Akademia Prawa Jazdy

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 68/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Franciszek Gliwiński - opinia Serdecznie polecam Akademie Prawa Jazdy a szczególnie instruktora Pana...
~Franciszek Gliwiński
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 25 marca 2023

Agata - opinia Wybranie Akademii prawa jazdy to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć,...
~Agata
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 4 sierpnia 2023

Inez - ocena Bardzo serdecznie polecam tę szkołę jazdy! W szczególności instruktora Pana...
~Inez
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 4 października 2023

Maciej - ocena Polecam p.Michała Cieplińskiego zdalem za pierwszym razem.
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 3 października 2023

A - ocena Zdecydowanie polecam Akademię Prawa Jazdy oraz Panią instruktorkę Wioletę...
~A
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 1 października 2023

Michał - ocena Dziękuję serdecznie akademii a przede wszystkim mojemu instruktorowi p....
~Michał
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 29 września 2023

Jakub - ocena Profesjonalne podejście, troska o kursanta i wysoka dbałość o jakość szkolenia.
~Jakub
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 28 września 2023

Oliwia J - ocena Instruktor Michał Ciepliński przygotował mnie rewelacyjnie na egzamin. Zdane...
~Oliwia J
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 25 września 2023

Mateusz - ocena Polecam Akademię prawa jazdy i dziękuje instruktorowi Panu Januszowi...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 19 września 2023

Szymon Stanulewicz - opinia Najlepsza szkółka w Trójmieście! Polecam instruktora Michała Cieplińskiego,...
~Szymon Stanulewicz
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 września 2023

Kamil - opinia Serdecznie polecam instruktora Michała Cieplińskiego. Profesjonalne i zarazem...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 5 września 2023

Kamila G - opinia Najlepsza szkoła jazdy w trójmieście! Pan instruktor Wojciech Szyszkowski...
~Kamila G
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 3 września 2023

Maria - opinia Zdecydowanie polecam Akademię Prawa Jazdy oraz instruktora Wojciecha...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 3 września 2023

Franciszek - opinia Bardzo polecam szkółkę AkademiaPrawaJazdy na ul. Świętojańskiej, a w...
~Franciszek
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 30 sierpnia 2023

Jakub S - opinia bardzo kompetentny sekretariat; mając zerowe pojęcie o sytuacji dowiedziałem...
~Jakub S
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 23 sierpnia 2023

Aleksandra - opinia Cudowni instruktorzy Paweł Krupa i Michał Ciepliński przygotowali mnie do...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 11 sierpnia 2023

Julia - opinia Polecam bardzo Akademię Prawa Jazdy. W szczególności instruktorów Michała...
~Julia
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 11 sierpnia 2023

Adrian - opinia Bardzo polecam tą szkółkę, egzamin zdany za pierwszym razem, dziękuje również...
~Adrian
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 2 sierpnia 2023

Paulina - opinia Bardzo polecam! Profesjonalne podejście do kursanta, miła atmosfera....
~Paulina
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 25 lipca 2023

Teresa J-D - opinia wczoraj zdałam egzamin praktyczny za pierwszym podejściem. Jest to w bardzo...
~Teresa J-D
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 22 lipca 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2389

postów

2358

wątków

do góry