Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
PROŚBA Czy ktoś może polecic osobę lub firmę która podejmie się demontażu pieca...
~Zamia
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 stycznia 2013

nnt. Poszukuję osoby, która zajmuje się ustawianiem anteny Cyfrowego Polsatu! Pilnie poszukiwana osoba, która posiada umiejętność ustawiania anteny...
` Silje
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

Dom Pasywyny lub Energooszczędny Zastanawiam się nad budową domu pasywnego lub energooszczędnego. Kuszą mnie...
~Carol
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

Nieuczciwy pseudo fachowiec Maciej Ch. Ostrzegam wszystkich którzy szukają ekipy remontowej przed tym Panem....
~PaniLager
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

NNT Potrzebny pilnie ktos kto naprawi mi TV z Gdyni Moza znacie kogos kto dojedzie do domu i naprawi mi TV bo nie mozemy Mini...
sanszajn
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

Poszukuję projektanta Jak w tytule poszukuję projektanta wnętrz, może być to osoba doświadczona jak...
~Gosial
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 stycznia 2013

elektryk Gdańsk Chełm Możecie poratować namiarami na zaufanego elektryka, które na Chełm podjedzie?...
~Mama
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

Zabudowa balkonowa Ostatnio w okolicy sporo osób pozakładało sobie nowe zabudowy balkonowe albo...
~Kkk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

Nawiercenie dwóch otworów pod zawias o średnicy 32mm w ramce aluminiowej Wie ktoś może, gdzie w trójmieście można nawiercić dwa otwory pod zawias o...
~Artur
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

zabudowa balkonu Hej. zastanawiam sie nad zabudowa balkonu. Mieszkam na kołobrzeskiej 47....
~magdaaaa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

Remont w mieszkaniu - szukam tanio i solidnie;) Szykam kogos do kapitalnego remontu łazienki 4m2 do cekolowania pokoju 8m2...
~malaniunia
34

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lipca 2012

fototapeta Witam, mam wybrana fototapetę, oraz jedno zdjecie które chciałabym miec w...
~Edyta
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

Zlecę postawienie ściany działowej Zlecę postawienie ścianki działowej. Zabudowa w literę L. Długość jednego...
~Bartek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 stycznia 2013

dzwi na wymiar witam poszukuje firmy/stolarni która wykonuje dzwi na wymiar. Wiecie gdzie...
~k89m
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 stycznia 2013

Poszukuję fachowca Który zrobi remont WC , kafelki i troszkę cekolowania , zna się na hydraulice...
sandrulka25
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 stycznia 2013

Poszukuję firmy, która wykona drzwi przesuwane. Możecie kogoś polecić? Pytanie jak w tytule. Chodzi o drzwi między pomieszczeniami, nie takie jak...
~anek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Możecie polecić kogoś do naprawy pralki? Macie może namiary na sprawdzonego fachowca?
Kasia_M
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 stycznia 2013

Zatrudnię kafelkarza Zatrudnie kafelkarza , do polożenia 3000m2
~AP
8

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 września 2012

rozliczenie podatku vat za materiały budowlane Witam, poszukuję osoby chętnej rozliczyć mi vat za materiały budowlane,...
siwa1103
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 stycznia 2013

remont mieszkania- poszukiwane namiary na solidną ekipę Czy macie może jakieś sprawdzone firmy do remontu kuchni, przedpokoju i...
karolinka_kb
21

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16983

postów

2540

wątków

do góry