Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Remont poddasza-ile za m2? Mam do zrobienia poddasze. Ile zapłacę za m2? Ocieplanie watą, folia, płyta...
~Artur
4

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 14 sierpnia 2011

Czy ktoś korzystał ze studia kuchennego ANAWA (salon w D.H. "Jantar")? Ktoś polecił mi ten salon meblowy (mebelków osobiście nie widziałam) - chcę...
~Agnieszka Kowalczyk
29

dodano: 14 stycznia 2009

Fotowoltaika Jestem zainteresowany montazem paneli fotowoltaicznych w Gdyni na domu...
~olek
9

dodano: 27 listopada 2020

Anna Mialam dziś montowane drzwi wejściowe i okna jestem bardzo zadowolona...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 22 czerwca 2021

Pewik-kran ogrodowy Witam, mieszkam na parterze w bloku z ogródkiem. Podłączyłem wodomierz do...
~Kacper
-

dodano: 22 czerwca 2021

Przeprowadzki Jeśli nie macie skąd wziąć kartonowych pudeł do przeprowadzki to polecam...
~Maja
4

dodano: 29 października 2017

Transport, przeprowadzki https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowad...
user_13769296585
2

dodano: 6 października 2019

Szukam doradztwa i montażu pieca gazowego Chcę wymienić piec gazowy dwufunkcyjny na nowy. Potrzebuję fachowego...
~Klient
-

dodano: 12 czerwca 2021

Altanki, domki na narzędzia, ogrodowe - skąd zamówić? Witajcie drodzy sąsiedzi ;-) Mam gorącą prośbę. Czy ktoś z Was mógłby...
~Aga
13

dodano: 2 marca 2015

Sklepy budowlane - najtańsze Witam , który sklep w Trójmieście ma najniższe ceny na materiały budowlane...
~Tomek
6

dodano: 6 lipca 2017

firma wykończeniowa, polecicie?? Kupiłam mieszkanie 66m2, teraz trzeba je wykończyć, będę miała projekt według...
~kasioli
41

dodano: 1 stycznia 2013

Zakładanie ogrodów Czy korzystał ktoś z Państwa z firmy ogrodniczej tzn. zakładającej ogrody? I...
~ccc
52

dodano: 21 stycznia 2015

ile teraz kosztuje malowanie 1 m scian/sufitow? jak jest teraz cena rynkowa za taką usługę?
~JakToJaKot
-

dodano: 31 maja 2021

Godny polecenia szklarz!!!! Witam serdecznie!!! Poszukuje dobrego, godnego polecenia szklarza. Potrzebuje...
~Roman z Gdańska
-

Drzwi Polecam firme i drzwi delta, super zadowolony klient
~Klient
-

Ocena dzialania Nigdy nie wybieraj epg ,to jest kit, szajs, partacze ,nieuki ,oszuści...
~Niepocieszona klientka,na pełnym
-

dodano: 28 maja 2021

Poszukuję stolarza Poszukuję stolarza który w nie długim czasie zrobi mi szafę narożna z...
~Ada
-

dodano: 25 maja 2021

Transport, przeprowadzka Witam Przeprowadzam się w przyszłym tygodniu z oksywia na obłuże, czy jest...
~mors100
5

dodano: 4 sierpnia 2014

Wejherowo transport przeprowadzka Potrzebujemy transportu do przeprowadzki na sobotę 24 czerwca rano:...
~Malwina
4

dodano: 18 czerwca 2017

Serwis komputerowy w Wejherowie witam Czy zna ktoś dobry serwis laptopów w Wejherowie? Mam jeden do...
~lula
7

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 19 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15501

2345

wątków

do góry