Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nie polecam wątek zamknięty Witam.jestem a raczej byłam stałą bywalczynią Brovarni Gdańsk,ale po tym...
~Elżbieta
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

Kelnerka porażka wątek zamknięty Odwiedziłem Brovarnie ok miesiąca temu, obsługiwała nas niewysoka kelnerka...
~matkon
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 września 2012

Świetne miejsce!!!! wątek zamknięty Brovarnia Gdansk to fajne i klimatyczne miejsce. Odwiedzalem to miejsce...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

Totalny upadek wątek zamknięty Witam! ostatnio odwiedziłam restauracje ze znajomymi i moim wielkim...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2012

Polecam!! wątek zamknięty Piekne i klimatyczne miejsce, z wysmienita kuchnia i jeszcze lepszym...
~Nowy Staly Klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2012

Bąbel - opinia wątek zamknięty bylem ostatnio ze znajomymi i zarowno oni jak i ja nadal uwazamy ze browarnia...
~Bąbel
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2012

pragnę Wam wszystkim ... wątek zamknięty ...polecić gorąco lokal Brovarnia! Świetne miejsce na spędzenie wolnego czasu...
~Arleta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2012

Em - opinia wątek zamknięty Fajny wystrój, miła obsługa, smaczne jedzenie, a co najważniejsze- wyśmienite...
~Em
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2012

best restaurant in town wątek zamknięty Najlepsze piwo jakie mozna wypic w polsce:)))))))super...
~piotr ch
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2012

Super miejsce, polecam! wątek zamknięty Rewelacyjne piwo, smaczne jedzenie i miła obsługa a do tego bardzo...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2012

Klimat miejsce i piwo wątek zamknięty hej! Byłem pierwszy raz w Brovarni i jestem przemiłe zaskoczony: jakością...
~cabbage stew vel Bigos
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2012

Rewelacja!!! wątek zamknięty Zawsze swieze i przepyszne potrawy oraz wysmienite zimne piwo!Jestem...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2012

Polecam wątek zamknięty Dobre jedzenie, dobre piwo. Ceny trochę za wysokie ale nie jakoś...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 czerwca 2012

rozczarowanie wątek zamknięty Kilka dni temu odwiedziłam po raz kolejny Brovarnię, ponieważ pomimo...
~Aneta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 czerwca 2012

Mokre powitanie wątek zamknięty Sylwester, jako impreza okolicznościowa wymaga od personelu wyjątkowego...
~B.S.
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2011

Niestety bardzo źłe... wątek zamknięty W piątek gościłam w Browarni ze znajomymi- była to impreza służbowo-...
~ZUZA
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 maja 2010

NIE POLECAM TEJ RESTAURACJI - ZIMNE I NIESMACZNE DANIA! wątek zamknięty Mierna restauracja o nieproporcjonalnych cenach.Podane dania były...
~bronek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2012

Polecam wątek zamknięty W Brovarni byłam po raz pierwszy - zaprosił mnie mąż. Zacznę od minusa -...
~Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2012

Czy nie zależy Wam na konsumentach???? wątek zamknięty Witam, z przykrością muszę zadać Państwu pytanie: Czy nie zależy Wam na...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

ciekawa propozycja wątek zamknięty Bardzo smaczne i często wyszukane dania. Najadłem się do syta. Żeby tylko...
~pl
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
148

postów

120

wątków

do góry