Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wykończenie mieszkania pod klucz nowy temat Witam, Zlecę wykończenie mieszkania pod klucz. Stan deweloperski, metraż 45...
~Zosia
1

ostatnia odp. 20 godzin temu

dodano: 21 lutego 2018

Prawdopodobny wyciek z podłogówki nowy temat Witam znacie hydraulika lub firmę, która jest w stanie zlokalizować mały...
~MM
1

ostatnia odp. 22 godziny temu

dodano: 11 lutego 2018

Pomoc z meblami nowy temat Witam, ostatnio pomyślałem o przemeblowania mojego mieszkania ale sam do...
buwik
3

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 12 lutego 2018

Budowa dachu nowy temat Jestem w trakcie budowania domu i szukam firmy która zajmie się się budową...
kochamgory
3

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 14 lutego 2018

dobra firma budowlana nowy temat Szukam dobrej ekipy/wykonawcy który poprowadzi budowę od stanu surowego do...
~Maso
2

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 8 lutego 2018

Kominki Komex z Kościerzyny - proszę o opinie nowy temat Witam chcę skorzystać usług z firmy KOMEX z Kościerzyny. Czy ktoś może się...
otemtotem
3

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 18 sierpnia 2015

Fuszerka budowlana i dochodzenie roszczeń Chodzi o ogrzewanie podłogowe które chcieliśmy sobie zamontować, a które nie...
~natalia
5

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 30 marca 2016

dom czy mieszkanie??? zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy...
gosia1234
174

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 23 maja 2007

Ekran projekcyjny kupno i montaż Czy znacie może jakąś firmę z Trójmiasta która zajmuje się sprzedażą ekranów...
~Karo
1

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 21 lutego 2017

meble kuchenne na wymiar WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu...
~aurelia
26

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 31 marca 2017

szukam dobrego rzetelnego fachowca do zrobienia łazienki! jak w temacie, kogos kto naprawde zrobi to dobrze i rzetelnie
~monika
125

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 7 czerwca 2011

Elektryk, instalacje elektryczne, płyty indukcyjne, pomiary Elektryk z doświadczeniem oferuje kompleksowe usługi z zakresu elektryki....
ergo.gd
0

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 17 lutego 2018

poszukuję dobrego malarza pokojowego Witam, zgubiłam numer do fachowca, który robił mi jakiś czas temu...
~Maria
28

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 1 września 2012

poszukuję firmy sprzątającej Poszukuję lokalnej firmy sprątającej. Szukałam już w internecie, ale tam...
igaa
65

ostatnia odp. 8 dni temu

dodano: 25 stycznia 2008

deska kompozytowa co sądzicie Witam muszę wykończyć taras i zastanawiam się nad taką opcją deska...
natkawal76
0

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 13 lutego 2018

Zlecę zabudowę k-g Zlecę zabudowę sporego pokoju na poddaszu oraz drugiego niewielkiego w domu...
~ed
2

ostatnia odp. 10 dni temu

dodano: 6 lutego 2018

Sprawdzona kancelaria odszkodowawcza Witam, szukam kancelarii odszkodowawczej niedawno miałem wypadek drogowy, po...
tomek82_16
3

ostatnia odp. 12 dni temu

dodano: 31 stycznia 2018

REMONT KAWALERKI Witam, pilnie poszukuję doświadczonej (mogącej udokumentować swoje...
~Paweł
2

ostatnia odp. 13 dni temu

dodano: 10 listopada 2017

RoyalDecor-firma oszukująca klientów Macie w swoim mieści firmę-salon meblowy RoyalDecor, dlaczego nadal...
~Jola
0

ostatnia odp. 13 dni temu

dodano: 9 lutego 2018

remont przedpokoju-malowanie ścian szukam fachowca szukam osoby do zrobienia ścian w przedpokoju nie mam pojęcia co bym chciałam...
~Sylwia
42

ostatnia odp. 14 dni temu

dodano: 21 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14040

1928

wątków

do góry