Delta

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Janusza Meissnera 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Po pierwszych trzech dodatkowych godzinach z Panem Romanem w końcu zacząłem...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 maja 2011

POLECAM!! wątek zamknięty Po moich długich męczarniach ze zdaniem prawa jazdy w końcu sie udalo!...
~Magda :)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 maja 2011

POLECAM! wątek zamknięty jednym słowem: p. Marcin = mistrzu! egzamin zaliczony za 1 podejściem!:)
~Jacek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 maja 2011

3 X TAK wątek zamknięty Skończyłam kurs w innym ośrodku , i to było błędem .Dokupiłam jazdy u PANA...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 maja 2011

Najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców wątek zamknięty Chcesz się nauczyć jeździć, idź do DELTY. Wspaniała kadra, profesjonaliści....
~Ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2011

Polecam:) wątek zamknięty Gorąco polecam szkołę Delta, podczas trwania kursu teoretycznego przede...
~Adelka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2011

m - opinia wątek zamknięty Przed paroma godzinami zdałam prawko.Zanim poszłam na kurs nie umiałam nic,...
~m
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 marca 2011

ula - opinia wątek zamknięty Polecam szkołe delta,świetna szkoła,pan Marcin jest bardzo wyrozumiały.Miałam...
~ula
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 marca 2011

Nagłówek wątek zamknięty Bardzo polecam, profesjonalisci naucza kazdego
~Mateusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 lutego 2011

Chcesz zdać za pierwszym razem? Tylko z Deltą!!! wątek zamknięty Widze że to norma że z Deltą zdajesz za pierwszym razem, w moim przypadku...
~PabloBKS
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lutego 2011

nagłówek wątek zamknięty Witam odbyłem kurs pod koniec 2010 roku... opisywać zajęć nie będę - bo...
~Wojtek K.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 stycznia 2011

Polecam :) wątek zamknięty Profesjonalnie,miło i nie drogo.Pan Waldek bardzo dobrze tłumaczy teorie,Pani...
~Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 stycznia 2011

ooooo Takk wątek zamknięty Gra gitara!! wszystko git zdalem za pierwszym razem . i co to jeszcze pisac:D
~Bob
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 stycznia 2011

!!!SUPER!!!! wątek zamknięty !!! Naprawde polecam!!! super instruktorzy, ktorzy w bardzo przyswajalny...
~hayka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 stycznia 2011

Zdałem za pierwszym razem :) wątek zamknięty Egzamin na prawko zdałem za pierwszym razem - to chyba najlepsza rekomendacja...
~Lote
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 stycznia 2011

POLECAM!!! wątek zamknięty Fantastyczna szkoła. Poziom nauczania naprawde na wysokim poziomie. Pan...
~mager
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 stycznia 2011

Rewelacja !!! wątek zamknięty Szczerze polecam Deltę przede wszystkim osobom, które chcą uzyskać prawo...
~Wisienka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 stycznia 2011

Szczerze polecam! wątek zamknięty Serdecznie dziękuję Panu Marcinowi za profesjonalne i indywidualne podejście...
~Monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 stycznia 2011

POLECAM wątek zamknięty Osobiście nie uczestniczyłam w całym kursie lecz wykupiłam dodatkowe 6h u...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 maja 2010

Swietny Ośrodek wątek zamknięty Pan Waldek super tłumaczy a Marcin jest świetnym instruktorem. Zdałem za...
~st.szer.rez.Barti350
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1051

postów

1043

wątków

do góry