Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - opinia wątek zamknięty Z każdą wizytą czuję się coraz lepiej. Pan Rafał bardzo mi pomógł za co...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 grudnia 2019

Monıka - opinia wątek zamknięty Skuteczność. Jak najbardziej polecam. Specjalista mający świetne indywidualne...
~Monıka
-

dodano: 12 listopada 2019

Beata N. - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry terapeuta, profesjonalizm. Polecam wszystkim , którzy zmagają...
~Beata N.
1

dodano: 5 listopada 2019

Hipnoza w Gdyni u Pana Sakowskiego - Polecam wątek zamknięty Warto było przyjść na terapię, super terapeuta - polecam. Wrażenia podczas...
~Olgierd
-

dodano: 24 października 2019

Krzychu wątek zamknięty Tylko trzech wizyt potrzebowałem, by pokonać lęki. Czuję się pewniej. Chodzę...
~Krzuchu
-

dodano: 15 października 2019

Otwarty umysl wątek zamknięty Kiedy masz otwarty umysl warto skorzystać z usług Pana Rafała. Potężna porcja...
~Adam
-

dodano: 4 października 2019

Justyna - opinia wątek zamknięty Pan Rafał jest osobą ciepłą i pomocną. Z uwagą słucha i pozwala na wygadanie...
~Justyna
-

dodano: 27 września 2019

Dawid - opinia wątek zamknięty Pan RAFAŁ to dobry wybór. szczególnie na pierwszą przygodę z hipnoterapią....
~Dawid
-

dodano: 23 września 2019

Świetny specjalista ! wątek zamknięty Jestem zadowolony z pierwszej wizyty, sesja bardzo udana. Pan Rafał to...
~Mariusz
1

dodano: 29 sierpnia 2019

Terapeuta godny polecenıa wątek zamknięty Konkretny specjalista, super przekazuje wskazówki które w łatwy sposób mogłem...
~Andrzej
-

dodano: 11 września 2019

przemek - opinia wątek zamknięty jakość usług bardzo dobra. merytorycznie i na temat
~przemek
-

dodano: 26 sierpnia 2019

Klietka z Bydgoszczy wątek zamknięty Musze sie podzilić czymś niesamowitym,strasznie wrecz panicznie bałam sie...
~Klientka z Bydgoszczy
-

dodano: 31 lipca 2019

jan p - opinia wątek zamknięty już po jednym spotkaniu zdobyłem ogromną wiedzę na temat mojego zdrowia....
~jan p
-

dodano: 31 lipca 2019

marti wątek zamknięty Byłem u Pana Rafała Sakowskiego na swojej pierwszej wizycie. Wszystko było...
~marti
-

dodano: 29 lipca 2019

merytorycznie wątek zamknięty spotkanie bardzo merytoryczne, zdobyłem mnóstwo cennej wiedzy i drogowskazów....
~Darek Ł.S
-

dodano: 4 czerwca 2019

Sebastian Kleryk - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze spotkania z Panem Rałem. Pozdrawiam serdecznie -...
~Sebastian Kleryk
-

dodano: 22 maja 2019

Karola - opinia wątek zamknięty bardzo polecam usługi Pana Rafała Sakowskiego. indywidualne podejście do...
~Karola
-

dodano: 17 maja 2019

Profesjonalna terapia i skuteczna pomoc na mocny celujący z plusem! wątek zamknięty Do terapii i metod Pana Rafała podchodziłam najpierw bardzo sceptycznie i...
~Marta Mamed
-

dodano: 15 maja 2019

... wątek zamknięty wizyty umaiane szybko, cena/jakość bdb wizyta bardzo profesjonalna i...
~Worek M.
-

dodano: 27 kwietnia 2019

celujący wątek zamknięty Moja ocena po pierwszej wizycie - celujący. Zdrowe, empatyczne i uczciwe...
~Karolina Parna
-

dodano: 14 kwietnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
353

256

wątków

do góry