Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Słaba obsługa wątek zamknięty Obsługa w Gdańsku bardzo niemiła. Pani kelnerka z fochem poinformowała nas,...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 października 2019

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Byliśmy razem z chłopakiem po raz pierwszy w restauracji sushi. Jedzenie...
~Zadowolona para
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 czerwca 2018

dobre wątek zamknięty rest. ok. nie mamy zarzutów, zupy trochę za drogie. dobra lokalizacja, cicho...
~justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

Przeciętnie wątek zamknięty Bardzo średnie sushi. Zupa miso smaczna. Sushi mało ciekawe- słabo...
~Viola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

Bardzo średnio wątek zamknięty Niestety jakość sushi nie powala. Część smakowała jakby byla przygotowana...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 stycznia 2017

Na zamówienie słabo wątek zamknięty Zamówiliśmy do firmy w 5 osób. Dostaliśmy jeden wielki misz masz w 2...
~mwg
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 listopada 2016

Można ? MOŻNA !!! wątek zamknięty Opinia w ocenie !, wiec dodać można tylko.wartość rzadko spotykaną w...
~S.S.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 października 2016

Moje pierwsze sushi, niezapomniane wrażenia. wątek zamknięty W tej restauracji, spróbowałam sushi po raz pierwszy. Sopot wyglądał wówczas...
~M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

polecam wątek zamknięty sympatyczna i kompetentna obsługa, pyszne jedzenie- idealnie
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2016

serwis plus ? wątek zamknięty Witam, po ocenie lokalu i jedzeniu można zauważyć że jestem zadowolona i...
~Pani M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lutego 2016

Genialne Sushi!!! wątek zamknięty Najlepsze Sushi jakie jedliśmy z Żoną!!! Super obsługa, od kucharzy po...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 stycznia 2016

Ulubiona restauracja w Trójmieście! wątek zamknięty Po wyprowadzce z Gdańska szczególnie żałujemy rozstania z Sushi 77! Jedliśmy...
~Mazibanana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

Zdecydowanie polecam, jedzenie super, fajny klimat wątek zamknięty Byliśmy z chłopakiem w sobotę świętować rocznicę, rezerwacja stolika bez...
~Awia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 października 2015

Rozczarowanie obsługą wątek zamknięty Moje ulubione miejsce sushi w Trójmieście, jednak tym razem zawiodłam się na...
~Clio
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lipca 2015

Wizyta idealna wątek zamknięty 77 Sushi robi świetne wrażenie na całej linii. Od telefonu, by zarezerwować...
~Patryk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

super lokal !!! wątek zamknięty Lokal sushi77 odwiedzam od około kilku miesiecy dosc regularnie, zawsze...
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

Bardzo pozytywne wrażenia wątek zamknięty Do października uważałam, że najlepsze sushi jadłam w Warszawie, 77 Sushi z...
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 października 2014

Karolina - opinia wątek zamknięty Restauracja Sushi77 w Gdańsku jest godna polecenia ze względu na bardzo...
~Karolina
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2014

Polecam! wątek zamknięty Wybrałam się wczoraj do 77 Sushi z chłopakiem, byliśmy pozytywnie zaskoczeni...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 czerwca 2014

Najlepsze Sushi w Trójmieście! wątek zamknięty Obsługa jest cudowna - Panie kelnerki jak również kucharze są przemili,...
~SushiKasia90
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
63

postów

59

wątków

do góry