Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
tani notariusz nowy temat Wkrótce będę załatwiać notariusza i związane z tym formalności przy zakupie...
~aga
46

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 9 września 2014

Pomoc sasiedzka nowy temat Witam wykomam naprawy oraz drobny remomt odswiezenie mieszkania po sasiedzku...
~darmar@op.pl
2

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 14 kwietnia 2020

Fotowoltaika nowy temat Jestem zainteresowany montazem paneli fotowoltaicznych w Gdyni na domu...
~olek
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 27 listopada 2020

Dom-bud Maciej Jakubczyk nowy temat Firma ma stoisko w leclerku. ostrzegam przed zleceniem im wymiany drzwi czy...
~Atka
32

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 29 listopada 2018

Montaż nowy temat Dzisiaj miałem montowane drzwi wejściowe Delta przez firmę Dom-bud, cała...
~Jan
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 25 listopada 2020

Usluga nowy temat WiWitam miałem dziś montowane drzwi przez firmę dom bud polecam fachowcy...
~Adian
-

ostatnia odp. 3 dni temu

Adam nowy temat Witam miałem dziś montowane drzwi przez firmę dom bud Jakubczyk Maciej i...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 dni temu

Usługi obróbki metali nowy temat Jeśli chcesz szybko i sprawnie obrobić swoje elementy metalowe lub zakupić...
klaudiszka
-

ostatnia odp. 4 dni temu

Poszukuję sprawdzonej firmy budowlanej nowy temat Poszukuję sprawdzonej firmy budowlanej do wykonania remontu elewacji (naprawy...
~mieszkaniec Bojana
16

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 13 lutego 2015

dom czy mieszkanie??? nowy temat zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy...
gosia1234
275

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 23 maja 2007

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? nowy temat Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to...
~Aga
9

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 2 sierpnia 2015

Stolarz Tomasz Hajduk odradzam nowy temat Unikać tego stolarza jak się da! Niby z polecenia, że fachowiec, że tanio i...
~S z Gdańska
5

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 5 marca 2020

inwentaryzacja mieszkania dokonuje podziału mieszkania w Gdyni na 2 mniejsze. Poszukuje osoby, która...
~Ewa
-

dodano: 19 listopada 2020

Remonty - czarna lista w Trójmieście Zapewne każdy z Was kiedyś natknął się na taką firmę/osobę, z którą miał same...
~Inka
5

dodano: 17 sierpnia 2020

Szukam Pana do małego kefalkowego zlecenia Chodzi o położenie kafli w małej kuchni (między blatem a szafkami), i na...
~anonim
5

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 24 maja 2020

zabudowy z k/g malowanie itp polecam pana Jarka jeśli chodzi o drobne prace naprawcze remontowe Uczciwy...
~Edyta
-

dodano: 14 listopada 2020

Kancelaria Prawna RIO Serdecznie polecam usługi prawne Kancelarii RIO . Bardzo duża wiedza...
~Zbigniew Karasiński
-

dodano: 12 listopada 2020

Remont u sąsiadów wyburzanie ścian nosnych Pomocy. Nowy sąsiad po moim mieszkaniem postanowił przestawic ściany nośne i...
~Ewka
1

dodano: 9 listopada 2020

Elektocieplownia Gdańsk Koronawirus, grypa a ec2 udaje, że grzeje. Za co płacimy? Co robi adm...
~Mieszkaniec
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 7 listopada 2020

Zakładanie ogrodów Czy korzystał ktoś z Państwa z firmy ogrodniczej tzn. zakładającej ogrody? I...
~ccc
51

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 21 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15075

2271

wątków

do góry