Multikino Gdańsk

Kina

Gdańsk, al. Zwycięstwa 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maria - ocena 22 luty 2024 seans na godzinę 16.35 sala nr 7 Sala nie oświetlona,nogi można...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 lutego 2024

KD - ocena Dzisiejszy seans beznadziejny. 30 min reklamy, klimatyzacji przez całe 2...
~KD
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 lutego 2024

Karola - opinia wątek zamknięty Nie polecam seansów sportowych. Brak szacunku do widza, który kupuje bilet....
~Karola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 czerwca 2021

Masakra - opinia wątek zamknięty Stoisz w kolejkach kilometrowych żeby kupić bilety w kolejce po popcorn...
~Masakra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 listopada 2019

Multikino - chyba jakiś żart :( wątek zamknięty Ostatni raz byłem w Multikinie. Już w weekend na "Jokerze" słyszałem, że...
~s
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 października 2019

Rozrywka, wygoda, satysfakcja. wątek zamknięty Jest ciekawie, jest wygodnie. Wewnątrz i kawiarenka (z pysznymi lodami) i...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lutego 2019

LUDZIE... wątek zamknięty Oczekują, że w kinie będą szerokie sofy lub fotele z masażem, napoje gratis,...
~KINOMANIACZKA
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 października 2017

Brak szanowania praw osób niepełnosprawnych wątek zamknięty w dniu dzisiejszym byłem z dzieckiem na porannym seansie, bilety sprzedaje...
~Jacho
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 grudnia 2017

Super wątek zamknięty Obsługa super! W dzień seansu chciałam opłacic za seans wyskoczył jakiś błąd...
~Madzia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 listopada 2017

Lepiej nie wątek zamknięty Kasy główne nie czynne, bilety sprzedaje pani od popcornu, nie uprzejma i...
~Az
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 lipca 2017

Dzien dziecka wątek zamknięty Dzień dziecka 2017 to klapa, reklamy zachęciły nas i wybrałam to kino, miały...
~Km
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

retransmisja z Moskwy wątek zamknięty Właśnie wróciłam do domu po seansie. Obsługa kina kompletnie zignorowała...
~Anita
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 marca 2017

Na sali zimno i niewygodnie! wątek zamknięty Na sali było zimno. Zwróciłem na to uwagę obsłudze. Powiedziano mi, że...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 stycznia 2017

Zimno ! wątek zamknięty Na sali kinowej jest strasznie zimno, wchodząc naturalne jest ze zdejmuje sie...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 listopada 2016

Kiepsko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty NIe można sie dodzwonić, drogo i brudno....ogólnie kiepsko i jeszcze ten...
~widz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Ostatni raz poszedłem z rodziną do Multikina wątek zamknięty Nie wygodne fotele, okulary 3d wołają o pomstę do nieba, brudne, zniszczone i...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2016

Zdecydowanie nie polecam!!!! wątek zamknięty Wczoraj byłyśmy z córką w Multikinie na Królewnie Śnieżce. Film w...
~zdegustowana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lipca 2016

Ostatni raz w multasie wątek zamknięty bilety drogie + płatny parking, i nie koniecznie 3 zł! Po rabat na parking...
~frajer
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2016

Po czterech latach wybrałem się do kina wątek zamknięty Rzadko chodzę do kina. Po ok. 4 letniej przerwie wybrałem się wczoraj z synem...
~Zbyszek z Sopotu
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

Kino - TRAGEDIA, obraz nędzy i rozpaczy. wątek zamknięty Wczoraj wybrałem się po długim czasie do multikina. Na początek przywitały...
~danek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
174

postów

118

wątków

do góry