Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam każdemu!!! wątek zamknięty Polecam szkołę Sorriso wszytkim: profesionalna obsługa, szybki kurs...
~Kredka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 listopada 2009

Rewelacja:) wątek zamknięty Forma prowadzenia wykładów przyswajalna, dogodna czasowo - elastyczne...
~Monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 listopada 2009

Profesjonalizm wątek zamknięty Slyszac opinie o roznych szkolach i instruktorach, moge obiektywnie przyznac...
~driver
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 listopada 2009

Zdecydowanie TAK wątek zamknięty Kurs rozpocząłem 24 sierpnia, a wczoraj, 23 października, czyli równo po 2...
~Olek
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 października 2009

Sorriso warto tam iść ! wątek zamknięty Uczyłem się w szkole Sorriso na przełomie sierpnia i września teorie jak i...
~Robert
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 października 2009

Serdecznie polecam!!! wątek zamknięty Z pełnym przekonaniem każdemu mogę polecić szkołę Sorriso!!! Wybierając...
~Kasia
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 października 2009

Polecam! wątek zamknięty Miałam wykłady z Panem Bogdanem i musze przyznać, że były bardzo interesująco...
~Basia
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 października 2009

SORRISO! - I życie za kółkiem staje się łatwiejsze! :D wątek zamknięty Cóż, ciężko być oryginalnym w natłoku tak pozytywnych opinii, ale spróbuję......
~Tomecki
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 września 2009

SZKOŁA SORRISO DLA KAŻDEGO! wątek zamknięty Polecam szkołę Sorriso wszystkim tym, którzy nigdy wcześniej nie mieli do...
~Ola
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 września 2009

jaaaaaazdaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Wyjatkowo fachowa obsluga. Rafał swietnie potrafi wprowadzic w tajniki...
~Lesek
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2009

Szczerze polecam wątek zamknięty Profesjonalne, cierpliwe podejście w stosunkowo szybkim kursie (od 22 czerwca...
~Adam Wójcicki
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2009

było spoko wątek zamknięty nic dodać nic ująć, obsługa fachowa, nauka totalnie bezstresowa. Reszta...
~arek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 lipca 2009

Długo to trwało ale jest ;] wątek zamknięty Dziś po drugim podejściu zdałam egzamin. Kurs w szkole sorriso zakończyłam...
~Lidka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 lipca 2009

świetny wybór wątek zamknięty Polecam szkolę sorriso. Jeżeli zależy komuś na jak najszybszym zrobieniu...
~Tomek
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 lipca 2009

Zdałem wątek zamknięty Zdałem za 1-ym razem. Bardzo miła atmosfera zajęć teoretycznych. W zajęciach...
~Yan Tamilin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 lipca 2009

Dawid - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła nauki jazdy zarówno od strony przygotowan do egzaminu...
~Dawid
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 lipca 2009

Polecam :) wątek zamknięty wszystkim bardzo serdecznie polecam szkołę SORRISO :) spotkałam się z bardzo...
~Berenika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 czerwca 2009

POLECAM!!!! ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM!!! ;-) wątek zamknięty CHCIAŁABYM Z CAŁEGO SERCA ;-) PODZIĘKOWAĆ PANU BOGDANOWI ZA PERFEKCYJNE...
~Anna B.
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 czerwca 2009

Polecam każdemu wątek zamknięty Jazdy dodatkowe z Panem Bogdanem uratowały mi życie. Kurs niestety robiłam w...
~mb
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 czerwca 2009

POLECAM wątek zamknięty Niestety, ale kończę już naukę w Sorriso. Będzie mi brakowało tych...
~Ania K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 czerwca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
327

postów

246

wątków

do góry