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam miesiąc i jeszcze masę rzeczy do zrobienia.........

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam przeszło 400 jeszcze dni, już bym chciała zeby to był tylko miesiąc. Ja jestem na etapie wyboru sali w sobotę jedziemy do Miramar zobaczyc jak tam to wyglada i jeszcze Estragon bym chciała obejrzeć.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Miaramarze nie robią wesel w sierpniu...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam jeszcze później wesele, ale też wolę wcześniej wszystko pozałatwiać, żeby się nie martwić. ja bym rozglądała się za forografem i kamerzystą. Ci bardziej "popularni" już mają niektóre terminy zajęte na przyszły rok. Pozdr

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny , ja jestem tu nowa i chcialabym miec wesele 28.06.2008 ale nie wiem czy zdaze skoro wy tak szalejecie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też uważam że to szaleństwo tak wczesnie wszystko załatwiać, ale jak pierwszy raz weszłam na forum i poczytała wątki, to zaczęłam się rozglądać za salą, orkiestrą... ale tak naprawdę to zależy gdzie będziesz miała wesle (Gdańsk, Gdynia..). jak w piatek byłam u fotografa to powiedział że cały sierpień w przyszłym roku już ma zajęty...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny nie straszcie mnie :( , my chcielibysmy miec wesele w dworku w jakies malowniczej scenerii wiec fotograf musialby z nami jechac gdzies w okolice 3miasta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fotograf pojedzie gdzie zechcesz, także o to się nie martw. ja wolę wcześniej niektóre sprawy pozałatwiać, żeby mniej więcej wiedzieć ile kasy zebrać.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
suknie tez masz juz wybrana?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bez przesady :), aż tak mi nie odbiło.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam sale ,zalatwie moze jeszcze dja a z reszta poczekam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dawno nikt nie zaglądał tu, ale postanowiłam napisać. Mam 2 tygodnie do swojego ślubu i też odliczam niecierpliwie czas:) Może ktoś się przyłączy? Fajnie opisana aplikcja z liczeniem dni do ślubu jest na https://zailedni.pl/blog/odliczanie-dni-do-slubu/7 W tym czasie, gdy oczekujemy naszego najważniejszego dnia w życiu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry