Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobry instruktor to podstawa SUKCESU !!! wątek zamknięty gdyby każda szkoła nauki jazdy miała TAKIEGO Instruktora jak Pan ADAM S. to...
~Kuba
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 czerwca 2007

REWELKA ! :) wątek zamknięty WSZYSTKO BOMBA TEORIA NA SPOKOJNIE W DOBRYCH WARUNKACH I SUPER JAZDY...
~KAROL BYCZKOWSKI
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 czerwca 2007

Dzięki Elce school przeszlam totalną metamorfozę - na lepsze:) Polecam wątek zamknięty Szczerze polecam kurs jazdy w Elka school!:) Odkąd pamiętam balam się...
~krysia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 czerwca 2007

TAKA ROLA SUPERINSTRUKTORA :-) wątek zamknięty 12.06.2007 - Skazana na sukces! Adaśku, dziękuję za cierpliwość,duchowe...
~Karolina Ł.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 czerwca 2007

ZDAŁAM!!!! wątek zamknięty zdałam, zdałam, zdałam! I to za drugim razem! Bardzo polecam Elka School, a...
~Andzia K.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 czerwca 2007

ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM!!!! wątek zamknięty Ogromne podziekowania dla Adama i Wojtka za wszystkie godziny cennych porad...
~kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 czerwca 2007

Rewelacyjna kadra - Arek Makurat najlepszym instruktorem!!!! wątek zamknięty Zdałam za drugim razem!!!! ( za pierwszym ,nerwy wzięły górę)!!! Minęło...
~Malgorzata Mleczko
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 czerwca 2007

Polecam! wątek zamknięty Wszystkim niezdecydowanym i wahającym się nad wyborem szkoły polecam Elkę...
~Justyna
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 maja 2007

to nie takie trudne! wątek zamknięty Podziękowania specjalne dla Bartka i Szymona. Kurs + 10 godzin wykupionych...
~ania m.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 maja 2007

Super osrodek oraz wspaniały instruktor :) :) :) wątek zamknięty Goraco polecam Elkę School w Gdańsku!!!!!!! Zdałam egzamin za pierwszym...
~Gosia J.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 maja 2007

Super instruktor:-) wątek zamknięty Chciałem wszystkim polecić gorąco naukę w Elce w Gdańsku i praktykę u Adama...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 maja 2007

~~~~REWELACJA~~~~ wątek zamknięty ...perfekcyjne przygotowanie bardzo mila atmosfera nauka w Elce to sama...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2007

ELKA SCHOOL - rewelacja! :) wątek zamknięty Pomimo tego, że nie jestem z Trójmiasta i w ogóle Gdańska nie znałam -...
~Bożena
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2007

3xTAK wątek zamknięty Cóż jeszcze można dodać po tych wszystkich komentarzach, które już się...
~DAREK
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2007

ZDALAM ZA PIERWSZYM RAZEM!!! wątek zamknięty Goraco polecam ELKA SCHOOL bo jest rewelacyjna.Bardzo mila atmosfera.Nauka...
~Julia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2007

Zdałem za pierwszym razem ! wątek zamknięty Polecam Elkę (Gdańsk) wszystkim którzy chcą bezproblemowo zdać prawo jazdy....
~Łukasz L.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2007

PERFEKCJA :) :) :)ELKA SCHOOL wątek zamknięty WITAM ! Polecam wszystkim szkołe ELKA SCHOOL! Dzięki fantastycznym...
~KRZYSIEK
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 23 marca 2007

Zdałam ! wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić ELKA SCHOOL. Wykłady z p. Wojtkiem to...
~dorota
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 21 marca 2007

DO TRZECH RAZY SZTUKA:) wątek zamknięty Przynajmniej w moim przypadku.Jestem taka szczęśliwa, że wreszcie się...
~Ola
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 marca 2007

Kat. C. Perfekcyjne przygotowanie do egzaminu. wątek zamknięty Polecam na początek przejrzenie pozostałych opinii - i cóż mogę dodać,...
~Michał J.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1331

postów

842

wątków

do góry