Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wal.De. - ocena Panie Rafale, dziękuję. Pełne uznanie dla tego człowieka i co robi, życiowa...
~Wal.De.
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 27 grudnia 2023

Tere22 - ocena Pan Rafał pomógł mi w życiowym problemie z którym zmagałam się od lat....
~Tere22
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 27 grudnia 2023

WojciechDd - ocena Polecam usługi Pana Rafała, jest niesamowitym człowiekiem i fachowcem w...
~WojciechDd
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 14 grudnia 2023

Marzena - ocena Terapia bardzo ale to bardzo skuteczna. Moje problemy które były to już...
~Marzena
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 14 grudnia 2023

Marzena - ocena Zakończyłam właśnie terapię u Pana Rafała Sakowskiego. Mimo, że cena wysoka...
~Marzena
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 13 grudnia 2023

Marek - ocena 1500 zł za wizytę to chyba jakiś żart.
~Marek
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 września 2023

Michał - opinia Świetna terapia wiele zmieniła i bardzo dużo mi pomogła w moim życiu. Jestem...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 23 czerwca 2023

Łukasz - opinia Terapeuta jest fantastyczny! Ogromna pomoc dziękuje i polecam
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 24 maja 2023

Hubert - opinia Coś świetnego terapia hipnoza jest po prostu rewelacyjna! Pan Rafał jest...
~Hubert
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 kwietnia 2023

Tomasz - opinia Sukcesywnie małymi kroczkami do przodu terapia bardzo mi pomogła to coś...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 31 marca 2023

Filip - opinia Ciekawy fachowiec zna się na człowieku i jego emocjach potrafił mi pomóc!
~Filip
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 marca 2023

Marcel - opinia Bardzo dobry specjalista zna się i ma ogromną wiedzę mi i mojemu bratu bardzo...
~Marcel
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2023

Darek - opinia Mogę śmiało powiedzieć że jestem zadowolony i spełniony po terapii bardzo...
~Darek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lutego 2023

Michał - opinia Leczenie hipnozą było dla mnie niezwykle przełomowe. Dzięki temu, że...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2023

Piotr - opinia Bardzo trafne podejście i zadziałanie hipnoza moje życie się zmieniło bardzo...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 stycznia 2023

Piotr - opinia Skończyłem tydzień temu terapie bardzo mi pomogła fantastyczne i nowe przeżycie
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 stycznia 2023

Tomasz - opinia Bardzo dobrze spisała się hipnoza wyleczyła moje problemy dlatego bardzo...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 stycznia 2023

Felicja - opinia Hipnoterapia bardzo mi pomogła Rafał to świetny gość i bardzo dobry terapeuta...
~Felicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 grudnia 2022

Sebastian - opinia Terapia hipnoza to u mnie sukces pozbyłem się dzięki temu codziennych...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 grudnia 2022

Kamil - opinia Nie chcę nawet sobie wyobrażać co by się ze mną działo gdyby nie terapia...
~Kamil
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 grudnia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
353

postów

256

wątków

do góry