Delta

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Janusza Meissnera 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grzegorz - opinia Cieszę się że wybrałem akurat ten ośrodek szkoleniowy, ponieważ zostałem...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 marca 2023

Patryk - opinia Super ośrodek z ludźmi którzy potrafia świetnie przygotować do egzaminu jak i...
~Patryk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 marca 2023

Laura - opinia Miałam 4h jazdy dokupione i jeździłam z Panem Markiem,który swietnie wszystko...
~Laura
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 marca 2023

Michał Rakowski - opinia Zdałem za pierwszym razem. Bardzo mili instruktorzy, dobrze tłumaczą i...
~Michał Rakowski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 marca 2023

Sofiia Orlova - opinia Bardzo fajna szkoła , Pan Tomek najlepszy instruktor:) polecam od całego serca !
~Sofiia Orlova
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 marca 2023

Patryk - opinia Sposób nauczania zarówno teorii jak i praktyki jest przystępny i...
~Patryk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 marca 2023

Jan - opinia Polecam Pana Rafała, po prawie rocznej przerwie nadrobiliśmy wszystko w 3...
~Jan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 marca 2023

Andrzej - opinia Świetny instruktor Pan Rafal. Z poczuciem humoru i poważnym podejściem do...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2023

Irena - opinia Teorię uczyłam e-learningowo dlatego nie wiem jak odbywają się zajęcia na...
~Irena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2023

Magda - opinia Zdane za 1 razem, super instruktor Pan Tomasz :))
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2023

Martyna Zasowska - opinia Zdane za pierwszym!!!! Bardzo polecam!!!
~Martyna Zasowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 stycznia 2023

Weronika N - opinia Polecam wszystkim kandydatom na prawo jazdy. Teoria podczas kursu na wysokim...
~Weronika N
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 stycznia 2023

Mateusz - opinia Swoje początki za kółkiem zaczynałem w tej szkółce, a wziął mnie pod swoje...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 stycznia 2023

Oliwia - opinia Jestem zadowolona z przeprowadzonej teorii w OSK Delta przez p. Tomka (dużo...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 stycznia 2023

KursantABC - opinia Teoria w ośrodku na wysokim poziomie, widać, że Pan Tomasz umie przekazać...
~KursantABC
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 stycznia 2023

Klaudia - opinia Egzamin zdany za pierwszym razem, p. Marek z dużą cierpliwością przekazał...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 stycznia 2023

Sandra - opinia Z całego serca polecam szkółkę OSK Delta. Egzamin teoretyczny jak i...
~Sandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 stycznia 2023

Daria - opinia Oczywiście zdane za pierwszym, nie mogło być inaczej Świetnie przeprowadzona...
~Daria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 grudnia 2022

Jakub Czajka - opinia Serdecznie polecam szkółkę OSK delta, bardzo mili ludzie i super atmosfera....
~Jakub Czajka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 listopada 2022

Julia - opinia Serdecznie polecam ośrodek szkolenia Delta. Profesjonalne podejście do...
~Julia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 listopada 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1050

postów

1042

wątków

do góry