Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ceramika Konskie Gdzie, w jakim salonie, sklepie można obejrzeć płytki tej firmy?Szczególnie...
~monka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 stycznia 2012

architekt adaptujący Jak dobrze wybrać architekta adaptującego projekt domu jednorodzinnego...
~www
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 listopada 2011

Zlecę wykonanie wylewki w mieszkaniu Zlecę wykonanie wylewki - wyrownanie podlog w mieszkaniu okolo 34m2 ,Gdańsk...
~Lukasz
8

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lipca 2012

REMONT Witam , potrzebuje ekipy do REMONTU pokoju w starym budownictwie -...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lipca 2012

Altus Redłowo jaka firma wykonywała apartamenty pokazowe dla Formativ? Witam jak w temacie szukam namiaru na firmę wykonującą remont w apartamentach...
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lipca 2012

mam problem z zasięgiem GSM Poszukuje osoby która umiałaby mi poprawić sygnał gsm, doradzić rodzaj anteny...
~Daria
8

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 maja 2012

szukam niedrogiego projektanta wnętrz do doboru koloru na ścianach Witam tak jak w tytule może być student np.ASP który chce się sprawdzić...
~sylwia
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lipca 2012

kto zbuduje grillo-wędzarnię zlecę wymurowanie grillo-wędzarni, Gdynia Dąbrowa; fundament już czeka;...
~Greg
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 czerwca 2012

cekolowanie - fachowcy Witam chciałbym się dowiedzieć jaki byłby koszt (za metr lub całkowity) oraz...
~cylex
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lipca 2012

Kostak brukowa m2 ?? Chcialabym wyremontować chodnik wokół domu.ile kosztuje,wykonie...
~Ania
9

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2012

zabudowa balkonu Czy ktoś z Państwa w ostatnim czasie zlecał zabudowę balkonu i zna jakaś...
~Mag
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lipca 2012

zlecę remont łazienki i wc w bloku Witam, Zlecę remont małej łazienki w bloku (wymiary 150 x 180 cm) oraz wc...
~Dominika
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lipca 2012

Osiedle Modre - kto ma kominek? wątek zamknięty Witam wszystkich, chcialbym zapytac jak w tytule - chodzi mi o sprawdzonego...
~Wachsein
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2012

Zlecę wykonanie prac wykończeniowych Zlecę ułożenie gresu na tarasie (ok. 20 m2) oraz wykonanie adaptacji poddasza...
~Gerhan
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lipca 2012

betonowe schody-wiecie kto zrobi? Potrzebuje fachowca który zrobi mi w mieszkaniu z antresola schody betonowe....
~Gocha
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lipca 2012

Zrobienie chodnika - kostka Dzień Dobry. Poszukuje zaufanej firmy do położenia chodnika przy bloku dwu...
~Robert
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lipca 2012

Cyklinowanie Witam Poszukuje namiaru na cyklinowanie podłóg w Gdańsku. Może Ktoś pomoże.
~mona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lipca 2012

kominki - instalator Proszę o sprawdzonego wykonawcę
~Iwona
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 czerwca 2012

malowanie Witam...możecie mi polecić jakaś dobra firmę która pomaluje emulsją ok 180 m2...
~zosia
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lipca 2012

remont starego domu witam szukamy doswiadczonej ekipy do remontu starego domu z lat 60tych do...
emmi99
9

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16983

postów

2540

wątków

do góry