Widok

6 z plusem

W Starej Pierogarni byłam już kilka razy. Co jak co ale na dobrej kuchni to oni się znają, Pierogi bardzo dobre! Polecam mix pierogów zwłaszcza na pierwszą wizytę, żeby popróbować i przekonać się co komu najlepiej smakuje. Pierogi z marchewką pycha! Poza pierogami mają też dobre zupy - naprawdę domowy smak, aż sama byłam zaskoczona. Bardzo smaczny także gulasz z kopytkami - mięso rozpływa się w ustach, pyszny sos, kopytka przypieczone przez co przyjemnie chrupkie, do tego świeże surówki. Wszystko podane na miejscu "po domowemu". Wnętrze całkiem przyjazne, urządzone "z pomysłem". Tak niepozorne miejsce ale potrafi pozytywnie zaskoczyć. I co równie pozytywnie zaskakuje - ceny, nie są zbyt wygórowane. Od pierwszej wizyty jestem stałą klientką i oby się nic nigdy tam nie zmieniało!
Moja ocena
obsługa: 6
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niezła ściema. Podejrzewam, że albo autoreklama, albo opinia osoby niespecjalnie znającej sie na kuchni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Mała aktualizacja - po przeniesieniu na Zaspę Stara Pierogarnia kompletnie straciła klimat, obsługa niezbyt przyjemna (miałam wrażenie że pani kelnerce raczej przeszkadzam swoim istnieniem)... Szkoda bo za czasów lokalizacji na Niedźwiedniku byłam stałą klientką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry