Widok

Brak szanowania praw osób niepełnosprawnych

w dniu dzisiejszym byłem z dzieckiem na porannym seansie, bilety sprzedaje .... sprzedawca kukurydzy !!! Trzeba odstać 15- 20 minut w smrodzie palonej kukurydzy by w końcu kupić bilet, oczywiście możliwość zakupu przez internet nie działała. Sprzedawczyni kukurydzy powiedziałem, że chcę dwa bilety ulgowe - na dziecko i dla siebie (osoba niepełnosprawna) okazując stosowną legitymację . Panienka oświadczyła, że nie jestem niepełnosprawny skoro sam dotarłem (przed jej oblicze) do kina bez opiekuna (tak karzą im traktować niepełnosprawnych przełożeni) . Po zdecydowanym proteście na takie traktowanie osób niepełnosprawnych koleżanka (fachowiec od wsypywania ziarna do maszynki ) w imieniu kierownika nakazała jej wydać stosowny bilet.
Do kin chodziłem od ponad 40 lat ale tak skandalicznej sytuacji nie spotkałem do dzisiaj.
Moja ocena
Multikino Gdańsk kategoria: Kina
obsługa: 1
 
repertuar: -
 
nowości: -
 
komfort: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: -
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 16

'Fachowiec od wsypywania ziarna do maszynki', oczekuje Pan szacunku a sam go nie wykazuje. To są też ludzie, wcale nie gorsi od nikogo innego. Jak widać takie są zarządzenia wyższe, które od zwykłego sprzedawcy nie są zależne.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

brawo za ceną odpowiedz. mam takie same odczucia względem ''opiekunów'' osób niepełnosprawnych. chamstwo i buta wyłazi przez sandały. od takich ludzi z daleka. a na teksty '' bo mi się należy'' reaguje alergią.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry