Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Instalacje elekryczne nowy temat Wykonam instalacje elektryczne .45zl za punkt. instalacje odgromowe ....
~Rafał
-

ostatnia odp. 18 godzin temu

dodano: 24 marca 2019

Masterkolor.pl 668448229 remonty pod klucz nowy temat Tu masz numer sprawna ekipa , maja uprawnienia
~Kris
36

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 8 grudnia 2018

Nieuczciwy stolarz nowy temat Witam, zostaliśmy ostatnio z mężem oszukani przez Pana Artura S. z Sopotu...
~anonim
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 23 marca 2019

Firma do remontu domu nowy temat Szukam firmy do wykończenia domu. Sprawdzonej i uczciwej a nie takiej która...
~Mama 3
9

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 24 lutego 2019

Malowanie pokoju - jaki koszt? nowy temat Witam, jaki może być koszt malowania pokoju 9 m kw.
~xxx
13

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 2 listopada 2015

Szukam konstruktora nowy temat Szukam konstruktora. Osobę która oceni stan ścian i możliwość ich wyburzenia...
~Mama 3
2

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 17 lutego 2019

Sklepy budowlane - najtańsze Witam , który sklep w Trójmieście ma najniższe ceny na materiały budowlane...
~Tomek
4

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 6 lipca 2017

Idea Remontu Dawid Kalman - nie polecam Zdecydowanie odradzam i nie polecam z korzystania z usług firmy Idea Remontu...
armistar
7

dodano: 2 marca 2019

Uwaga na naciągacza i fuszera - "Domelit" Przestrzegam przed partaczem: sprawa zakończona wyrokiem Sądu Rejonowego w...
~Marcin
11

dodano: 14 września 2016

kuchnia na wymiar Witam.Szukam stolarza do zrobienia mebli kuchennych do mieszkania w Chylonii
~sejsmik
1

dodano: 9 marca 2019

Panele w jodełkę Witajcie, czy ktoś z Was układał u siebie w domu panele w jodełkę? Jeśli...
~Ruda
8

dodano: 11 marca 2019

Szkolenia na wózki/suwnice W ostatnim czasie miałem przyjemność trafić na szkolenia z różnych firm gdzie...
~Suwnicowy
-

dodano: 14 marca 2019

Wymiana okleiny frontów szafek kuchennych Witam, jak w temacie - szukam kogoś, kto podejmie się wymiany oklein z...
~Lusik
2

dodano: 18 sierpnia 2017

Pracownicy ochrony w sklepie firmy Leroy Merlin Dziś odwiedziłem sklep Leroy Merlin na ulicy Szczęśliwej w Gdańsku...
~Duki
1

dodano: 9 marca 2019

ile kosztuje budowa domu? Ile trzeba przeznaczyć kasy - na działkę i budowę (materiały, ekipa)? Proszę...
~EQ
76

dodano: 11 lutego 2014

Renowacje Renowacje/Konserwację Oferuje swoje uslugi związane z konserwacją...
~MtK
-

dodano: 11 marca 2019

Malowanie mieszkania. Witam, poszukuję wykonawcy, który specjalizuje się w malowaniu i...
~502-516-962
4

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 14 marca 2016

remont przedpokoju-malowanie ścian szukam fachowca szukam osoby do zrobienia ścian w przedpokoju nie mam pojęcia co bym chciałam...
~Sylwia
46

dodano: 21 maja 2009

Mycie elewacji Polecacie jakąś firmę, która mi umyje elewację a jej nie zniszczy. Miałem do...
~Grzegorz
1

dodano: 1 sierpnia 2018

Mycie elewacji-poszukuje firmy rzetelnej!!! Witam , jak w tytule -szukam firmy do umycia 340 metrów elewacji domu na...
~Mirek
4

dodano: 18 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14888

2067

wątków

do góry