Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - ocena Na miejscu jedna osoba oczekująca na poradę, ale w rejestracji pusto i...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 2 grudnia 2023

Marek - opinia wątek zamknięty Odmówiono (!) dokonania zmiany opatrunku, mimo ze takie było zalecenie na...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 marca 2022

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Jeśli w przychodni nic nie robią, to jaki jest sens jej utrzymywania? Jeśli...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 czerwca 2021

Była pacjentka - opinia wątek zamknięty Byłam pacjentka tego szpitala nie chce pisać jakiego oddziału ale jestem...
~Była pacjentka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 kwietnia 2020

pacjentka - opinia wątek zamknięty Wyrażam zadowolenie z troski o moje zdrowie, dbałość personelu o komfort...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2020

Pacjentka - opinia wątek zamknięty Lekarz wschodniego pochodzenia może nie mało rozmowny i przyjemny za to leczy...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 marca 2020

Pacjent - opinia wątek zamknięty Byłem w potrzebie dwa razy i dwa razy pomoc otrzymałem. W obu przypadkach...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 grudnia 2019

Maja - opinia wątek zamknięty Bez kolejek, szybkie przyjęcie około 23:00. Lekarz wschodniego pochodzenia o...
~Maja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 listopada 2019

Ta nocna opieka to jakiś żart. wątek zamknięty Zaspana Pani nie jest tam od zajmowania się pacjentami, bo jest środek nocy.?...
~K
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2019

Lekarz wątek zamknięty Lekarz który tam pracuje nie powinien leczyć ludzi ,nie wspomnę o kulturze...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 stycznia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry