OSK Zielony Listek

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 36

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonalny Ośrodek Szkolenia Kierowców. wątek zamknięty Nauka w Zielonym Listku to czysta przyjemność. Sympatyczna i miła kadra...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 maja 2010

PROFESJONALNY OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW wątek zamknięty W 2010 trafiłam do OSK Zielony Listek po kilku zawalonych egazminach w celu...
~WIOLA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 maja 2010

nawet ja zdalem za pierwszym razem:D:D wątek zamknięty zacznijmy od tego ze nie spotkalem sie jeszcze z tak wielka cierpliwoscia i...
~TOMEK :)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 marca 2010

Gorąco polecam!!!!!! wątek zamknięty W zasadzie od pierwszych zajęć teoretycznych wiedziałam,że "Zielony Listek"...
~ania.o
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 grudnia 2009

w ciągu paru godzin jazd dodatkowych można nadrobić niedobory z innych szkó, polecam wątek zamknięty w ciągu całego kursu w innej szkole nie nauczyłem sie tyle co w ciągu paru...
~stiv
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 lutego 2010

Profesjonalizm i życzliwość wątek zamknięty Serdecznie polecam tę szkołę. Zostałam bardzo dobrze przygotowana...
~Marta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 listopada 2009

Ogromny Pozytyw! wątek zamknięty Bez wachania polecam każdemu! Egzamin zdany za 2 razem,ale pierwszy oblany...
~Agnieszka Potratz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 listopada 2009

NAJLEPSZA SZKOLA JAZDY!!!! wątek zamknięty NAJLEPSZA SZKOLA JAZDY NA SWIECIE!!!!!!! ZDALAM DZIS EGZAMIN. JESTEM BARDZO...
~METKA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 listopada 2009

Rewelacja! wątek zamknięty U Pani Iwony pojawiłam się po trzech oblanych egzainach i po wyjeżdżonych 7h...
~Agata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 listopada 2009

Polecam każdemu wątek zamknięty Szkoła po której kursanci tęsknią ,żeby do niej wrócić :)Fajna ,bezstresowa...
~Madzia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 października 2009

POLECAM WSZYSTKIM, KTÓRZY MAJĄ W PLANIE ZDAĆ EGZAMIN!!! wątek zamknięty Profesjonalna szkółka, z idealnym podejściem do klienta. Zostałem do egzaminu...
~ZADOWOLONY JAKUB
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 października 2009

Przyjemne z pożytecznym wątek zamknięty Jak najbardziej polecam. Wszystko mogłabym opisać w samych superlatywach:...
~gAttka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 września 2009

POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Profesjonalny kurs prowadzony z jednej strony na luzie, a zdrugiej strony w...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 września 2009

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Witam. Chciałam wszystkim bardzo gorąco polecić tą szkołe nauki jazdy. Pełen...
~sandra
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 lipca 2009

polecam wątek zamknięty polecam wszystkim ta szkole, ceny są dużo niższe niż u konkurencji a kadra w...
~Madzia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 lipca 2009

SUPER SZKOŁA wątek zamknięty POLECAM SZKOŁE!!! Szkoła, której żadna inna nie dorowna. Zanim trafilem do...
~Tomek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 maja 2009

Zdałam za pierwszym razem!!! wątek zamknięty Zdałam tylko i wyłącznie dzięki Pani Iwonie. Była moją instruktorką:) Co...
~Asia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 maja 2009

Dobra szkoła, profesjonalni instruktorzy, polecam. wątek zamknięty Jeśli szukasz ośrodka, gdzie nauczą ciebie bezpiecznie jeździć i rzetelnie...
~Andrzej S.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2009

Wspaniała Szkoła, bezstresowa nauka, profesjonalizm wątek zamknięty To niesamowite :-) :-) :-) Super Szkoła, Super Instruktorzy Nauki Jazdy. I...
~Marek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
361

postów

339

wątków

do góry