Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ile kosztuje szafa wnekowa? 1.9x2.55h nowy temat witam, szukam kogos do wykonania szafy wnekowej o wymiarach 1.9x2.55x0.6...
~tomekk
48

ostatnia odp. 17 godzin temu

dodano: 1 września 2009

Odwodnienie wykopów fundamentowych nowy temat Planuję wykopać fundament pod piwnicę. W sumie około 3,5 m pod powierzchnię...
~waldi
3

dodano: 3 kwietnia 2020

dom czy mieszkanie??? nowy temat zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy...
gosia1234
245

dodano: 23 maja 2007

Warta polecenia firma remontowa to? nowy temat Poszukuję firmy remontowej do wykończenia mieszkania deweloperskiego. Czy...
~Krzysztof
10

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 1 kwietnia 2020

Kabina prysznicowa na wymiar nowy temat Witam, Jesteśmy w trakcie remontu łazienki i poszukujemy firmy lub...
~GBK
38

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 13 listopada 2011

Koszt wyceny rzeczoznawcy budowlanego nowy temat Wiem, że podobny wątek juz był ale umarł śmiercią naturalną. Chodzi mi...
user_137910177825
9

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 7 października 2015

wymiana drzwi nowy temat czy zna ktoś firmę LJW Systemy Zabezpieczeń z Gdańska ul. podhalańska 14b...
~gość
3

dodano: 9 grudnia 2013

Stolarz z polecenia - szukam nowy temat Mam do zrobienia zabudowę ściany w Wejherowie. Szukam dobrego stolarza, który...
~anonim
7

dodano: 27 lutego 2020

tani notariusz nowy temat Wkrótce będę załatwiać notariusza i związane z tym formalności przy zakupie...
~aga
42

dodano: 9 września 2014

Szukam wykonawcy który przeniesie mi kuchnię nowy temat Witam, Poszukuję wykonawcy który przeniesie kuchnię w nowym budownictwie....
~Kamila
2

dodano: 16 marca 2020

Drzwi szklane, daszki, kabiny szklane prysznicowe na wymiar, balustrady. nowy temat Witam Wszystkich! Jestem przed budową domu i potrzebuję sporo rzeczy na...
~Bartek
11

dodano: 28 marca 2018

Altanki, domki na narzędzia, ogrodowe - skąd zamówić? nowy temat Witajcie drodzy sąsiedzi ;-) Mam gorącą prośbę. Czy ktoś z Was mógłby...
~Aga
10

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 marca 2015

Kompleksowe wykończenie mieszkania 45m, Rumia nowy temat Witam, w połowie roku odbieram mieszkanie w stanie deweloperskim.Powierzchnia...
~Patryk
3

dodano: 25 lutego 2020

Stolarz Tomasz Hajduk odradzam nowy temat Unikać tego stolarza jak się da! Niby z polecenia, że fachowiec, że tanio i...
~S z Gdańska
2

dodano: 5 marca 2020

Serwis agregatow tynkarskich nowy temat Szukam jakiegoś sprawdzonego serwisu agregatów tynkarskich. Od czasu do czasu...
~giro
1

dodano: 21 marca 2020

~Janusz
-

dodano: 20 marca 2020

Scianki działowe z karton gips.. nowy temat Czy ktoś może zna ceny za postawie ścianek działowych .za m2 ...I ma jakieś...
~anonim
2

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 16 lutego 2020

Projekt aranżacji łazienki nowy temat Dzień dobry, szukam osoby, firmy, która wykona mi sam projekt aranżacji...
~Patrycja Ł.
-

dodano: 16 marca 2020

Wykończenie mieszkania nowy temat Potrzebna ekipa do wykończenia mieszkania 74 M2 w stanie deweloperskim od...
~Gerwazy Antczak
7

dodano: 6 lutego 2020

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? nowy temat Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to...
~Aga
7

dodano: 2 sierpnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14833

2208

wątków

do góry