Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zlece generalny remont mieszkania nowy temat Mieszkanie ma 2 pokoje, 37m2. Zakres prac obejmuje generalny remont...
~Dorota
7

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 14 czerwca 2018

Remont mieszkania 38 m2 nowy temat Witam Od marca chcę rozpocząć remont mieszkania (cekolowanie, malowania,...
~_________
36

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 29 grudnia 2009

Fotowoltaika Jestem zainteresowany montazem paneli fotowoltaicznych w Gdyni na domu...
~olek
11

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 27 listopada 2020

ile kosztuje budowa domu? Ile trzeba przeznaczyć kasy - na działkę i budowę (materiały, ekipa)? Proszę...
~EQ
94

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 11 lutego 2014

szukam kogoś sprawdzonego do położenia paneli Mam panele, szukam kogoś sprawdzonego do ich ułożenia, 110 m kw, w domku...
~andzior
26

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 25 sierpnia 2012

Budowa domu Witam, Czeka mnie budowa domu. Macie kogoś sprawdzonego do budowy domu?
-Kinga
11

dodano: 17 lipca 2012

Profesjonalna firma Moze i ma złe opinie ale ktora firma ma same pozytywne ? Polecam montaż drzwi...
~Kataryna
-

dodano: 12 października 2021

elewacja Witam czy ktoś posiada namiary na firmę bądz osobę zajmującą się wizualizacją...
~bartek
1

dodano: 26 grudnia 2020

Meble na wymiar Poszukuje stolarza ktury zrobi mebelki do pokoiku z szafa
~ANIA
61

dodano: 20 czerwca 2011

Przeprowadzki - możecie kogoś polecić? Jak w temacie - szukam sprawdzonej firmy, która pomoże w przeprowadzce :)...
AgusiaGda
47

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 30 sierpnia 2009

Dom drewniany firma MMDOMY ? Czy ktoś budował z nimi dom drewniany ? Bardzo podobają mi się ich realizacje...
~Roman
55

dodano: 24 kwietnia 2018

Sklepy budowlane - najtańsze Witam , który sklep w Trójmieście ma najniższe ceny na materiały budowlane...
~Tomek
7

dodano: 6 lipca 2017

MMM Wojciech Antoniak Mogę polecić firmę MMM Wojciech Antoniak. Nie wiem jak u nich z terminami,...
~Maria na drugie;)
-

dodano: 6 października 2021

Instalacja kaloryfera Witam, chciałabym się dowiedzieć jaki jest koszt zainstalowania kaloryfera w...
~Langusta na drzewie;)
-

dodano: 6 października 2021

Panele podłogowe - klejone Zlecę położenie paneli podłogowych, klejonych do podłogi, ok. 20m2....
~O.
4

dodano: 28 listopada 2015

Brama garażowa firmy Hormann Jestem ciekaw państwa opinii, w necie znalazłem parę pochlebnych komentarzy,...
~anonim
10

dodano: 25 lipca 2019

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to...
~Aga
19

dodano: 2 sierpnia 2015

Busy do Niemiec Hej! Za miesiąc wyjeżdżam do Niemiec do pracy. Możecie polecić mi dobrego...
aniaa.m
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 30 września 2021

Podziękowanie Zamówione okna 28 lipca 2021 zamontowane dnia 29.09.2021. Długi okres...
~Urszula Gdańsk Klukowo
-

dodano: 29 września 2021

Drzwi zewnętrzne, gdzie najlepiej? Firma Veyna oferuje klasyczne, jak i nowoczesne drzwi zewnętrzne. Duża...
~moderamonia
1

dodano: 27 lipca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15578

2358

wątków

do góry