Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - ocena Świetny kontakt, terminowa realizacja, profesjonalizm - z całego serca polecam.
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 marca 2024

Mirka - ocena Profesjonalnie,zgodnie z umową i szybko.Duzy wybór materiałów, miła...
~Mirka
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 7 lutego 2024

Joanna U. - ocena Przepiękne dekoracje okien, ogromny wybór materiałów, super doradztwo i...
~Joanna U.
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 9 stycznia 2024

Paulina - opinia Bardzo gorąco polecam studio 6 plus! Fachowa obsługa, Pani Sabina potrafi...
~Paulina
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 3 lipca 2023

Anna - opinia Rewelacja pod każdym względem. Pani Ola przemiła i kreatywna. Polecam gorąco.
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 listopada 2022

Jakub Krążek - opinia wątek zamknięty Kolejną inwestycję zleciłem firmie 6plus, po raz kolejny nie zawiodłem się...
~Jakub Krążek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 grudnia 2021

Małgorzata Listek - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam i jednocześnie bardzo dziękuję firmie 6plus za piękną...
~Małgorzata Listek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 grudnia 2021

HR - opinia wątek zamknięty Zasłony okienne które zamówiłam są wykonane perfekcyjnie. Jakość i wybór...
~HR
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 czerwca 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam! Fachowo i terminowo.
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 stycznia 2021

Polecam!! wątek zamknięty Moja żona korzysta z usług 6 plus od paru lat. To już kolejne zamówienie....
~Marian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

pozytywnie wątek zamknięty ilość tkanin, ilość przedstawionych rozwiązań wizualnych i cenowych spełniło...
~Jul
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2017

ok wątek zamknięty polecam, dobre miejsce, sporo wyboru
~magmar
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lutego 2017

Profesjonalnie wątek zamknięty Duża ilość tkanin. Pani Aleksandra (szefowa) doradza bardzo profesjonalnie i...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry