Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natasza - opinia wątek zamknięty Efekty terapii przerosły moje oczekiwania. Bardzo się cieszę, że trafiłam na...
~Natasza
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 września 2020

Krystian - opinia wątek zamknięty Do Pana Rafał trafiłem z polecenia kolegi z pracy. Już po pierwszym spotkaniu...
~Krystian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 września 2020

Sylwia - opinia wątek zamknięty Do tej pory efekty terapii się utrzymują, a minęło już trochę czasu. Trafiłam...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2020

Mikołaj - opinia wątek zamknięty Panie Rafale dziękuję za pomoc w kryzysowym dla mnie w momencie życia. Bardzo...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2020

Olo - opinia wątek zamknięty Polecam bo terapia bardzo skuteczna
~Olo
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2020

Krystian F. - opinia wątek zamknięty Żałuję, że nie trafiłem wcześniej do Pana Rafała. Trudno jest wybrać...
~Krystian F.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 lipca 2020

Jacek D. - opinia wątek zamknięty Pisze tą opinie bo imponuje mi jego wiedza. Pomimo strachu i trochę...
~Jacek D.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 lipca 2020

Andrzej - opinia wątek zamknięty Dziękuję za otrzymaną pomoc w nawracającej nerwicy. Jak to wszystko może się...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lipca 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z całokształtu. Wszystko poszło tak jakby człowiek...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 czerwca 2020

michał - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście. Przez całą sesję czułem się komfortowo i...
~michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 czerwca 2020

Iwona - opinia wątek zamknięty Najlepszy psycholog z jakim miałam doczynienia,wyleczył mnie z depresji...
~Iwona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 maja 2020

Marta G - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam Pana Sakowskiego. Cierpię na nerwicę lękową. Już...
~Marta G
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 maja 2020

Gośka - opinia wątek zamknięty Miałam nawracające epizody nerwicy lękowej. Były lepsze i gorsze dni....
~Gośka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 maja 2020

Kornelia - opinia wątek zamknięty Super hipnotyzer, człowiek czuje się jak nowonarodzony
~Kornelia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 maja 2020

Slawek - opinia wątek zamknięty Odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu. Profesjonalista.
~Slawek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2020

Adam Bitera - opinia wątek zamknięty Byłem u Pana Rafała zanim nastały obecne trudne czasy i... dziękuję za tę...
~Adam Bitera
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2020

Fundacja Nieś Pomoc - opinia wątek zamknięty Nieoceniona pomoc w temacie wsparcia z zakresu psychologii dla naszych...
~Fundacja Nieś Pomoc
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 marca 2020

Wioletta - opinia wątek zamknięty Hipnoza zadziałała tak jak powinna. Miło mnie zaskoczyły efekty, które tak...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 marca 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Pan Rafał pomógł mi przede wszystkim zrozumieć podłoże moich dotychczasowych...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 marca 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy stracili woare w zwykłych terapeutów. Dzięki...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lutego 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
356

postów

272

wątków

do góry