Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Usługi ogrodnicze nowy temat Witam,jeśli bylby ktos chetny na usługi ogrodnicze to zapraszam serdecznie :))
~Patrycja F.
-

ostatnia odp. 16 godzin temu

dodano: 4 czerwca 2020

Budynek wspólnotowy - zarządca nieruchomości nowy temat Szukam jakiegoś zarządcy nieruchomości z przeznaczeniem do budynku...
~lamot
2

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 2 czerwca 2020

Ekipa remontowa z polecenia nowy temat Czy ktoś mógłby mi polecić jakąś zaufaną ekipę remontową? Mam do zrobienia...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 3 czerwca 2020

dom czy mieszkanie??? nowy temat zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy...
gosia1234
254

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 23 maja 2007

almar autoryzowany Partner Handlowy Drutex nowy temat Montaż zestawu ( 2 okna i drzwi balkonu) zrobiony bardzo profesjonalnie, po...
AndrzejJan
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 2 czerwca 2020

Szukam dobrego fachowca od schodow nowy temat Witam chciałbym obłożyć betonowe schody jesionem lub dębem w przystępnej...
~Mariusz
2

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 27 listopada 2018

Poszukuję architekta lub projektanta wnętrz nowy temat Dzień dobry, poszukuję architekta wnętrz. Słyszałam bardzo dobre opinie na...
~gdynianka
105

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 18 listopada 2009

Zakładanie ogrodów nowy temat Czy korzystał ktoś z Państwa z firmy ogrodniczej tzn. zakładającej ogrody? I...
~ccc
49

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 21 stycznia 2015

Szukam Pana do małego kefalkowego zlecenia nowy temat Chodzi o położenie kafli w małej kuchni (między blatem a szafkami), i na...
~anonim
2

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 24 maja 2020

Invest Consulting Poznań ul. Strzeszyńska 61 nowy temat witam, chciałbym poznać wasze zdanie na temat tej firmy jakie macie...
~Eryk2
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 29 maja 2020

Boazeria angielska nowy temat Szukam wykonawcy do zrobienia w przedpokoju boazerii tzw. angielskiej. Może...
~Ruda
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 28 maja 2020

Posadzki żywiczne nowy temat szukam ekipy aby zrobic posadzke zywiczna w garazu i na tarasie. okolice...
~mw
6

dodano: 28 maja 2015

Przeprowadzki nowy temat Jeśli nie macie skąd wziąć kartonowych pudeł do przeprowadzki to polecam...
~Maja
3

dodano: 29 października 2017

Instalacje wod- kan nowy temat Witam, poszukuje sprawdzonej firmy która doprowadzi mi wodę do nowo...
~Anonim
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 19 maja 2020

Wynajęcie kabiny toaletowej na plac budowy nowy temat Budujemy domek, a nie chcę kopać sławojki z oczywistych względów. Pozostaje...
~klich
1

dodano: 17 maja 2020

Dom drewniany firma MMDOMY ? nowy temat Czy ktoś budował z nimi dom drewniany ? Bardzo podobają mi się ich realizacje...
~Roman
11

dodano: 24 kwietnia 2018

ile kosztuje budowa domu? nowy temat Ile trzeba przeznaczyć kasy - na działkę i budowę (materiały, ekipa)? Proszę...
~EQ
79

dodano: 11 lutego 2014

Dom-bud Maciej Jakubczyk nowy temat Firma ma stoisko w leclerku. ostrzegam przed zleceniem im wymiany drzwi czy...
~Atka
26

dodano: 29 listopada 2018

Malowanie pokoju - jaki koszt? nowy temat Witam, jaki może być koszt malowania pokoju 9 m kw.
~xxx
15

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 2 listopada 2015

Przeprowadzki - możecie kogoś polecić? nowy temat Jak w temacie - szukam sprawdzonej firmy, która pomoże w przeprowadzce :)...
AgusiaGda
32

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 30 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14881

2224

wątków

do góry