Stara Pierogarnia

Pierogarnie Catering Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 33B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Scholastyka - opinia Pyszne jedzonko, szeroki wybór pierogów i nie tylko. Polecam
~Scholastyka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 marca 2023

Maciej - opinia Dramatyczne doznania kulinarne.Po zjedzeniu zgaga do rana.Myślałem że to...
~Maciej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 stycznia 2023

Piotr - opinia Pierogi rewelacja i słusznego rozmiaru. Przede wszystkim poza pysznym...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 grudnia 2022

Renata - opinia Przystępne ceny, pierogi pyszne, inne dania też bardzo dobre. Obsługa bardzo...
~Renata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 czerwca 2022

Ces - opinia Catering świateczny po raz ostatni. Drób twardy, żylasty - nie do zjedzenia.
~Ces
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 kwietnia 2022

M - opinia wątek zamknięty Najlepsza pierogarnia! Przemiła obsługa, a pierogi palce lizać!
~M
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 października 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Bardzo smaczne pierogi ruskie,ciemne ciasto, a pierogi z kaczka i Żórawina...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 sierpnia 2021

Tomek - opinia wątek zamknięty Zachwycony,tak można w skrócie opisać jedzenie.Ceny niskie a jakość...
~Tomek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 marca 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Zamawiałam catering na wigilię firmową. Jedzenie smaczne, ładnie ozdobione...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 grudnia 2020

Andrzej - opinia wątek zamknięty Duży wybór, doskonala jakość, przystępne ceny.
~Andrzej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 października 2020

Jacek - opinia wątek zamknięty Polecam! Pyszne pierogi ruskie i zupa pomidorowa, do tego szybko :-)
~Jacek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2020

6 z plusem wątek zamknięty W Starej Pierogarni byłam już kilka razy. Co jak co ale na dobrej kuchni to...
~S.
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 grudnia 2016

Rewelacja pod każdym względem wątek zamknięty Tak pyszne piersi z kurczaka i surówki umie robić tylko moja Mama! Stara...
~Inezeste
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2018

Nie polecam wątek zamknięty Zamówiłem mix pierogów bezmięsnych na wynos i kawę na czas czekania. Już po...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2018

Super!!! wątek zamknięty Przepyszne pierogi, soczyste mięsa, świeże surówki. Nie zawiodłem się przy...
~MorsJacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lutego 2018

Obsługa miła (Pan dostarczający ) ale jakość jedzenia ... wątek zamknięty pozostawia wiele do życzenia Bardzo rzadko pisze opinie, zwłaszcza te...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 grudnia 2017

Pysznie i domowo :) wątek zamknięty Polecam zupkę gulaszowa pikantna ,flaczki oraz wszystkie pierożki. Jedzenie...
~Deny
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lipca 2017

Super miejsce ! wątek zamknięty Polecam to miejsce jeżeli chcesz zjeść z rodziną, ze znajomymi, ze swoją...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Polecam! wątek zamknięty Cudowne jedzenie !!! W lokalu jadłam nie raz, maja super wystrój. Także...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2017

nie polecam wątek zamknięty Pierogi bardzo dobre, i na tym mój pozytywny komentarz się skończy. Obsługa...
~Sławek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry