OSK Oliwka

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Floriana Ceynowy 2/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
GORĄCO POLECAM!!! Najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców! wątek zamknięty Gorąco polecam Ośrodek OLIWKA . Wykwalifikowana kadra , przyjazna atmosfera...
~Paula
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2011

osk oliwka wątek zamknięty Polecam wszystkim, dobrze szkolą fajni instruktorzy szczególnie pan Jurek i...
RoBsOn75
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2011

Cool wątek zamknięty Polecam szkołe ! Ceny konkurencyjne ! Najlepsi instruktorzy ! Polecam pana...
~Piotrek
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 lutego 2011

Polecam pana Piotra C.:):) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zajęć praktycznych w tej szkole. W szczególności...
~Kamila R.
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 marca 2011

polecam wątek zamknięty Polecam tą szkołę wszystkim, którzy jeszcze się wahają. Zdałam za pierwszym...
~ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 lutego 2011

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Do Oliwki trafiłam na jazdy dodatkowe po kursie odbytym w innej szkole i w...
~Hania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lutego 2011

OSK Oliwka z Piotrkiem C. na czele !!! :) wątek zamknięty Ludzie! Bardzo, ale to bardzo gorąco polecam ten ośrodek nauki jazdy i...
~Olka ;)
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 października 2010

polecam wątek zamknięty jw, szczerze polecam ośrodek. Ja miałem przyjemność jeździć z Panem Jerzym i...
~piotrek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 stycznia 2011

miron88 - opinia wątek zamknięty super szkolenie,mila atmosfera,instruktorzy na luzie polecam duzego Piotra
~miron88
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 stycznia 2011

Zdany egzamin za PIERWSZYM podejściem !!! wątek zamknięty POLECAM POLECAM POLECAM!!! Wielkie podziękowania dla Roberta za naukę, cenne...
~Igor J.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 grudnia 2010

Gorąco polecam! wątek zamknięty Oliwka, to naprawdę godny polecenia ośrodek szkoleniowy! Świetne podejście,...
~S.Szulc
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 grudnia 2010

Jestem bardzo zadowolony ze OSK Oliwka wątek zamknięty Kurs na prawo jazdy skończyłem już jakiś czas temu. Kategorie A jak i B...
~Jacek
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 listopada 2010

Pełen profesjonalizm :-) wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam ten ośrodek! Począwszy od miłej atmosfery przy...
~Natalia S.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 października 2010

Profesjonalnie wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Nauka prowadzona w jak najlepszym stylu z nutką humoru...
~Kamil Cichy
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 września 2010

Super instruktorzy. ;) wątek zamknięty Na początku chciałabym podziękować wszystkim instruktorom, a szczególnie...
~Łucja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 września 2010

Pozytywnie wątek zamknięty Pozytywnie
~Asia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 września 2010

POlecam!!! wątek zamknięty Czytając forum podchodziłem troszke sceptycznie, jednak musze stwierdzić ze...
~ja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2010

NAJLEPSZE OSK!!! wątek zamknięty Swietne OSK, zajecia teoretyczne prowadzone przez P. Jurka byly bardzo...
~Maciej Kranz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2010

Polecam ten OSK wątek zamknięty Miła atmosfera, wspaniała kadra.Jeździłem z dwoma p. Bartkiem, instruktorami...
~Bartek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 lipca 2010

Oliwka najlepszy OSK :) - nie będziecie żałować ani złotówki!! wątek zamknięty Lepszej szkoły nie ma, uwierzcie. Zacznę od tego, że kurs przebiegł szybko i...
~Madzia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lipca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
306

postów

279

wątków

do góry