Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
~Karol
6

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 5 kwietnia 2019

Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H. "Jantar")? Ktoś polecił mi ten salon meblowy (mebelków osobiście nie widziałam) - chcę...
~Agnieszka Kowalczyk
26

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 14 stycznia 2009

Dom-bud Maciej Jakubczyk Firma ma stoisko w leclerku. ostrzegam przed zleceniem im wymiany drzwi czy...
~Atka
8

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 29 listopada 2018

Montaż bramy, ogrodzenia- Wrzeszcz Witam. Czy ktoś może mi pomóc znaleźć fachowca ktory umiałby zainstalowac...
~ola_h
1

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 2 maja 2019

Energa, a może inny sprzedawca? Niedługo kończy mi się umowa z firmą Energa. Konsultant do mnie dzwonił i...
~Czechu
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 29 kwietnia 2019

Uwaga na oszusta Bartosz Ostrowski Uważajcie na stolarza Bartosza Ostrowskiego!! Nie dotrzymuje terminu,bierze...
~Załamana
1

dodano: 15 stycznia 2019

Firma do remontu domu Szukam firmy do wykończenia domu. Sprawdzonej i uczciwej a nie takiej która...
~Mama 3
10

dodano: 24 lutego 2019

Taras z desek kompozytowych - Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy?...
~MM
30

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 24 lutego 2016

Gładzie gipsowe - namiary do rzetelnej firmy Witam. Czy możecie polecić kogoś do wykonania gładzi gipsowych + małej...
~Jar
5

dodano: 15 kwietnia 2019

nnt. cyklinowanie parkietu - polećcie kogoś sprawdzonego Czy możecie polecić kogoś sprawdzonego, kto cyklinuje parkiety (najlepiej za...
ewwa
12

dodano: 7 maja 2009

Masterkolor.pl 668448229 remonty pod klucz Tu masz numer sprawna ekipa , maja uprawnienia
~Kris
41

dodano: 8 grudnia 2018

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, Czy potrzebujesz pożyczek prywatnych lub biznesowych do różnych celów? ** Czy...
~Tom thompson
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 kwietnia 2019

Komu zlecić wyniesienie dwóch starych sof pod śmietnik pod blokiem? Mam dwie stare, zniszczone sofy, chcę się ich pozbyć. Mieszkam na 3 piętrze i...
~lk
4

dodano: 3 kwietnia 2019

Elektryk Gdansk/Wrzeszcz poszukiwany Czy może ktoś polecić dobrego i uczciwego fachowcę ? Potrzebuję elektryka, do...
~kenshin
1

dodano: 16 kwietnia 2019

Sprzatanie Witam, ktos moze polecic dobra firme sprzatajaca mieszkania? Najlepiej z...
~kass
-

Nie polecam! Klinika Urody Primavera. Nie polecam!!! - mimo nie skorzystania z usługi....
Krystyna_12345
-

Renowacja wanny Ile kosztuje renowacja małej wanny akrylowej ,proszę o adres...
~anonim
-

"Buduj z Muchą" poproszę o opinie Czy ktoś współpracował z "Buduj z Muchą"? Warto? Poproszę o opinie.
~Emma
-

NAprawa podlogi Witam, szukam firmy/specjalisty do naprawy parkietów. Mam porysowana podłoga...
~diesirae
1

dodano: 14 kwietnia 2019

Szukamy pracy dla dwóch osob na ten weekend w Gdyni.. Szukamy pracy dla dwóch osob na sobote i niedziele, Prace dzialkowe oraz...
~mk
-

dodano: 12 kwietnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14982

2083

wątków

do góry