Multikino Gdańsk

Kina

Gdańsk, al. Zwycięstwa 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
naprawdę zawiodłam się wątek zamknięty Z uwagi na otrzymane z zakładu pracy volczery zaczęłam chodzić do Multikina...
~zawiedziona
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 września 2010

Normalnie bez komentarza ! wątek zamknięty Zapłaciłam z przyjaciółmi za bilety, na noc 3D.. I czekaliśmy z 10 minut w...
~motogirl
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 maja 2011

relacje LIVE w Multikinie wątek zamknięty stacja SKY przeprowadzi relację LIVE 3D z Grand Prix Wielkiej Brytanii w...
~SGP
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 czerwca 2011

Z KINA ZROBILI SOBIE TVN - 30 minut Reklam wątek zamknięty Niedopuszczalne powinno być zmuszanie klienta do oglądania 30 minut reklam...
~Adam
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 czerwca 2011

porażka. wątek zamknięty zacznę od tego, że nigdy nie darzyłam tego kina sympatią, jednak niedawno gdy...
~A.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 maja 2011

Ile powinny trwać reklamy? wątek zamknięty Byłem klientem multikina kilkakrotnie. Z reguły jednak wybieram konkurencję...
~Dawid
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 marca 2011

Obsługa nie szanuje Klientów wątek zamknięty W dniu 25 lutego wybrałam się na film, godz: 22:00. Zakończenie seansu...
~Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 lutego 2011

Słaba obsługa. wątek zamknięty Nie miałbym nic do zarzucenia sieci Multikino w Gdańsku gdyby nie zachowanie...
~Michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 lutego 2011

Nie jest źle... wątek zamknięty Do 16 całkiem przyzwoicie, ponieważ nie ma tłumów pchających się po popcorn....
~Viki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 stycznia 2011

Bałagan w systemie wątek zamknięty Zarezerwowałem bilety na Safari 3D Bilety odebrałem 25 min przed seansem...
~Piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 stycznia 2011

Doka - opinia wątek zamknięty Wybrałam się z dzieckiem na poranek na godzinę 12:00 seans zaczął się z 40...
~Doka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 listopada 2010

Tak po krótce...(średnio) wątek zamknięty Zacznę od parkingu Jest mało miejsc parkingowych a na dodatek nie ma parkingu...
~Aliss
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 października 2010

ODRADZAM! wątek zamknięty tragedia. multikino to jedna wielka porażka. jedynym dobrym kinem w 3miescie...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 września 2010

brak klimatyzacji wątek zamknięty w trakcie seansu filmowego wyłaczają klimatyzacje - chyba w celu...
~oskar
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2010

zrywają programy lojalnościowe i nie ma gdzie zaparkować wątek zamknięty nie podoba mi się ze nie rekompensują zerwania kart multikinomaniaka (nie...
~agata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 maja 2010

Porażka!!! wątek zamknięty Po skonczonym seansie- dosyc poznym- NIE POZWOLONO nam skorzystac z toalety!!...
~Emilia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 marca 2010

koncert Geoge'a Michaela wątek zamknięty kino nieprzygotowane zupelnie. 19 zl za bardzo zle naglosnienie (to byl...
~zen
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 marca 2010

Za mało osób obsługi wątek zamknięty W kinie nie przewidziano, ze projekcja w godzinach porannych adaptacji...
~obserwator
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 stycznia 2010

nie ma gdzie zaparkować wątek zamknięty Ogólnie jest ok , miła obsługa , filmy takie jak lubię, tylko gdzie...
~raki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 stycznia 2010

AVATAR i Tłumy wątek zamknięty Byłem wczoraj na Avatarze i kolejki masakryczne, brawo dla obsługi za...
~A gd
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
174

postów

118

wątków

do góry