Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola - opinia nowy temat na ból najlepsze ćwiczenia, na depresję idealne zmęczenie To była końcówka...
~Ola
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 4 maja 2020

Darek - opinia nowy temat aktywność fizyczna w szczegółach!!! Do FitnessFitback trafiłem po ukończeniu...
~Darek
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 29 kwietnia 2020

Agnieszka - opinia Jeśli chcesz zmienić swoje życie, pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 9 stycznia 2020

Marek - opinia Nie tylko liczą się stracone kilogramy. Odkąd skończyłem studia i zacząłem...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 9 stycznia 2020

Sebastian - opinia Profesjonalizm, pasja i indywidualne podejście do każdego treningu sprawia,...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 stycznia 2020

Krzysztof Kurpiewski - opinia Na zajęcia z FitnessFitback uczęszczam od czerwca 2019. Wcześniej przez 3...
~Krzysztof Kurpiewski
-

dodano: 12 grudnia 2019

Tereska - opinia Magda i Łukasz to trenerzy profesjonaliści dla wszystkich i w każdym wieku...
~Tereska
-

dodano: 7 grudnia 2019

Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście Spędziłem z Magda i Łukaszem 3 miesiące. Wynik zdecydowanie powyżej...
~Krystian
1

dodano: 4 czerwca 2019

Olek - opinia Profesjonalne i odpowiedzialne podejście.
~Olek
-

dodano: 7 grudnia 2019

Gorąco polecam! Bardzo profesjonalni i opiekuńczy trenerzy. Potrafią zmotywować każdego do...
~Magda i Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 czerwca 2019

Treningi, obóz sportowy z uśmiechem na twarzy :) Profesjonalna para trenerów: Magda i Łukasz. Zaczęłam trenować od wyjazdu na...
~Kasia K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 czerwca 2019

Polecam Super sprawa program Ekstra Fan Ladies. Trenerzy, którzy nas prowadzili -...
~Marzena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 czerwca 2019

Bardzo polecam :) Przefantastyczne zajęcia z indywidualnym podejściem. Bardzo dobrze dobrane do...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Pełen profesjonalizm Trenerzy z wielkim poczuciem humoru i z wielkim doświadczeniem w prowadzeniu...
~Magda Sz.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Profesjonalizm. Super podejście do treningu, pełen wycisk ale z uśmiechem na twarzy. Człowiek...
~Wiola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 grudnia 2018

Wspaniały czas Extra Fan Ladies to był wspaniały czas dzięki świetnej opiece trenerów....
~Gabriela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 grudnia 2018

Profesjonalizm i życzliwość. Magda i Łukasz to profesjonaliści, którzy mają nie tylko ciekawą ofertę dla...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 grudnia 2018

trener osobisty Profesjonalizm humor i ściągnięcie cugli to wszystko co powinień mieć trener...
~ANNA
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 września 2018

Trening skrojony na miarę Wyjątkowe podejście do każdego. Masz kontuzję , żaden problem . Magda i...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 września 2018

Ekstra Fan Ladies edycja III + FitnessFitback Profesjonalizm na 1000% + indywidualne podejście ze strony Magdy i Łukasza....
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry