Delta

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Janusza Meissnera 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paulina - opinia nowy temat Pan Bartek cierpliwie i dokładnie przygotowuje do zdania egzaminu. Serdecznie...
~Paulina
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 17 marca 2020

Jacek - opinia nowy temat Dobrze przygotowują do egzaminu
~Jacek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 marca 2020

Andżelina - opinia nowy temat Jestem bardzo zadowlona, ze wybrałam ten osrodek szkolenia kierowców. W koncu...
~Andżelina
-

dodano: 2 marca 2020

Patryk - opinia nowy temat Najlepsza szkoła jazdy w całym Trójmieście. Polecam serdecznie
~Patryk
-

dodano: 27 lutego 2020

Patryk - opinia Bardzo polecam szkołę! Super organizacja i wysoki poziom nauczania. Na prawdę...
~Patryk
-

dodano: 25 lutego 2020

Stanisław - opinia Bardzo dobra szkoła. Kurs weekendowy to jest świetna opcja, jestem bardzo...
~Stanisław
-

dodano: 19 lutego 2020

Filip - opinia Ośrodek Delta ceni sobie swoich kursantów. Wykłady są przekazany w łatwy do...
~Filip
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 lutego 2020

Katarzyna - opinia Serdecznie polecam! Rzetelne przygotowanie zarówno do egzaminu teoretycznego...
~Katarzyna
-

dodano: 20 stycznia 2020

Mateusz - opinia Bardzo polecam tą szkołę. Dużo się nauczyłem.
~Mateusz
-

dodano: 17 stycznia 2020

Arek - opinia Jestem własnie po zdanym egzaminie na prawo jazdy. Z całego serca polecam...
~Arek
-

dodano: 8 stycznia 2020

Kinga - opinia Egzamin zdany za drugim razem bezbłędnie :) jazdy z Panem Tomkiem mega, polecam!
~Kinga
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 16 grudnia 2019

Adrian Słomka - opinia Bardzo dobra szkoła, oraz świetni instruktorzy. Szczerze polecam sam zdałem...
~Adrian Słomka
-

Sonia - opinia Bardzo polecam! Miła atmosfera, szybki kurs, informacje podane w prosty...
~Sonia
-

Robert K. - opinia Teoria bardzo przystępnie wytłumaczona. Wiadomo, że podczas nauk nie da się...
~Robert K.
-

Natalia - opinia Miła atmosfera oraz bardzo dobre przygotowanie do egzaminu . Polecam .
~Natalia
-

dodano: 15 grudnia 2019

Kamil - opinia Nic dodać nic ująć, pełen profesjonalizm i zdane za pierwszym razem :)))
~Kamil
-

dodano: 10 grudnia 2019

kobieta - opinia Dziękuje Tomkowi i Bartkowi ze wlozyli swoja ciezka prace abym mogla zdac...
~kobieta
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 6 grudnia 2019

Maciej - opinia Najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku! Pan Tomek bez dwóch zdań jest najlepszym...
~Maciej
-

dodano: 30 listopada 2019

Mężczyzna 35 lat - opinia Wybrałem szkole jazdy Delta ze wzgledu na pozytywne opinie o wykwalifikowanej...
~Mężczyzna 35 lat
-

dodano: 27 listopada 2019

Julia - opinia Bardzo polecam tą szkółkę jazdy! Świetna atmosfera, profesjonalna nauka....
~Julia
-

dodano: 25 listopada 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
753

746

wątków

do góry