Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Auto Lider wątek zamknięty Polecam tą szkołę z czystym sumieniem! Zajęcia teoretyczne oraz praktyczne...
~Marta K.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lipca 2010

Auto lider wątek zamknięty To chyba jedna z najlepszych szkół jazdy w trójmieście. Polecam ją wszystkim...
~Łukasz M
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lipca 2010

POLECAM !!! wątek zamknięty Polecam szkołę AUTO LIDER każdemu kto chce szybko a przede wszystkim dobrze...
~Łukasz M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lipca 2010

POLECAM wątek zamknięty Wczoraj zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym podejściem, a to dzięki...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 czerwca 2010

Polecam wątek zamknięty Po okolo rocznie przerwie po wykupieniu 6 godzin zdalem egzamin za 3 razem...
~KrzysKrzysiu
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 czerwca 2010

Szczerze polecam!!! wątek zamknięty Bardzo polecam OSK Auto-Lider. Kategorię B zdałem za drugim razem (przez...
~Czarny
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 czerwca 2010

Pełny profesjonalizm wątek zamknięty Wczoraj zdałem na kategorię A za pierwszym podejściem. Bardzo dobrze...
~Lech M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 czerwca 2010

Polecam szkole ;) wątek zamknięty Dzis dzieki Panu Rafałowi Roszko zdalam egzamin za 2 razem :) mila atmosfera...
~Nataaliaa.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 czerwca 2010

Polecam AUTO LIDER wątek zamknięty Nauka w bardzo miłej atmosferze teoria zdany bez problemu wszystko dobrze...
~Edyta K
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 czerwca 2010

POLECAM WSZYSTKIM OSK AUTO LIDER wątek zamknięty Kilka dni temu zdałem egzamin na prawo jazdy - nie brałem całego kursu w OSK...
~Andrzej D.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 czerwca 2010

POLECAM ! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam tę szkołe jazdy! Poziom nauczania jest bardzo...
~Aga J
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 czerwca 2010

polecam wątek zamknięty rewelacyjna atmosfera, profesjonalne podejście i życzliwość. pełna współpraca...
~Michał Mostowski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 maja 2010

Najlepsza szkoła jazdy! wątek zamknięty OSK Auto Lider został polecony mi przez osoby bardzo z niej zadowolone....
~Monika M
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 maja 2010

Polecam wątek zamknięty Polecam OSK Auto-Lider ! Wszystko przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze....
~Marcin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 maja 2010

POLECAM wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Kurs przeprowadzany jest bardzo szybko i sprawnie....
~BASIA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 maja 2010

Polecam wątek zamknięty Super szkoła ! Szybko i przyjemnie. Polecam Pana Tomasza B.
~Artur
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 maja 2010

szkoła godna polecenia! wątek zamknięty jazdy z Panią Moniką były naprawdę bardzo pomocne. Dzięki nim dowiedziałam...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2010

POLECAM!!! wątek zamknięty Super szkoła bezstresowa,naprawdę polecam a szczególnie Panią MONIKE która...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2010

Gorąco polecam wątek zamknięty Dziękuje Panu Rafałowi, świetnie przygotował mnie do egzaminu w kursie...
~Magda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2010

NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY ;) wątek zamknięty Dziękuję Panu Andrzejowi za doskonałe przygotowanie mnie do egzaminu. Nie...
~Damian G.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
414

postów

403

wątków

do góry