OSK Zielony Listek

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 36

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grzegorz Dybizbański - ocena nowy temat Chciałbym wyrazić niesamowitą pochwałe dal Pani Żanety poleconej przez moją...
~Grzegorz Dybizbański
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 28 marca 2024

Sylwester - ocena Polecam Zielonego Listka Profesjonalne i miłe podejście.Pani Żaneta...
~Sylwester
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 lutego 2024

Monika - ocena Polecam z całego serca, dużo więcej wyciągniętych wniosków niż z poprzedniej...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 lutego 2024

Kinga - ocena Bardzo ale to Bardzo polecam Panią Żanetę,100 procent profesjonalizmu !...
~Kinga
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 lutego 2024

Mikalai - ocena Bardzo dobrze podejście do nauki! instruktor z którym jeździłem Pani Żaneta,...
~Mikalai
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 lutego 2024

Daniel M. - ocena Świetna szkółka! Przygotowanie kursanta od strony teoretycznej i praktycznej...
~Daniel M.
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 19 lutego 2024

Julia - ocena Oceniam bardzo pozytywnie, instruktorzy profesjonalni, zabawni i cierpliwi....
~Julia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 16 lutego 2024

Gosia - ocena Zdałam za pierwszym razem i to bez błędnie, przygotowywała mnie p Żaneta....
~Gosia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 lutego 2024

Ola K - ocena Polecam serdecznie szkołę jazdy "Zielony Listek". Szczególnie instruktorkę...
~Ola K
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 8 grudnia 2023

Paulina - ocena Bardzo polecam Panią Olę i Żanetę świetne instruktorki, miła atmosfera,...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 7 grudnia 2023

Angelika - ocena Bardzo polecam szkołę jazdy Zielony Listek! Pani Żaneta bardzo profesjonalna,...
~Angelika
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 5 grudnia 2023

Solo - ocena Polecam szkółkę! Jazda z Panią Żanetą to czysta przyjemność, świetnie naucza
~Solo
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 30 listopada 2023

Maria K. - ocena Serdecznie polecam Panią Iwonę ️️️ Bardzo ciepła osoba, z duża dozą...
~Maria K.
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 24 listopada 2023

Karol - opinia Polecam bardzo szkółkę dobrze nauczyli mnie do egzaminów
~Karol
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 11 września 2023

Michał - opinia Po 3 latach ukończenia szkółki dopiero teraz podszedłem do egzaminu i od razu...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 30 sierpnia 2023

Jesika - opinia Bardzo polecam szkołę zielony listek, P.Iwona była bardzo pomocna i pomogła...
~Jesika
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 21 sierpnia 2023

Krystian B. - opinia Moja ulubiona szkoła. Egzamin zdany za pierwszym razem. Było ciężko ale z...
~Krystian B.
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 25 lipca 2023

Paulina - opinia Jestem po zdanym egzaminie praktycznym bezbłędnie. szczerze? Zaczynając jazdy...
~Paulina
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 13 lipca 2023

Jennifer - opinia polecam ! 100% w końcu trafiłam na odpowiednia osobę czyli na panią olę
~Jennifer
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 12 lipca 2023

Dorota - opinia Ja chodziłam na kurs prawa jazdy już 13 lat temu,później moi dwaj synowie ,a...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 2 lipca 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
361

postów

339

wątków

do góry