Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tapicera do wykonania narożnika z trójmiasta poszukuje!!!!!! Witam.Poszukuje tapicera do wykonania narożnika.Wszystkie dostępne w sieci...
~Ewa 31
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

szukam kierownika budowy z uprawnieniami gazowymi Witam, szukam kierownika budowy z uprawnieniami gazowymi, żeby mógł...
~bikej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 września 2011

Montaż drzwiczek dla psa w drzwiach balkonowych Chciałabym zamontować drzwiczki dla psa, aby mógł wychodzić sobie na balkon,...
Kostkap
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 września 2011

demontaż kaloryfera Poszukuję fachowca do demontażu kaloryfera wraz z skróceniem rur...
~maja
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 września 2011

Ocieplenie plastikowych okien Szukam osoby/ekipy , która skoryguje mi źle zamontowane ( niedocieplone) okna...
~Justyna
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 września 2011

czy znajde kogoś do zacierania siatki?? jak w temacie oczywiście zależy mi na cenie, więc może polecicie kogoś...
~knudi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 września 2011

szukam fachowca do położenia drewnianych podłóg mam do wykończenia spory metraż w domu,zależy mi na fachowym...
doka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 września 2011

wyburzenie ściany działowej-jaki koszt Witam. Mam malutkie mieszkanie i chciałabym zyskać choć troszkę więcej...
~katka
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 września 2011

POSZUKUJE KOGOŚ KTO WE WRZEŚNIU POMALUJE MI KLATKĘ W KAMIENICY Jesli macie jakieś namiary - prosze o kontakt 501436616
~akmka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 września 2011

Cekolowanie mieszkania w stanie deweloperskim Poszukuję ekipy do cekolowania mieszkania metodą maszynową na październik....
~ilp100
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2011

firma mer-bud? opinie? czy to solidna firma i mozna zaufac?
~zainteresowanyh
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 września 2011

Szafka łazienkowa Szukam kogoś, kto wykona mi na wymiar szafkę pod umywalkę. Tel. 660-516-210
asela
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2011

Szukam firmy do elewacji zewnetrznej - gruby tynk Chcemy robić elewację na domu, ale interesuje nas tylko taka bardzo gruba...
Karolinka29
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

firma remontowo-budowlana Szukam kogoś kto zrobi ganek przed tomem i dokończy remont
~jaska
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2011

Układanie kostki Ryszard Drywa - zdecydowanie nie Szanowny Pan rozkładał ulotki pod domami, więc skorzystaliśmy i...
~wkurzona
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 maja 2010

prace remontowo-budowlane Szukam kogoś kto zrobi ganek przed domem i dokończy remont
~jamama
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2011

Poszukuję elektryka do zrobienia kilku kontektów.
KasikRot
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2011

Kąpiel w wanience ultradźwiękowej Cześć ludziska! Mam do Was pytanie. Gdzie w Gdańsku, ew. Sopocie mógłbym...
TwojSoltys
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

Kąpiel wanience ultradźwiękowej Cześć ludziska! Mam do Was pytanie, gdzie w Gdańsku, ew. Sopocie mógłbym...
~Sołtys
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

Usługi budowlane SZYBKO TANIO I SOLIDNIE http://ogloszenia.trojmiasto.pl/remonty-budowlane/szybko-tanio-i-solidnie-ogl...
Kaczuszka85
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16983

postów

2540

wątków

do góry