Delta

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Janusza Meissnera 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - opinia nowy temat Bardzo polecam. Realizowałam kurs w formie e-learningu, a mimo to można było...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 godzin temu

dodano: 26 stycznia 2021

Olena Tsvietinska - opinia nowy temat Bardzo polecam. Zaliczyłam egzamin praktyczny i teoretyczny za pierwszym...
~Olena Tsvietinska
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 21 stycznia 2021

Alan - opinia nowy temat Świetne lekcje teorii prowadzone przez pana Tomka oraz bardzo dobre...
~Alan
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 20 stycznia 2021

Weronika - opinia nowy temat Pan Tomek skupia się na kursantach oraz jest bardzo miły i spokojny...
~Weronika
-

ostatnia odp. 6 dni temu

Martyna Galinska - opinia nowy temat Miałam teorię z Panem Tomkiem, przebiegła szybko sprawnie i przedewszystkim w...
~Martyna Galinska
-

ostatnia odp. 6 dni temu

Patrycjazdankowska - opinia nowy temat Bardzo polecam tę szkółkę jazdy, zdane za pierwszym razem dzięki nauce z...
~Patrycjazdankowska
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 14 stycznia 2021

W. - opinia nowy temat Świetna szkoła jazdy ! Po długiej przerwie od poprzedniego podejścia do...
~W.
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 11 stycznia 2021

Kamil - opinia nowy temat Pełen profesjonalizm, z ogromną przyjemnością odbyłem cały kurs. Szczególnie...
~Kamil
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 10 stycznia 2021

Paulina - opinia nowy temat Egzamin zdany dzisiaj za pierwszym podejściem! Rewelacyjne przygotowanie,...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 grudnia 2020

Laura - opinia nowy temat Wszystko zdane za pierwszym razem wszystko zajęło mi tylko 3 miesiące....
~Laura
-

dodano: 23 grudnia 2020

Alicja - opinia nowy temat Jestem bardzo zadowolona z kursu przygotowującego do prawa jazdy kategorii B....
~Alicja
-

dodano: 22 grudnia 2020

Kasia A. - opinia nowy temat Do Delty przyszłam na jazdy dodatkowe, ponieważ w szkole w której robiłam...
~Kasia A.
-

dodano: 8 grudnia 2020

Natan - opinia nowy temat Zdałem po nauce w tym ośrodku, Pozdrawiam
~Natan
-

dodano: 7 grudnia 2020

Bartosz Nicki - opinia Pan Tomek wie jak przekazać wiedzę na zajęciach z teorii i jestem z tego jak...
~Bartosz Nicki
-

dodano: 4 grudnia 2020

Dawid - opinia Egzamin zdany za pierwszym razem, zdecydowanie najlepsza szkoła nauki jazdy w...
~Dawid
-

dodano: 30 listopada 2020

P.S. - opinia Bardzo dobre przygotowanie teoretyczne - zagadnienia przekazane w ciekawy i...
~P.S.
-

dodano: 27 listopada 2020

Ola - opinia Polecam tę szkołę jazdy. Profesjonalna obsługa i sposób realizacji kursu....
~Ola
-

dodano: 27 listopada 2020

Weronika - opinia Polecam każdemu! Pan Tomek najlepszy instruktor z jakim miałam okazję...
~Weronika
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 listopada 2020

Angelika H. - opinia Z polecenia koleżanki wykupiłam jazdy dodatkowe u Pana Marka, wystarczyło...
~Angelika H.
-

dodano: 17 listopada 2020

Amelia Cudnik - opinia Świetna szkółka polecam z całego serca!
~Amelia Cudnik
-

dodano: 11 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
806

799

wątków

do góry