Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Poszukuje sprawdzonej Firmy Budowlanej nowy temat Witam, Planuje za kilka miesięcy ruszyć z budowa domu w Kosakowie. Szukam...
~Paula
1

ostatnia odp. 19 godzin temu

dodano: 26 czerwca 2021

Meble na wymiar nowy temat Poszukuje stolarza ktury zrobi mebelki do pokoiku z szafa
~ANIA
59

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 20 czerwca 2011

Remont mieszkania 38 m2 nowy temat Witam Od marca chcę rozpocząć remont mieszkania (cekolowanie, malowania,...
~_________
35

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 29 grudnia 2009

ile kosztuje budowa domu? nowy temat Ile trzeba przeznaczyć kasy - na działkę i budowę (materiały, ekipa)? Proszę...
~EQ
86

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 11 lutego 2014

dom czy mieszkanie??? nowy temat zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy...
gosia1234
312

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 23 maja 2007

Usługa zgodnie z umową Dziś, punktualnie o 14.00 miałam wymianę drzwi. Bardzo sympatyczny Fachowiec,...
~Dorota z Gdyni
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 19 lipca 2021

Schody drewniane i szklana balustrada rzetelna i niedroga firma Witam, mam pytanie o rzetelną, niedrogą i godną polecenia firmę,która wykona...
~BB
10

dodano: 29 lipca 2013

Sklep internetowy z okularami Szukam - uwaga - godnego polecenia sklepu internetowego, koniecznie z...
swiatokular1
-

dodano: 16 lipca 2021

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to...
~Aga
16

dodano: 2 sierpnia 2015

Przeprowadzki - możecie kogoś polecić? Jak w temacie - szukam sprawdzonej firmy, która pomoże w przeprowadzce :)...
AgusiaGda
42

dodano: 30 sierpnia 2009

Brama garażowa firmy Hormann Jestem ciekaw państwa opinii, w necie znalazłem parę pochlebnych komentarzy,...
~anonim
8

dodano: 25 lipca 2019

montaz drzwi wejsciowych WItam, mam zamiar kupic drzwi wejsciowe typu mda-39 i szukam sprawdzonej i...
~remont
12

dodano: 9 listopada 2011

Schewe - autoblacharka i lakiernictwo Nie polecam napraw i autoblacharki u Schewe na Otomińskiej. Samochód na...
~Beta E36
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 12 lipca 2021

net -s kanciarze towar miał byc dostępny 3 dni , zmieniające się statusy 1-3 dni, kolejne do 3...
CEZARRYCH
-

dodano: 12 lipca 2021

wymiana drzwi czy zna ktoś firmę LJW Systemy Zabezpieczeń z Gdańska ul. podhalańska 14b...
~gość
17

dodano: 9 grudnia 2013

Remont poddasza-ile za m2? Mam do zrobienia poddasze. Ile zapłacę za m2? Ocieplanie watą, folia, płyta...
~Artur
4

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 14 sierpnia 2011

Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H. "Jantar")? Ktoś polecił mi ten salon meblowy (mebelków osobiście nie widziałam) - chcę...
~Agnieszka Kowalczyk
29

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 14 stycznia 2009

Fotowoltaika Jestem zainteresowany montazem paneli fotowoltaicznych w Gdyni na domu...
~olek
9

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 27 listopada 2020

Dom drewniany firma MMDOMY ? Czy ktoś budował z nimi dom drewniany ? Bardzo podobają mi się ich realizacje...
~Roman
25

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Wykończenie pod klucz - kogo polecacie? Witam, Kupimy mieszkanie w stanie deweloperskim w Gdańsku, ok 60m2. Chcemy...
~ja
14

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15386

2326

wątków

do góry