Delta

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Janusza Meissnera 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ada - opinia nowy temat Po poprzednim, nieukończonym kursie kilka lat temu w innej szkole jazdy nie...
~Ada
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 23 stycznia 2022

Mirela - opinia nowy temat Dodatkowa jedna jazde na kategorie B wykupilam w Osk Delta i trafilam na...
~Mirela
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 23 stycznia 2022

Miroslaw - opinia nowy temat Świetna szkoła jazdy, super instruktor Rafał przeprowadził mnie przez...
~Miroslaw
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 19 stycznia 2022

Natalia - opinia nowy temat Miałam przyjemność jeździć z instruktorem Rafałem. Wszystko świetnie podczas...
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 13 stycznia 2022

Zuzanna Rulkiewicz - opinia nowy temat Polecam Deltę z całego serca, świetne przygotowanie zarówno do teorii jak i...
~Zuzanna Rulkiewicz
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 5 stycznia 2022

Magdalena - opinia nowy temat Profesionalna szkoła. Szybki kurs weekendowy, teoria przekazana w jak...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 30 grudnia 2021

Szymon Hofman - opinia nowy temat Oba egzaminy zdane za pierwszym podejściem. Dziękuję osk Delta i polecam...
~Szymon Hofman
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 29 grudnia 2021

Anna Markowska - opinia nowy temat Po wyjeżdzonym kursie 30h i dodatkowych jazdach przed egzaminami u Marka...
~Anna Markowska
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 grudnia 2021

Marta - opinia Bardzo się cieszę, że trafiłam do Delty, jazdy z Tomkiem to była sama...
~Marta
-

dodano: 23 grudnia 2021

Natalia - opinia Świetna atmosfera podczas jazd. Bardzo wysoki poziom nauczania połączony z...
~Natalia
-

dodano: 22 grudnia 2021

kusantka OSK Delta - opinia Bardzo dobra organizacja - dogodne terminy i super możliwość dogadania (nawet...
~kusantka OSK Delta
-

dodano: 15 grudnia 2021

Michał - opinia Zdane za pierwszym razem. Pan Tomek rzuca na kursanta na głęboką wodę, ale...
~Michał
-

dodano: 15 grudnia 2021

Wiktoria - opinia Polecam ośrodek Delta, a w szczególności instruktora Rafała który ma bardzo...
~Wiktoria
-

dodano: 14 grudnia 2021

Martyna - opinia Po dokupieniu kilku godzin dodatkowych u Pana Marka, instruktora Delty zdałam...
~Martyna
-

dodano: 10 grudnia 2021

Konrad - opinia Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego....
~Konrad
-

dodano: 7 grudnia 2021

Maja Fenikowska - opinia Świetna atmosfera podczas jazd i profesjonalne przygotowanie do egzaminu...
~Maja Fenikowska
-

dodano: 7 grudnia 2021

Kamila - opinia Do OSK Delta trafiłam przeglądając rankingi najlepszych szkół nauki jazdy. I...
~Kamila
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 listopada 2021

Karol - opinia Świetny kurs.Pan instruktor Rafał to najbardziej cierpliwy, wyrozumiały i...
~Karol
-

dodano: 23 listopada 2021

Basia - opinia Zdałam za pierwszym razem! Świetne przygotowanie, miła atmosfera i spokojne...
~Basia
-

dodano: 22 listopada 2021

Kuba - opinia Polecam bardzo mocno tą szkółkę jazdy, najlepsi instruktorzy, bardzo dobre...
~Kuba
-

dodano: 20 listopada 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
882

875

wątków

do góry