Delta

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Janusza Meissnera 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina - ocena nowy temat Naprawde z całego serca polecam, każdy instruktor z którym wzięłam tu jazdy...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 12 kwietnia 2024

Monika - ocena nowy temat Po przeczytaniu opinii na trójmieście zgłosiłam się do Delty na jazdy...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 29 marca 2024

Weronika Malinowska - ocena nowy temat Z całego serca polecam instruktora Tomka. Ma nieskończone pokłady...
~Weronika Malinowska
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 28 marca 2024

Lena - ocena nowy temat Po jazdach i teorii z Panem Tomkiem nie da się być nieprzygotowanym do...
~Lena
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 27 marca 2024

Ireneusz Bieszka - ocena nowy temat Profesjonalny ośrodek. Instruktorzy są bardzo cierpliwi, uprzejmi oraz...
~Ireneusz Bieszka
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 marca 2024

Maja - ocena Po 3 nieudanych egzaminach, na których nawet nie wyjechałam z placu,...
~Maja
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 9 marca 2024

Klaudia - ocena Bardzo polecam OSK Delta. Szczególnie Pana Rafała, który nie uczył tylko jak...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 marca 2024

Oliwier G. - ocena Serdecznie mogę polecić każdemu kto jest z okolic zaspy czy przymorza....
~Oliwier G.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 marca 2024

Nikola - ocena Miałam przyjemność uczyć się jazdy w OSK Delta. Szkółka dysponuje dobrymi...
~Nikola
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 marca 2024

Anna Sawicka - ocena Pan Radek jest super instruktorem, jazda z nim to sama przyjemność:)
~Anna Sawicka
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 marca 2024

Piotr - ocena Instruktorzy bardzo dobrze i cierpliwie tłumaczą, wszystko zdane za...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 marca 2024

Yana - ocena Bardzo polecam szkółkę OSK Delta dla przyszłych kierowców, a także dla tych...
~Yana
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 lutego 2024

Szymon - ocena Praktyka zdana w pierwszym terminie. Łatwość dostosowania dni i godzin jazd....
~Szymon
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 lutego 2024

Oskar Bobrowski - ocena Miła obsługa, instruktorzy świetnie tłumaczą na teorii i praktyce
~Oskar Bobrowski
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 lutego 2024

Kacper Frygier - ocena Szybkie i perfekcyjne przygotowanie do egzaminu. Nie wyobrażam sobie lepszego...
~Kacper Frygier
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 lutego 2024

Mateusz - ocena Bardzo polecam osk Delta przyszedłem tu z innej szkoły i innego miasta na...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 20 lutego 2024

Klara Dudek - ocena Bardzo serdecznie polecam OSK Delta. Już od pierwszych chwil da się odczuć,...
~Klara Dudek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 13 lutego 2024

Margarita - ocena Jestem zadowolona z nauki jazdy w OKS Delta. Zarówna teoria, jak i praktyka...
~Margarita
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 lutego 2024

Tomek T. - ocena Bardzo polecam samą szkołę Delta, jak i Rafała jako instruktora. Egzamin...
~Tomek T.
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 lutego 2024

Kasia - ocena Polecam przystąpienie do kursu w tej szkółce! Długo się zastanawiałam gdzie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 lutego 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1050

postów

1042

wątków

do góry