OSK Oliwka

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Floriana Ceynowy 2/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kurs kat. A Polecam. Organizacja, sama nauka jazdy, plac manewrowy spełniły moje...
~Andrzej Wojtyszek
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 11 sierpnia 2019

Marzenie sie spełniło ! Długo zbierałam sie do zrobienia prawa jazdy , oj długo, bo przeszło...
~Anita
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 15 grudnia 2018

Wkoncu sie udało Super ośrodek po 9 letniej przerwie podeszłam do egzaminu gdyby nie...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 13 grudnia 2018

Kat A za pierwszym razem Świetna szkoła, elastyczność w podejściu do kursanta wyznaczanie godzin...
~Radek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 października 2018

Super fajna szkoła i świetni ludzie! Miałam przyjemność odbyć kurs na automatyczną skrzynię biegów w OSK Oliwka....
~Hania Zysnarska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2018

Polecam kat.A Jeździłem kat.A z Robertem w maju 2016 w 5-7stC. Fajne przeżycie, szkoła...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lipca 2018

Polecam OSK Oliwka! W OSK Oliwka robiłem kurs na prawo jazdy kat. A. Dużo dobrych rad dla...
~Przemek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lipca 2018

NIE POLECAM!!! Ludzie macie świetne szkółki o 500 czy 400 zł tańsze gdzie uczą Was...
~Janina Morawska
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lipca 2018

Szczerze polecam Jak najbardziej polecam naukę jazdy w tej szkole. Robiłem tutaj kurs na...
~Mateusz T.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lipca 2018

Gorąco polecam Najlepszą oceną jest egzamin zdany za pierwszym razem. Profesjonalne...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 lipca 2018

Super Gorąco polecam, jeździłem z Piotrem, doskonale mnie przygotował do egzaminu...
~Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 maja 2018

Polecam OSK Oliwka - kat. A wątek zamknięty W OSK Oliwka miałem wykupione tylko kilka godzin. W ciągu tych 5-6 godzin...
~Przemek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 czerwca 2017

Polecam OSK Oliwka wątek zamknięty Polecam wszystkim Ośrodek Szkolenia Kierowców Oliwka. Bardzo profesjonalne...
~Jarek
-

dodano: 15 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam instruktora Jurka, miła atmosfera na jazdach, nauka w trybie...
~Marek
-

dodano: 16 stycznia 2017

Serdecznie polecam! wątek zamknięty W Oliwce robiłem kurs kat. A. Początki miałem na 125 (mam ka.t B), więc...
~Radek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 października 2016

Jak najbardziej polecam OSK Oliwka! wątek zamknięty Teorię i praktykę zdałam za pierwszym razem dzięki OSK Oliwka. Instruktorzy...
~Angel
-

dodano: 12 kwietnia 2016

Kat. B, Polecam! wątek zamknięty Polecam wszystkim Oliwke, zdałem teorie i praktykę jednego dnia za pierwszym!...
~Marcin
-

dodano: 13 grudnia 2015

Kategoria B wątek zamknięty Zdałam za pierwszym razem i teorie i praktykę. Byłam na kursie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 czerwca 2015

bardzo polecam wątek zamknięty Goraco polecam. Kurs prawa jazdy odbywał się w rewelacyjnej atmosferze,...
~Barbara
-

dodano: 15 maja 2015

Kategoria A wątek zamknięty Ukończyłam kurs kat. A oczywiście z pozytywnym wynikiem egzaminu państwowego....
~Ola
-

dodano: 12 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
299

269

wątków

do góry