Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
opinia wątek zamknięty Są cudowni polecam wszystkim
~Filip Wiśniewski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

Pełny profesjonalizm i ludzkie podejście wątek zamknięty Pod czujnym okiem Magdy i Łukasza miałem okazję ćwiczyć 3 miesiące. W tym...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

Krew pot i łzy wątek zamknięty To jest to co mogą Ci zaoferować ci ludzie. Jeśli chcesz poprawić swoją...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

Gorąco polecam wątek zamknięty Gorąco polecam zajęcia Łukaszem i Magdą , pełen profesjonalizm w każdym calu...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

NAPRAWDĘ WSPANIALI LUDZIE!!! wątek zamknięty Uczestniczyłem w programie EXTRAFAN, który niedawno się zakończył. Ale mam...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

AK wątek zamknięty Fajni instruktorzy, przygotują program ćwiczeń pod kątem twoich możliwości,...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 maja 2017

pod czujnym okiem fachowca wątek zamknięty Ćwiczyliśmy z Magdą i Łukaszem pod ich okiem 3 miesiące. Zróżnicowane ćwiczeń...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 maja 2017

Super team wątek zamknięty Znają się na rzeczy. Poważnie podchodzą do treningu. Pełni energii która...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 maja 2017

Praktyka, wiedza + odpowiednie podejście wątek zamknięty Oni po prostu robią to dobrze!!! Z nimi aż chce się ćwiczyć- poważne...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 maja 2017

Super prowadzący, super oferta wątek zamknięty Super prowadzący, super oferta
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 maja 2017

POLECAM wątek zamknięty Szczerze polecam! Łukasz super podejście, motywacja i wiedza. W bardzo...
~Pat
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

Super współpraca wątek zamknięty Miałem przyjemność ćwiczyć pod okiem Łukasza przez 8msc-3x w tyg.. Trening...
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 stycznia 2017

Najlepsi w 3mieście!!! wątek zamknięty Pełne pasji podejście do tego czym się zajmują, sprawia, iż ćwiczenia u Nich...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 stycznia 2017

Polecam😀 wątek zamknięty Zajęcia z Magdą to czysta satysfakcja😀 Pełen katalog zróżnicowanych...
~Darka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 stycznia 2017

Rewelacja wątek zamknięty Uwielbiam zajęcia z Magdą. Przesympatyczna osoba, pełna energii, cudownie...
~Marysia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 grudnia 2016

Polecam wątek zamknięty Magdę i Łukasza poznałem w programie Ekstra Fan. W jego trakcie były różne...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Zajęcia prowadzone przez trenerów tej firmy były bardzo dobrze i ciekawie...
~Kazimierz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Są dobrzy :) wątek zamknięty Są nawet bardzo dobrzy! Trenerów Magdę i Łukasza poznałem podczas programu...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

POLECAM wątek zamknięty Zdecydowanie polecam usługi Magdy i Łukasza. Zalety tego team-u to : dbałość...
~Piotr J
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Karol - opinia wątek zamknięty Po kilku miesiącach treningów z ekipą "FitnessFitback" mogę z czystym...
~Karol
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry