Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lusi - ocena Polecam z całego serca . Fachowcy w swojej dziedzinie. Dbałość o zdrowe ciało...
~Lusi
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 12 marca 2024

Karolek - ocena Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i domowa atmosfera!!!
~Karolek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 stycznia 2024

Wojtek F. - ocena Po poważnym złamaniu przedramienia poszukiwałem Trenera, który umiejętnie...
~Wojtek F.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 stycznia 2024

Mirek - ocena Eksperyment obozu stacjonarnego powiódł się świetnie. Dzięki wspaniałej...
~Mirek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 stycznia 2024

Sylwia - ocena Zajęcia z Trenerką Magdą, to przyjemność i bezpieczeństwo. Ćwiczenia zawsze...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 stycznia 2024

Krzysiek - ocena Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z FitnessFitback. Profesjonalne...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 3 grudnia 2023

Karolina - ocena Łukasz jest bezkonkurencyjny! To pawdziwy ekspert w swojej dziedzinie....
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 2 grudnia 2023

Aga - opinia Przygodę z FitnessFitback rozpoczęłam na początku tego roku. Od początku...
~Aga
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 5 lipca 2023

Kasia i Piotr - opinia W kilku słowach profesjonalizm, kompetencja i każdorazowe 100% zaangażowanie...
~Kasia i Piotr
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 29 czerwca 2023

Michał - opinia Serdecznie polecam zajęcia z Panem Łukaszem. Treningi są niezwykle...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 29 czerwca 2023

OlciaKF - opinia Najlepsi pod każdym względem. Z Łukaszem ćwiczę już ponad 5 lat i dzięki...
~OlciaKF
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 4 kwietnia 2023

Paweł - opinia pełen profesjonalizm, bardzo fajne zajęcia
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 4 kwietnia 2023

Michał - opinia Zmęczyć się z tymi ludźmi to sama przyjemność!
~Michał
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 4 kwietnia 2023

Beata - opinia Wyjątkowo zespół profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem praktycznym i...
~Beata
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 2 kwietnia 2023

Kuba - opinia Z Łukaszem ćwiczę już wiele lat i muszę przyznać, że żaden trening nie będzie...
~Kuba
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 28 marca 2023

Łukasz - opinia Wspaniała atmosfera a do tego nikt inny nie był w stanie mnie zmotywować do...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 marca 2023

Mateusz Zaucha - opinia Treningi rozpocząłem kilka lat temu - nie spodziewałem się, że dojdę do tak...
~Mateusz Zaucha
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 23 marca 2023

Szymon - opinia Szczerze i gorąco polecam zajęcia treningowe u Magdy, jak i pozostałej części...
~Szymon
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 23 marca 2023

Lusi - opinia Od ponad roku uczestniczę w zajęciach. Dzięki mojej koleżance ,której zawsze...
~Lusi
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 23 marca 2023

Tomek - opinia Widząc na siłowniach trenerów, którzy więcej gadają niż ćwiczą z...
~Tomek
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 22 marca 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry