Widok

7.10.06

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
witam!!

Poszukuje pary, która bierze slub równiez 7.10.06 w kosciele Św. Mikołaja w Gdyni - Leszczynki o 16:30.

My bylismy wczoraj w kosciele i zaklepaliśmy ta date i godzine 14 - czyli tak jak chcieliśmy, a potem obiad weselny w Zamku w Rzucewie...ech będzie pieknie, ale gdyby ktos chciał moge ze spokojem polecic super sale na około 50-80 gości w Gdyni - restauracja Kaperska -fajny klimacik, przemiła kierowniczka.

pozdrawiam
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzucewo śliczne miejsce, będę tam mieszkała po ślubie :) Fajne miejsca na fotki, :) i tak w zupełnie innych zamkowych kliamatach :) Gratuluje wyboru :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
majls a gdzie dokładnie jest ta restauracja kaperska?Ja poszukuję sali właśnie na 50 osób! masz jakieś namiary na tą salę? i jakie ceny? z góry dziękuję za informację.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jusia, restauracja Kaperska jest w hotelu Neptun na Jana z Kolna w Gdyni. Jesli chodzi o wystrój, to można sobie zamówic i robia bajerancka salę, a Pani eliza - kierownicza restauracji jest bardzo elatyczna i przemiła.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
majls a nie wiesz jak tam z cenami? pozdrawiam
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ceny uzaleznione sa od ilosci gości, ale im wiecej "ludzia" tym taniej, zreszta kierowniczka, kobinuje tak, aby zawsze wychodziło jak najtaniej. Mi na osobe wraz z ciastami i tortem wychodziło 110 zł, .

zadzwoń tam:

Reastauracja Kaperska, ul. Jana z Kolna 8, tel 626 60 07
i pros p. Elizę Sadowską
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej też myślę o obiedzie w rzucewie możesz mi powiedzieć jak wcześnie trzeba rezerwować i jakie są ceny dzięki
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Leszczynki

Morska Park (14 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w sąsiedztwie głównych arterii: obok ulicy Morskiej, która prowadzi w stronę...

do góry