Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dom czy mieszkanie??? nowy temat zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy...
gosia1234
236

ostatnia odp. 9 godzin temu

dodano: 23 maja 2007

Kompleksowe wykończenie mieszkania 45m, Rumia Witam, w połowie roku odbieram mieszkanie w stanie deweloperskim.Powierzchnia...
~Patryk
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 25 lutego 2020

Rolety Czy ktoś z Was korzystał z usług godnego polecenia wykonawcy rolet...
~megs
40

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 28 kwietnia 2015

Wykończenie mieszkania Potrzebna ekipa do wykończenia mieszkania 74 M2 w stanie deweloperskim od...
~Gerwazy Antczak
4

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 6 lutego 2020

~Firma
1

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 27 czerwca 2019

Firma Latif Lucjan Kargól - cyklinowanie Czy ktoś korzystał z usług Firmy Usługowo Budowlanej Latif Lucjan Kargól z...
~Maria
18

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 27 lipca 2016

Poszukiwani oszukani Szukam osób które korzystały z usług budowlanych pana Andrzeja Narbuta firma...
oposik
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 19 lutego 2020

Mycie elewacji-poszukuje firmy rzetelnej!!! Witam , jak w tytule -szukam firmy do umycia 340 metrów elewacji domu na...
~Mirek
8

dodano: 18 lipca 2011

Mycie elewacji Polecacie jakąś firmę, która mi umyje elewację a jej nie zniszczy. Miałem do...
~Grzegorz
6

dodano: 1 sierpnia 2018

Ekipa Budowlana trojmiasto Jesli ktos sie budowal i byl zadowolony z ekipy budowlanej, Czy moglibyscie...
~Bers
5

dodano: 1 października 2019

Kostka brukowa. Witam.znacie kogoś dobrego i solidnego kto się zajmuje ukladaniem kostki...
~anonim
3

dodano: 1 lutego 2020

Pilnie do kafelek Szukamy kogoś kto polozy kafelki w kuchni na ścianę. Szerokość ścian to 2.25...
~anonim
-

dodano: 16 lutego 2020

Dom drewniany firma MMDOMY ? Czy ktoś budował z nimi dom drewniany ? Bardzo podobają mi się ich realizacje...
~Roman
9

dodano: 24 kwietnia 2018

Scianki działowe z karton gips.. Czy ktoś może zna ceny za postawie ścianek działowych .za m2 ...I ma jakieś...
~anonim
-

dodano: 16 lutego 2020

Projekt instalacji gazowej w domu jednorodzinnego Witam czy ktoś się orientuje jaki jest koszt projektu instalacji gazowej w...
~anonim
-

dodano: 15 lutego 2020

UWAGA OSZUST STOLARZ Ja już kasę starciłam ale może uda sie ochronić innych przed tym człowiekiem.. Na portalu trójmiasto ogłasza się " Stoalrz Oszust" robiący meble...
ALEXCISOWA2
37

dodano: 7 sierpnia 2012

Poszukuję architekta lub projektanta wnętrz Dzień dobry, poszukuję architekta wnętrz. Słyszałam bardzo dobre opinie na...
~gdynianka
104

dodano: 18 listopada 2009

Kabina prysznicowa na wymiar Witam, Jesteśmy w trakcie remontu łazienki i poszukujemy firmy lub...
~GBK
37

dodano: 13 listopada 2011

wymiana drzwi czy zna ktoś firmę LJW Systemy Zabezpieczeń z Gdańska ul. podhalańska 14b...
~gość
1

dodano: 9 grudnia 2013

Drzwi szklane, daszki, kabiny szklane prysznicowe na wymiar, balustrady. Witam Wszystkich! Jestem przed budową domu i potrzebuję sporo rzeczy na...
~Bartek
8

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 28 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14784

2200

wątków

do góry