Delta

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Janusza Meissnera 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - opinia nowy temat Najlepsza szkoła jazdy w trójmieście.:) Bardzo miła atmosfera i świetni...
~Natalia
-

ostatnia odp. 15 godzin temu

dodano: 30 września 2020

Krysia - opinia nowy temat Dzięki wielkiej cierpliwości i indywidualnemu podejściu Pana Tomka czułam się...
~Krysia
-

ostatnia odp. 15 godzin temu

dodano: 30 września 2020

Kacper - opinia nowy temat Najlepsza szkoła jazdy! Jazdy i teoria z Panem Tomkiem to gwarancja luźnej...
~Kacper
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 28 września 2020

Wiktor - opinia nowy temat Najlepsza szkółka jaką można znaleźć. Polecam bardzo serdecznie
~Wiktor
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 25 września 2020

Ania - opinia nowy temat Najlepsza Szkoła Jazdy na jaką trafiłam, pełen profesjonalizm! Jazdy miałam z...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 24 września 2020

Lucyna - opinia nowy temat Najlepsza szkoła jazdy,polecam z całego serca. Zdałam dzięki Panu Tomkowi i...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 16 września 2020

Paweł Bernatowicz - opinia nowy temat Serdecznie polecam ten ośrodek szkolenia. Najlepiej wykłady odbyć z Tomkiem,...
~Paweł Bernatowicz
-

dodano: 15 września 2020

Ola - opinia nowy temat Najlepsza szkoła w Trójmieście, polecam wszystkim którzy chcą zdobyć jak...
~Ola
-

dodano: 14 września 2020

Ania.W - opinia nowy temat Dość długo szukałam dobrego kursu na prawko. Pytałam znajomych, czytałam...
~Ania.W
-

dodano: 14 września 2020

Aguska - opinia nowy temat Lepiej nie mogłam trafić. Można mówic w samych superlatywach zarówno o...
~Aguska
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 31 lipca 2020

Dorota - opinia nowy temat Jak najbardziej polecam każdemu te szkółkę! Super przygotowanie -jazdy z...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 29 lipca 2020

Asia N - opinia nowy temat Wybierając szkołę jazdy ze względu na lokalizację nie wiedziałam jeszcze, że...
~Asia N
-

dodano: 21 lipca 2020

Klaudia Etmańska - opinia nowy temat Gorąco polecam. Lepiej nie mogłam trafić. Super ludzie, miła atmosfera i...
~Klaudia Etmańska
-

dodano: 15 lipca 2020

Emilia - opinia nowy temat Bardzo wysoki poziom nauczania, bardzo miła atmosfera na kursie
~Emilia
-

dodano: 14 lipca 2020

Daria - opinia nowy temat Polecam! Bardzo dobre przygotowanie w zakresie teoretycznym oraz praktycznym....
~Daria
-

dodano: 13 lipca 2020

Monika - opinia nowy temat Bardzo polecam szkołę jazdy. Panie w biurze bardzo miłe i pomocne. Teorię...
~Monika
-

dodano: 6 lipca 2020

Daniel - opinia nowy temat Teoria wykladana przez P. Tomka w sposób zrozumiały dla każdego, natomiast...
~Daniel
-

dodano: 3 lipca 2020

Zofia - opinia nowy temat Bardzo polecam tę szkołę jazdy, egzamin zdany za pierwszym razem :). Kurs...
~Zofia
-

dodano: 2 lipca 2020

Ania W - opinia nowy temat Gorąco polecam deltę. Nie sądziłam, że kiedykolwiek zdam prawo jazdy, a...
~Ania W
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 1 lipca 2020

Eryk - opinia nowy temat Dziekuje bardzo za cenne wskazówki! Polecam pana Marka;)
~Eryk
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 27 czerwca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
781

774

wątków

do góry