Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadaszenie balkonu nowy temat Czy polecacie kogoś do wykonania zadaszenia balkonu o wymiarach 3m x 1.5 m,...
~Jusia
-

ostatnia odp. 13 godzin temu

dodano: 17 maja 2021

Taras z desek kompozytowych - nowy temat Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy?...
~MM
45

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 24 lutego 2016

dom czy mieszkanie??? nowy temat zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy...
gosia1234
292

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 23 maja 2007

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? nowy temat Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to...
~Aga
12

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 2 sierpnia 2015

Przeprowadzki - możecie kogoś polecić? nowy temat Jak w temacie - szukam sprawdzonej firmy, która pomoże w przeprowadzce :)...
AgusiaGda
38

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 30 sierpnia 2009

Cięcie stali nowy temat Szukasz firmy, która wykonuje cięcie laserowe stali? Zapraszamy do...
moderamonia
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 14 maja 2021

Meble na wymiar nowy temat Poszukuje stolarza ktury zrobi mebelki do pokoiku z szafa
~ANIA
56

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 20 czerwca 2011

Fotowoltaika nowy temat Jestem zainteresowany montazem paneli fotowoltaicznych w Gdyni na domu...
~olek
7

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 27 listopada 2020

poszukuje elektryka nowy temat Witam poszukuje pilnie elektryka z uprawnieniami
~mama
1

dodano: 19 sierpnia 2014

meble kuchenne na wymiar nowy temat WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu...
~aurelia
44

dodano: 31 marca 2017

Jarosław Pankau Technika wykończeń wnętrz nowy temat chciałam podpytać czy korzystał ktoś z usług tej firmy. Chcieliśmy się...
~Aldona
1

dodano: 25 kwietnia 2021

Stolarz z polecenia - szukam Mam do zrobienia zabudowę ściany w Wejherowie. Szukam dobrego stolarza, który...
~anonim
12

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 27 lutego 2020

Rolety Czy ktoś z Was korzystał z usług godnego polecenia wykonawcy rolet...
~megs
45

dodano: 28 kwietnia 2015

UWAGA OSZUST STOLARZ Ja już kasę starciłam ale może uda sie ochronić innych przed tym człowiekiem.. Na portalu trójmiasto ogłasza się " Stoalrz Oszust" robiący meble...
ALEXCISOWA2
39

dodano: 7 sierpnia 2012

Dom-bud Maciej Jakubczyk Firma ma stoisko w leclerku. ostrzegam przed zleceniem im wymiany drzwi czy...
~Atka
40

dodano: 29 listopada 2018

Wykończenie domu, wnętrz w sztukaterii gipsowej, rzeźby gipsowe. Chciałbym zakupić rzeźby i samemu je przyklejać lub wynająć kogoś do...
~jacek
9

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 15 kwietnia 2013

ile kosztuje budowa domu? Ile trzeba przeznaczyć kasy - na działkę i budowę (materiały, ekipa)? Proszę...
~EQ
85

dodano: 11 lutego 2014

tani notariusz Wkrótce będę załatwiać notariusza i związane z tym formalności przy zakupie...
~aga
38

dodano: 9 września 2014

Gdańsk Chelm- firma do wymiany szyby w drzwiach balkonowych Pękla mi szyba w drzwiach balkonowych. Kogo lopecacie do wymiany? I jakie...
~anonim
-

dodano: 25 kwietnia 2021

Stal nierdzewna Jeśli szukasz stali nierdzewnej lub aluminium? Firma Nova Trading to...
moderamonia
-

dodano: 24 kwietnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15297

2313

wątków

do góry