Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - opinia Serdecznie polecam szkołę Sorriso! Miałam 10lat przerwy po ukończonym kursie,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 maja 2022

S. - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam p. Ania złoty człowiek, instruktor Marcin odpowiedni...
~S.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lutego 2022

Marta - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam OSK Sorriso. Przez cały kurs panowała bardzo miła atmosfera....
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 października 2021

Kamila - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam:-) Kurs przebiegł szybko i sprawnie. Pan Instruktor...
~Kamila
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 września 2021

Maksym - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam tę szkołę. Sorriso z włoskiego znaczy uśmiech, to...
~Maksym
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 lipca 2021

Karol - opinia wątek zamknięty Super szkoła! Zdane za pierwszym razem. Pan Bogdan świetny nauczyciel :)
~Karol
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2019

Polecam tą szkólkę ! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wyboru szkółki . I mogę ją polecić każdemu :)...
~Julia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lipca 2019

Gorąco polecam wątek zamknięty Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem. Teoria za drugim ale to wynikło...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

polecam wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy na jaką mogłam trafic ! Kurs zakończony bardzo szybko...
~Karolina
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 grudnia 2018

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Z calego serca polecam tę szkołę, pan Bogdan bardzo sympatyczny i przemiły...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 listopada 2018

Szkoła Sorriso wątek zamknięty Serdecznie polecam. Sprawy papierkowe profesjonalnie załatwione przez Panią...
~Iwona.T
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 października 2018

Marta wątek zamknięty Po 10 latach nie uzywania prawa jazdy, odwazylam sie na kilka lekcji z panem...
~Marta
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 czerwca 2018

Bardzo dobra szkoła jazdy! wątek zamknięty Bardzo polecam Sorriso! Przemiła atmosfera, formalności załatwione szybko i...
~Sandra
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 maja 2018

POLECAM wątek zamknięty Serdecznie polecam tę szkołę jazdy. Cały kurs był niewiarygodnie krótki. Pan...
~Monika
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 stycznia 2018

Serdecznie polecam.. wątek zamknięty bardzo milo wspominam nauki jak i caly kurs.. Profesjonalne podejscie do...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 grudnia 2017

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do kursanta. Pan Bogdan wytłumaczy,...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 października 2017

Polecam wątek zamknięty Świetna szkółka z super instruktorami! :)
~Tom
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 października 2017

Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy wątek zamknięty Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy na Pomorzu. Najlepszy Instruktor Pan...
~Aneta Bąkowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2017

Dziękuję wątek zamknięty Przyszło mi dość długo uczyć się w OSK Sorriso i zawsze mogłem się przekonać,...
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

Polecam gorąco!!!! wątek zamknięty Bardzo polecam szkołę Sorriso szczególnie dla zabieganych i zapracowanych....
~Basia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
327

postów

246

wątków

do góry